malpeczka101
Dołączył/a: listopad 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale dalej dziśaj mogą byc niepokonanina wlasyn stadionie bo my wcale wygrać nie musimy :) Wystarczy remis więc do boju Barca!
0
Zrozumialem ale źle kliknąlem odpowiedz :( Wybacz
0
https://vine.co/v/OQYbJ3tDEzm Jedna z akcij nie mijającego Rakitcia...
0
O kurwa Ty naprawde człowieku masz coś z oczami ...
1
uwazaj bo zaraz dostaniesz bana za casp locka ..
1
Oglądales dzisejszy mecz? Co raz po raz mijał 2 , 3 zawodnikow Man City? Ludzie zacznijcie w koncu doceniać coś a nie tylko biadolić.
1
Dokładnie o tym pomyślalem. Hipokryta z tego Bartomeu
3
Z Antonello to mi by się nigdy nie nudzilo w domu :D
0
Zwracam honor wtedy :) I przepraszam za niewiedze :)
0
Nie bądź taki pewny co do LM bo każda z tych druzyn może lada chwila odpalić .. Bardzo bym chcial żeby bylo tak jak mówisz ale czas pokaże czy bedzie co swietowac! :)
0
Ty pytasz czy stwierdzasz?
0
Ty chyba na innej krainie byles i inny mecz ogladales jak mowisz ze Bartra nie pewny w obronie.. Poziom nie ktorych komentarzy w prowadza mnie w lekki szok ;o
0
To jakim cudem Portugalczyk czy Argentynczyl rok w rok zdobywają te trofeum mózgu?
2
Suarez od dziśaj to nie El Pistolero tylko El Przewrotinio :D
0
No oczywiscie ze tak :) ale chodzi mi o to jak on bedzie wygladal na tle takiego zawodnika rozumiesz o co mi chodzi :D
0
Pedro raczej bardziej się sprawdza w roli jokera aniżeli od początku grajka. No coż pilka lubi zaskakiwac wiec moze i mnie dziś on zaskoczy :)
0
Zobaczymy czy Cię tak będzie cieszyl po meczu :)
0
Jaka ma pojemność?
2
4
Krażą Plotki że jestem słodki :D
0
Zaskoczenie ze Xavi w 1 jedenasce! Ale niech da z siebie wszytko! :)
0
Możemy się modlić że z Alvesem przedłuzymy kontrakt..
0
Mało się znam? To powiedz mi w czym jest tak świetny Montoya żeby grał regularnie w 11? No prosze czekam z niecierpliowscią.
23
Nie powstydziłbym się Hat - Tricka Messiego czy Suareza. To by bylo coś gdyby El Pistoleto wystrzelil rakiete w postaci 3 bramek dzisaj!
1
Pewnie Teraz Lucho ma dylemat z środkiem pola :) Ciekawe kogo wybierze z trojki Iniesta Rakitic Rafinha.
3
Bardzo dorbze. Nic chlop nie wnosi do zespolu wiec niech pucuje krzeselka na trybunach.
0
I bardzo dobrze mu odpowiedział. Po co go pyta o cos co bylo kilka tyg temu?
1
Jak narazie najważniejszy mecz z nadchodzących meczów liczących się o tytul! Trzeba wygrac w obojetnie jakim stylu , pluca i nerki zostawic na boisku ale mieć 3 pkt!
0
Rozjebałes mnie z tym " Penalti" haha :D
0
Wielka szkoda jak odejdzie .. Może działacze z Barcelony ruszą dupska i zrobią coś pożytecznego i zasiąda do rozmów z Alvesem nieudacznicy pieprzeni.