0

Ale dalej dziśaj mogą byc niepokonanina wlasyn stadionie bo my wcale wygrać nie musimy :) Wystarczy remis więc do boju Barca!

0

Zrozumialem ale źle kliknąlem odpowiedz :( Wybacz

0

https://vine.co/v/OQYbJ3tDEzm Jedna z akcij nie mijającego Rakitcia...

0

O kurwa Ty naprawde człowieku masz coś z oczami ...

1

uwazaj bo zaraz dostaniesz bana za casp locka ..

1

Oglądales dzisejszy mecz? Co raz po raz mijał 2 , 3 zawodnikow Man City? Ludzie zacznijcie w koncu doceniać coś a nie tylko biadolić.

1

Dokładnie o tym pomyślalem. Hipokryta z tego Bartomeu

3

Z Antonello to mi by się nigdy nie nudzilo w domu :D

0

Zwracam honor wtedy :) I przepraszam za niewiedze :)

0

Nie bądź taki pewny co do LM bo każda z tych druzyn może lada chwila odpalić .. Bardzo bym chcial żeby bylo tak jak mówisz ale czas pokaże czy bedzie co swietowac! :)

0

Ty pytasz czy stwierdzasz?

0

Ty chyba na innej krainie byles i inny mecz ogladales jak mowisz ze Bartra nie pewny w obronie.. Poziom nie ktorych komentarzy w prowadza mnie w lekki szok ;o

0

To jakim cudem Portugalczyk czy Argentynczyl rok w rok zdobywają te trofeum mózgu?

2

Suarez od dziśaj to nie El Pistolero tylko El Przewrotinio :D

0

No oczywiscie ze tak :) ale chodzi mi o to jak on bedzie wygladal na tle takiego zawodnika rozumiesz o co mi chodzi :D

0

Pedro raczej bardziej się sprawdza w roli jokera aniżeli od początku grajka. No coż pilka lubi zaskakiwac wiec moze i mnie dziś on zaskoczy :)

0

Zobaczymy czy Cię tak będzie cieszyl po meczu :)

0

Jaka ma pojemność?

2

4

Krażą Plotki że jestem słodki :D

0

Zaskoczenie ze Xavi w 1 jedenasce! Ale niech da z siebie wszytko! :)

0

Możemy się modlić że z Alvesem przedłuzymy kontrakt..

0

Mało się znam? To powiedz mi w czym jest tak świetny Montoya żeby grał regularnie w 11? No prosze czekam z niecierpliowscią.

23

Nie powstydziłbym się Hat - Tricka Messiego czy Suareza. To by bylo coś gdyby El Pistoleto wystrzelil rakiete w postaci 3 bramek dzisaj!

1

Pewnie Teraz Lucho ma dylemat z środkiem pola :) Ciekawe kogo wybierze z trojki Iniesta Rakitic Rafinha.

3

Bardzo dorbze. Nic chlop nie wnosi do zespolu wiec niech pucuje krzeselka na trybunach.

0

I bardzo dobrze mu odpowiedział. Po co go pyta o cos co bylo kilka tyg temu?

1

Jak narazie najważniejszy mecz z nadchodzących meczów liczących się o tytul! Trzeba wygrac w obojetnie jakim stylu , pluca i nerki zostawic na boisku ale mieć 3 pkt!

0

Rozjebałes mnie z tym " Penalti" haha :D

0

Wielka szkoda jak odejdzie .. Może działacze z Barcelony ruszą dupska i zrobią coś pożytecznego i zasiąda do rozmów z Alvesem nieudacznicy pieprzeni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?