0

Aż mi woda w kolanie wyschła ...

0

A co to za roznica ze jako gosc? Kibicow i tak pól na poł tylko kasa do Bilbao :D

0

To juz chyba bedzie 2 bo liga sie wczesniej skonczy :))

0

chcesz sie wzbogacić na koniec sezonu cwaniaczku! :D

0

Nie gadaj bo Messi tez nic wielkiego nie pokazal :)

0

Jeszcze tylko kilkadziesiat minut i 2 godziny cudnego przedstawienia!!

0

No nie żartuj. Serio mówisz? Tak jak pisałes nie patrząc na forme Alves jest o wiele lepszym piłkarzem niż Carvajal. :)

0

Przez Ciebie znowu placze ..

0

I Przez Ciebie znowu płacze ..

1

Czuje moim noskiem że Suarez dziś ustrzeli co nieco! :D

0

To byłby widok :o Mecz na Camo Nou i 98 tys miejsc anie jedno nie zapelnione! Hit!

0

Hahah ładne masz priorytety w życiu :D

0

Bravo gorszy od Casilas , Ramos lepszy od Mathieu , Pique lepszy od Pepe , Alves lepszy od Carvajala , Alba slabszy od Marcelo , Iniesta lepszy od Isco , Kroos lepszy od Busquetsa , Modric lepszy od Rakticia , MSN lepsze niz BBC. Wynik? 6:5 dla Barcy :)

2

To oczywiste że kocha Barce! To tutaj osiągnąl najwspanialsze momenty swojej kariery zawodowej! :D

2

Wspaniałe jest to że można Ciebie oglądać w Akcij Maestro! :)

1

Nie ładnie plagiatować czyj komentarz tylko dlatego że mial dużo poleceń ..

0

W końcu bardzo dobry meczy Iniesty! Błyszczal nie tylko w ofesnywie ale i w defensywie raz po taz zpremedytacją przerywal akcje rywlai! Brawo Don Adreas oby tak dalej!

0

5

Przepowiednia:
Real Madryt : Fc Porto
Ateltico Madryt : Bayern Monachium
Monaco : Psg
Barcelona : Juventus

0

Joe Hart petarda dziśaj! Chlop nie do powstrzymania!! :O

11

To tak samo jak u mnie wdomu :)

0

Z wielką pompą lecimy po swoje panowie !!!

2

Jestem ciekaw co sobie myśli Messi czytając te komantarze w domu.. Pewnie " Antonella kochanie , kolejny rekord do pobicia " :D

0

Koniec. Arsenal wyelimnowany

0

Statystyki za nas meczu nie wygrają! Więc Niedzielo przybywaj :D

0

Neymar chyba grzywkę zgubił :D

1

Do środy daleko a gdzie tu niedziela :(

2

W meczu z Real Schalke na tych drugich bylo 16 zl. Mozna? Mozna!

0

Przez 4 miesiące nie gram w oficjalnych meczów ale trenować mógl i jestem przekonnay że to robil. Z Drugiej strony ciekawe czy mial płacone z Barcelony za te 4 miesiące.

0

Wiadomo nie od dziś że Talent trzeba rozwijać i pracować zeby mógl eksplodować!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?