malpeczka101
Dołączył/a: listopad 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aż mi woda w kolanie wyschła ...
0
A co to za roznica ze jako gosc? Kibicow i tak pól na poł tylko kasa do Bilbao :D
0
To juz chyba bedzie 2 bo liga sie wczesniej skonczy :))
0
chcesz sie wzbogacić na koniec sezonu cwaniaczku! :D
0
Nie gadaj bo Messi tez nic wielkiego nie pokazal :)
0
Jeszcze tylko kilkadziesiat minut i 2 godziny cudnego przedstawienia!!
0
No nie żartuj. Serio mówisz? Tak jak pisałes nie patrząc na forme Alves jest o wiele lepszym piłkarzem niż Carvajal. :)
0
Przez Ciebie znowu placze ..
0
I Przez Ciebie znowu płacze ..
1
Czuje moim noskiem że Suarez dziś ustrzeli co nieco! :D
0
To byłby widok :o Mecz na Camo Nou i 98 tys miejsc anie jedno nie zapelnione! Hit!
0
Hahah ładne masz priorytety w życiu :D
0
Bravo gorszy od Casilas , Ramos lepszy od Mathieu , Pique lepszy od Pepe , Alves lepszy od Carvajala , Alba slabszy od Marcelo , Iniesta lepszy od Isco , Kroos lepszy od Busquetsa , Modric lepszy od Rakticia , MSN lepsze niz BBC. Wynik? 6:5 dla Barcy :)
2
To oczywiste że kocha Barce! To tutaj osiągnąl najwspanialsze momenty swojej kariery zawodowej! :D
2
Wspaniałe jest to że można Ciebie oglądać w Akcij Maestro! :)
1
Nie ładnie plagiatować czyj komentarz tylko dlatego że mial dużo poleceń ..
0
W końcu bardzo dobry meczy Iniesty! Błyszczal nie tylko w ofesnywie ale i w defensywie raz po taz zpremedytacją przerywal akcje rywlai! Brawo Don Adreas oby tak dalej!
0
Prosze Bardzo!
https://vine.co/v/OV2ZHAFJqeQ
5
Przepowiednia:
Real Madryt : Fc Porto
Ateltico Madryt : Bayern Monachium
Monaco : Psg
Barcelona : Juventus
0
Joe Hart petarda dziśaj! Chlop nie do powstrzymania!! :O
11
To tak samo jak u mnie wdomu :)
0
Z wielką pompą lecimy po swoje panowie !!!
2
Jestem ciekaw co sobie myśli Messi czytając te komantarze w domu.. Pewnie " Antonella kochanie , kolejny rekord do pobicia " :D
0
Koniec. Arsenal wyelimnowany
0
Statystyki za nas meczu nie wygrają! Więc Niedzielo przybywaj :D
0
Neymar chyba grzywkę zgubił :D
1
Do środy daleko a gdzie tu niedziela :(
2
W meczu z Real Schalke na tych drugich bylo 16 zl. Mozna? Mozna!
0
Przez 4 miesiące nie gram w oficjalnych meczów ale trenować mógl i jestem przekonnay że to robil. Z Drugiej strony ciekawe czy mial płacone z Barcelony za te 4 miesiące.
0
Wiadomo nie od dziś że Talent trzeba rozwijać i pracować zeby mógl eksplodować!