0

A Mascherano i Messi? tez są z poza Europy.

0

Uświadomcie mnie. Dopiero Vidal bedzie mogl w Styczniu wyjsc na bosiko? Przez pierwsze pol roku tylko Treningi?

0

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Widze małe rzeczy Cie cieszą.

3

Niepokoją mnie te indywidualne treningi Suareza..

0

wcale nie mialem tego na mysli a wrecz przeciwnie jestem pod wrazeniem wiedzy :)

0

Jacy wy tutaj mądrzy jesteście :D

0

Celtic Glasgow rowniez. Ale to w starych latach

0

Samą miłoscią czlowiek nie wyżyje :)

2

Jest tyle ciekawych rzeczy że aż nie w sposób ich wszystkich wymienić :(

0

Chcialbym zoabczyc caly normalny trening Barcy. Co robią jak robie jakim zaangazowaniem i wgl.

1

Na NC+ będzie transmitowane my friend :)

0

Mają wolne od Niedzieli do czwartku czy jak?

0

Myślalem że zhejtowałes moje zapytanie więc postanowiłem się bronić. :D

0

O co Ci chodzi cebulaku?

0

A jak mozna zostac Socios?

0

Bredzisz chłopie. Miewal nieraz takiego fenomalne interwencje ze az zapieralo dech w piersiach!

0

Pozazdroscic podróżniku ! :D

0

W 2011 roku przegralismy puchar Króla z Relam tak?

0

Po chwilach radości nadejdzie chwila na chwile smutku :(

0

Rues i Pogba. Srodek Pola?
Busquets Pogba REus + MSN!
Druzyna nie do powstrzymania!

0

Chyba wiele kibiców nie może wybaczyć drugiej polowy :) ale trzeba zrozumieć Piłkę nożną czasami warto odpuscic jak sie juz ma cel niż w decydujacej fazie odleciec i zostac z niczym :)

21

Chlopie jest koniec sezonu , my mamy szanse na zdobycie wciąc 3 trofeów w ty masz czelność krytykować? Zluzuj majty chlopie bo przeginasz.

0

Dzisejszy półfinał będe oglądal ze spokojem :)

0

Wiadomo że zawsze lepiej odpaść z triumfatorem rozgrywek :)) a tak na marignesie to jake 4 tytulu Pep ma na mysli? Mistrz Niemiec , Puchar Niemiec i co jeszcze? Superpuchar Europy i Klubowe Mistrzostwa świata?

0

coś mi sie musialo obić o uszy sorka

0

120 bodajże :)

0

Jak sie oni nazywają? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?