malpeczka101
Dołączył/a: listopad 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Mascherano i Messi? tez są z poza Europy.
0
Uświadomcie mnie. Dopiero Vidal bedzie mogl w Styczniu wyjsc na bosiko? Przez pierwsze pol roku tylko Treningi?
0
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Widze małe rzeczy Cie cieszą.
3
Niepokoją mnie te indywidualne treningi Suareza..
0
wcale nie mialem tego na mysli a wrecz przeciwnie jestem pod wrazeniem wiedzy :)
0
Jacy wy tutaj mądrzy jesteście :D
0
Celtic Glasgow rowniez. Ale to w starych latach
0
Samą miłoscią czlowiek nie wyżyje :)
2
Jest tyle ciekawych rzeczy że aż nie w sposób ich wszystkich wymienić :(
0
Chcialbym zoabczyc caly normalny trening Barcy. Co robią jak robie jakim zaangazowaniem i wgl.
1
Na NC+ będzie transmitowane my friend :)
0
Mają wolne od Niedzieli do czwartku czy jak?
0
Myślalem że zhejtowałes moje zapytanie więc postanowiłem się bronić. :D
0
O co Ci chodzi cebulaku?
0
A jak mozna zostac Socios?
0
Bredzisz chłopie. Miewal nieraz takiego fenomalne interwencje ze az zapieralo dech w piersiach!
0
Pozazdroscic podróżniku ! :D
0
W 2011 roku przegralismy puchar Króla z Relam tak?
0
Po chwilach radości nadejdzie chwila na chwile smutku :(
0
Rues i Pogba. Srodek Pola?
Busquets Pogba REus + MSN!
Druzyna nie do powstrzymania!
0
Chyba wiele kibiców nie może wybaczyć drugiej polowy :) ale trzeba zrozumieć Piłkę nożną czasami warto odpuscic jak sie juz ma cel niż w decydujacej fazie odleciec i zostac z niczym :)
21
Chlopie jest koniec sezonu , my mamy szanse na zdobycie wciąc 3 trofeów w ty masz czelność krytykować? Zluzuj majty chlopie bo przeginasz.
0
Dzisejszy półfinał będe oglądal ze spokojem :)
0
Wiadomo że zawsze lepiej odpaść z triumfatorem rozgrywek :)) a tak na marignesie to jake 4 tytulu Pep ma na mysli? Mistrz Niemiec , Puchar Niemiec i co jeszcze? Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa świata?
0
coś mi sie musialo obić o uszy sorka
0
120 bodajże :)
0
Jak sie oni nazywają? :D