mahavishnu
Dołączył/a: sierpień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Segunda B to trzecia liga z tego co wiem.
0
Adriano to Barca B?
0
Człowieku, trochę szacunku dla innych..
1
Mulholland Drive, Mechaniczna Pomarańcza, Irreversible, Lot nad kukułczym gniazdem, Człowiek Słoń
0
1000 zł z Wrocławia do Warszawy!?
0
Fake
1
Gorąco polecam.
0
Dzięki. Tak rzadko mówi się o tych wypożyczeniach do nas, że zapomniałem o takiej możliwości.
0
Swoją drogą kto był ostatnim zawodnikiem wypożyczonym do nas?
0
Ter Stegen właśnie tak się wymawia kolego.
0
Nic dziwnego bo to poprawna wymowa wg niemieckiej fonetyki.
0
Ter Stegen to Niemiec więc czemu komentator nie miałby czytać nazwiska według niemieckiej fonetyki?
0
Mam pytanie z innej beczki: czy jest możliwe przywrócenie konta e-mail na wp.pl, które przypadkowo usunąłem wczoraj?
0
Off
Wie ktoś czy/jak transmisję na spocasthd.pl można odtworzyć w oknie SopCasta?
0
Jak na stronie sopcasthd.pl otworzyć mecz za pomocą SopCasta?
0
Cóż, trochę przykro się robi, gdy się czyta niektóre komentarze. Szachy są niestety sportową niszą i raczej tak pozostanie w czasach, w których życiowym priorytetem jest posiadanie i rozgłos.
Fakt Magnus słabo, wręcz niepokojąco słabo. Myślę, że on ma problem natury wewnętrznej, zbyt emocjonalnie podchodzi do tematu i brak mu koncentracji przez co podejmuje nieraz nieracjonalne decyzje i proste błędy. Ale to dobrze, dla niego będzie to zimny prysznic przed WCC 2016. Carlsen musi wiedzieć, że inni depczą mu po piętach i nie zawsze będzie miał łatwo. Trzeba jednak przyznać, że Lewon pokazał kawał dobrych szachów, przede wszystkim z So oraz Nakamura i zwyciężył chociaż rankingowo był na ostatnim miejscu.
Pozdrawiam
1
Dzisiaj ostatnia runda Sinquefield Cup w St Louis. 10 Września będzie Puchar Świata w Baku jeśli jesteś zainteresowany. NC+ będzie transmitować szachy?
0
Barcelonie rzecz jasna
0
Kazachstan ma poniekąd prawo, ponieważ leży częściowo w Europie. Reszta to polityka.
0
Komentarz usunięty
0
Da się płacić za pomocą SMS?
0
Fakt, że podałem inne kraje, które podejrzewam nie mają praw LL nie znaczy, że popieram jego, nazwę to tak jak Ty, tezę. Informacja o tym, że M., G. i Polska to jedyne kraje nie mające praw pojawiały się tu już parę razy, a są to bzdury, bo tak nie jest. By było jaśniej - mój komentarz nie odnosił się bezpośrednio do tej zagadki "co ma ktoś z kimś wspólnego", był tylko próbą zilustrowania tego, by ludzie nie wierzyli i nie szerzyli nieprawdy o "elitarnej trójcy", która nie jest trójcą. Pozdrawiam.
0
Dalej nie wytłumaczyłeś dlaczego mój komentarz nie miał sensu.
0
Kiedyś to ludzie mieli styl i klasę.
0
To ma do rzeczy, że nie tylko Polska, Grenlandia i Mongolia mają w sensie praw do LL coś ze sobą wspólnego. Czy to nie ma sensu?
5
To bzdury.. Nie wierzę w to by takie kraje jak chociażby Suazi, Belize, Erytrea, Timor Wschodni, Gwinea Bissau czy Bhutan takowe prawa do transmisji miały.
2
Poważnie będą transmitować mistrzostwa w szachy we wrześniu?
0
Nie rozumiem, szachy to piękna dziedzina sportu.
3
Ja bym unikał witryn, które wyciągają od użytkowników dane takie jak PESEL czy skan dowodu. Nie wrzucaj takich danych w sieć.
0
Sandro ciekawe dlaczego ma nr 29