0

Segunda B to trzecia liga z tego co wiem.

0

Adriano to Barca B?

0

Człowieku, trochę szacunku dla innych..

1

Mulholland Drive, Mechaniczna Pomarańcza, Irreversible, Lot nad kukułczym gniazdem, Człowiek Słoń

0

1000 zł z Wrocławia do Warszawy!?

0

Fake

1



Gorąco polecam.

0

Dzięki. Tak rzadko mówi się o tych wypożyczeniach do nas, że zapomniałem o takiej możliwości.

0

Swoją drogą kto był ostatnim zawodnikiem wypożyczonym do nas?

0

Ter Stegen właśnie tak się wymawia kolego.

0

Nic dziwnego bo to poprawna wymowa wg niemieckiej fonetyki.

0

Ter Stegen to Niemiec więc czemu komentator nie miałby czytać nazwiska według niemieckiej fonetyki?

0

Mam pytanie z innej beczki: czy jest możliwe przywrócenie konta e-mail na wp.pl, które przypadkowo usunąłem wczoraj?

0

Off
Wie ktoś czy/jak transmisję na spocasthd.pl można odtworzyć w oknie SopCasta?

0

Jak na stronie sopcasthd.pl otworzyć mecz za pomocą SopCasta?

0

Cóż, trochę przykro się robi, gdy się czyta niektóre komentarze. Szachy są niestety sportową niszą i raczej tak pozostanie w czasach, w których życiowym priorytetem jest posiadanie i rozgłos.

Fakt Magnus słabo, wręcz niepokojąco słabo. Myślę, że on ma problem natury wewnętrznej, zbyt emocjonalnie podchodzi do tematu i brak mu koncentracji przez co podejmuje nieraz nieracjonalne decyzje i proste błędy. Ale to dobrze, dla niego będzie to zimny prysznic przed WCC 2016. Carlsen musi wiedzieć, że inni depczą mu po piętach i nie zawsze będzie miał łatwo. Trzeba jednak przyznać, że Lewon pokazał kawał dobrych szachów, przede wszystkim z So oraz Nakamura i zwyciężył chociaż rankingowo był na ostatnim miejscu.

Pozdrawiam

1

Dzisiaj ostatnia runda Sinquefield Cup w St Louis. 10 Września będzie Puchar Świata w Baku jeśli jesteś zainteresowany. NC+ będzie transmitować szachy?

0

Barcelonie rzecz jasna

0

Kazachstan ma poniekąd prawo, ponieważ leży częściowo w Europie. Reszta to polityka.

0

Komentarz usunięty

0

Da się płacić za pomocą SMS?

0

Fakt, że podałem inne kraje, które podejrzewam nie mają praw LL nie znaczy, że popieram jego, nazwę to tak jak Ty, tezę. Informacja o tym, że M., G. i Polska to jedyne kraje nie mające praw pojawiały się tu już parę razy, a są to bzdury, bo tak nie jest. By było jaśniej - mój komentarz nie odnosił się bezpośrednio do tej zagadki "co ma ktoś z kimś wspólnego", był tylko próbą zilustrowania tego, by ludzie nie wierzyli i nie szerzyli nieprawdy o "elitarnej trójcy", która nie jest trójcą. Pozdrawiam.

0

Dalej nie wytłumaczyłeś dlaczego mój komentarz nie miał sensu.

0

Kiedyś to ludzie mieli styl i klasę.

0

To ma do rzeczy, że nie tylko Polska, Grenlandia i Mongolia mają w sensie praw do LL coś ze sobą wspólnego. Czy to nie ma sensu?

5

To bzdury.. Nie wierzę w to by takie kraje jak chociażby Suazi, Belize, Erytrea, Timor Wschodni, Gwinea Bissau czy Bhutan takowe prawa do transmisji miały.

2

Poważnie będą transmitować mistrzostwa w szachy we wrześniu?

0

Nie rozumiem, szachy to piękna dziedzina sportu.

3

Ja bym unikał witryn, które wyciągają od użytkowników dane takie jak PESEL czy skan dowodu. Nie wrzucaj takich danych w sieć.

0

Sandro ciekawe dlaczego ma nr 29

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?