0

szybkie 3 :0 i masz caly mecz :D

0

Mowisz o Bartrze?

4

Wiecie co mnie zadziwia? Że taki gracz jak Iniesta ktory zdobyl wszystko co mogl , jest jednym z najlepszych pomocnikow w histori .. zarabia TYLKO 5 mln euro rocznie! To pokazuje ze Andreas jest tutaj z milosci do tego klubu i miejsca! Wielki szacunek Don Andreas!

0

Kto to jest ten Gerson? ;o

0

Bardzo dobrze ze ze znaczacych postaci ktorzy wygrali Trypley nikt nie odszedl. To dobrze wrózy. Nie liczać Xaviego bo to juz bylo wiadome przed . :(

0

Mozesz ogladac Poslke do 22 a potem na mecz, Wszystko sie da jeżeli sie chce :)

3

Podpisuje się pod prośbą kolegi. Wymień obecnie lepszych zawodnikow od Messiego. O to Twoja chwila prawdy, Masz minute!

0

Pique za mało ..

0

Zanim ujrzalem odpowiedzi wiedzialem że bedą jednomyslne , normalnie czulem to na potęgę :D

3

Czy to podstarzaly Mesut Ozil na zdjeciu? :D

0

Nie moze grac bo nie mozemy rejestrowac ,, to samo tyczy sie chyba meczow towarzyskich .. chyba

0

A co bedzie jak ten sezon będzie mial katasfrofalny i zniżka formy? Tez go kupimy?

0

z Tym pozdro dla Tardeli to mnie chlopie rozjebales doszczętnie haha

0

Mysle ze wynegocjują mniejszą kwotę tranferu a i zarobki na pewno nie dojdą do 12 mln :)

11

Kim Ty wgl kurwa jestes pajacu?

0

Messiego na falszywa 9? A Sueraza gdzie na miejsce Messiego? Gdzie Luis na 9 pokazuje to co ma najlepsze. Nie zawsze w druzynie muszą byc gwiazdy i wirtuozi jak Messi Neymar ... Rzemieslnikow od roboty czarenj potrzeba jak tlenu .. bo kim bylby Wlascieciel wielkiej firmy bez swoich pomocnikow? I Wlasnie kiedy te dwa aspekty a mianowice wirtuozi magicy polacza sie z rzemieslnikami od czarnej roboty powstaje maszyna , maszyna ktora wygrala Tryplet :) Dziekuje nic wiecej do dodania nie ma :)

0

Tak mam. Chlop robi taką robote w srodku ze to glowa mala .. W defensywie haruje jak wół , w najwazniejszych meczach nie zawiódl , Ba! nawet strzelil gola w fianle :) Wiec kto to jest dalej kompletnym bezmozgiem?

0

A moze wliczaja Superpuchar Kataloni czy coś ,,

2

Wygrales przyjacielu! :DD

0

w tym sezonie mamy 4 puchary. Liga , LM , CDR i jeszcze co?

1

Zyjecie tylko tym co widziecie na Meczach .. Enrique jest z tymi chlopakami na codzien trenuje z nimi ,, Wiec dokladnie zna potencjal kazdego z nich i jak sie zawodnicy prezentuja na boisku. Dlatego śmiem twierdzić ze Douglas na treningach prezentuje sie bardzo dobrze co oznaczalaby reakacje Enrique na nie pozwolenie odejscia naszego Asa z rękawa :)

3

Jesteś piłkarskim imbecylem , który o piłce nożnej wie Tyle że się biega po boisku gamoniu..

0

Zauwaz tylko że nasza Era trwa od 2009 roku z przerwa na dwa lata więc poprostu wrocilismy tam gdzie nasze miejsce! :) Mysle ze chlopaki zrobią coś niesamowitego w histori futbolu i obronią Tryplet i zostaną uznani za najlepszy zespol w histori sportu a Messi ... Messi jak to Messi będzie rządzil dalej z dwoma wiernymi równie wielkimi graczami jakimi są Neyamr i Suarez :)

0

Junafran odszedl?

0

Jakie Dramaty? :)

0

A Bayern z Lewandowskim jak zrobil? :D

0

A Czy taki Roberto zaslugiwal na wiecej minut?

47

Ja się tego nawet w simsach bym nie dorbil ..

1

Zajebiste porownanie bracie! :)

1

Kiedy Copa America się zaczyna? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?