1

Pewnie sie umówili ze idą chlać poźniej dlatego najpierw trening żeby jakos to wyglądalo :D

1

Jak City nas wyelimnuje to Messi będzie mial mocnego moralniaka za ten przestrzelony karny ...

2

W środe duszą i sercem kibicujemy Fc Barcelonie by bez problemu doszli do 1/4 finalu :)

2

To samo. Cieszylem sie jak glupi tym wynikiem. Bylem w barze na tym meczu. Caly bar za Barcelona. Skonczyl sie mecz to rzucalem sie w ramiona nieznajomych osob ze szczescia. Cos niesmaowitego. Emocje i wspomnienie bezcenne. Barcelono dziekuję!!

0

Barca pokazywana jest?

0

Konczy sie pewna era! My cieszmy się ze zyjemy w czasach gdzie moglismy ogladac taka swietna generacje pilkarzy na wlasne oczy :) Bedzie co opowiadac wnukom co Messi , Cr i reszta wyprawiali na boiskach :)

0

"Rafa Wierzymy w Ciebie" " Rafa jeszcze im pokazesz " Tak tak rafa teraz siedzi przed komputerem i dziekuje za slowa uznania za wasze wsparcie :D

0

Masakra nie? :D

1

kolega mial na mysli prawdziwych kibiców :)

2

Przerwij mecz .. A będzie to ostatnia rzecz jaką zrobisz w życiu.

0

Komentarz usunięty

0

głuchy jestem ale wzrok doskonaly! :D

1

Nie Ty jeden nie Ty jeden ...

0

Brawo łowco talentów! Bedą z Ciebie ludzie ale jeszcze troche musisz popracować! :D

1

Z jakiej racij Ter Stegen? Wgl nie wiem co ty chcesz osiągnać mając w skladzie montoye.

0

Czemu akurat z dlugimi wlosami? :P

9

Byl Neymar i Messi w foremie , Suarez nie. Teraz to Suarez i Messi sa w formie a Ney nie ,, Fajnie sie uzupelniają nie prawdaż?

0

A jakiej Barcy niby pragnąłeś?

0

Bez hurraoptymizmu prosze synu!

0

Tylko Wygrana jutro! Niech godzina 12 będzie szczesliwa dla wszystkich Katalonczykow jak i Polskich i tych rodowitych!!

0

No Ivan wygrał życie tą partnerką :D

2

Ciekawa co widza Ci zostatniego rzedu kibice na Camp Nou :D

0

Kazdy Trener ma tego swojego gracza ktory mu się spodoba i cos w nim widzi i bedzie go pchal bo akurat taki typ pilkarza dany Trener lubi. Tak jest z Lucho i Munirem.. Luis cos zauwazyl w munirze i bedzie go ciagnal dalej zeby cos z chloapka bylo.

0

Chłopie Suarez w konću sezonu odstawi chlopa w statyskach że aż milo. Wiec nie broń Pedro bo to tylko zmiennik i nic więcej z niego nie będzie.

0

skąd informacje ze final ligi mistrzów jest 6 czerwca?

0

Juz nie moge sie doczekać tego El Clasico!

1

Nie Tylko Tobie przyjacielu :)

1

W tak lajtowym stylu pokonać tak dobrą druzyne Vilareal na ich boisku to cos pieknego! Chce zobaczyc Barce w 100 % skupioną i nastawioną na zwyciestwo! to bedzie miazga!

0

Oby każdy zagrał tak jak im się sni!

0

Hahahah budowy łazienke haha nie spodziewalem sie że na takim poziomie są tak durne wytlumaczenia! Już chyba nic mnie nie zaskoczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?