malpeczka101
Dołączył/a: listopad 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie sie umówili ze idą chlać poźniej dlatego najpierw trening żeby jakos to wyglądalo :D
1
Jak City nas wyelimnuje to Messi będzie mial mocnego moralniaka za ten przestrzelony karny ...
2
W środe duszą i sercem kibicujemy Fc Barcelonie by bez problemu doszli do 1/4 finalu :)
2
To samo. Cieszylem sie jak glupi tym wynikiem. Bylem w barze na tym meczu. Caly bar za Barcelona. Skonczyl sie mecz to rzucalem sie w ramiona nieznajomych osob ze szczescia. Cos niesmaowitego. Emocje i wspomnienie bezcenne. Barcelono dziekuję!!
0
Barca pokazywana jest?
0
Konczy sie pewna era! My cieszmy się ze zyjemy w czasach gdzie moglismy ogladac taka swietna generacje pilkarzy na wlasne oczy :) Bedzie co opowiadac wnukom co Messi , Cr i reszta wyprawiali na boiskach :)
0
"Rafa Wierzymy w Ciebie" " Rafa jeszcze im pokazesz " Tak tak rafa teraz siedzi przed komputerem i dziekuje za slowa uznania za wasze wsparcie :D
0
Masakra nie? :D
1
kolega mial na mysli prawdziwych kibiców :)
2
Przerwij mecz .. A będzie to ostatnia rzecz jaką zrobisz w życiu.
0
Komentarz usunięty
0
głuchy jestem ale wzrok doskonaly! :D
1
Nie Ty jeden nie Ty jeden ...
0
Brawo łowco talentów! Bedą z Ciebie ludzie ale jeszcze troche musisz popracować! :D
1
Z jakiej racij Ter Stegen? Wgl nie wiem co ty chcesz osiągnać mając w skladzie montoye.
0
Czemu akurat z dlugimi wlosami? :P
9
Byl Neymar i Messi w foremie , Suarez nie. Teraz to Suarez i Messi sa w formie a Ney nie ,, Fajnie sie uzupelniają nie prawdaż?
0
A jakiej Barcy niby pragnąłeś?
0
Bez hurraoptymizmu prosze synu!
0
Tylko Wygrana jutro! Niech godzina 12 będzie szczesliwa dla wszystkich Katalonczykow jak i Polskich i tych rodowitych!!
0
No Ivan wygrał życie tą partnerką :D
2
Ciekawa co widza Ci zostatniego rzedu kibice na Camp Nou :D
0
Kazdy Trener ma tego swojego gracza ktory mu się spodoba i cos w nim widzi i bedzie go pchal bo akurat taki typ pilkarza dany Trener lubi. Tak jest z Lucho i Munirem.. Luis cos zauwazyl w munirze i bedzie go ciagnal dalej zeby cos z chloapka bylo.
0
Chłopie Suarez w konću sezonu odstawi chlopa w statyskach że aż milo. Wiec nie broń Pedro bo to tylko zmiennik i nic więcej z niego nie będzie.
0
skąd informacje ze final ligi mistrzów jest 6 czerwca?
0
Juz nie moge sie doczekać tego El Clasico!
1
Nie Tylko Tobie przyjacielu :)
1
W tak lajtowym stylu pokonać tak dobrą druzyne Vilareal na ich boisku to cos pieknego! Chce zobaczyc Barce w 100 % skupioną i nastawioną na zwyciestwo! to bedzie miazga!
0
Oby każdy zagrał tak jak im się sni!
0
Hahahah budowy łazienke haha nie spodziewalem sie że na takim poziomie są tak durne wytlumaczenia! Już chyba nic mnie nie zaskoczy