0

No i dalej nie zrozumialem. Oświeć mnie bystrzaku

0

A wolty w domy lecą! :D

0

Tu chodzi o to żeby pokazać ze sie jest bogatym i stać go na takie ruchy . czysty szpan ludzie :D chęć pokazania sie na salonach nic wiecej :D

0

To jak spaceruje sobie we wlasnym polu karnym tez pewnie jest w to wliczane :)

0

2 tyś euro to 8 tys zlotych na miesiąc. Wiec skad ci ponad 4000 rocznie wzielo?

0

poplniać błedy to rzecz ludzka nie ma co się przejmować :D

0

Jak będzie strajk to bez meczu w CdR równiez :)

0

Ryk publiki z 33 minuty: LUSI ENRIQUE! Bezcenne! :))

1

chyba smieszny jestes. W 1 polowie raz po raz dryblowal graczy Bayernu aż milo :D

0

Chcieć nie znaczy móc Alcantara

1

Bayern gra bez Robbena Riberego i Alaby to tak jak my byśmy grali bez Messiego Neymara i Pique wiec musimy wygrac ten mecz!

1

Idealny scenariusz: Vermalne wchodiz na ostatanie 10 minut i daje nam zwyciestwo strzalem głową po dośrodkowaniu Xaviego. To byłby kosmos!

0

kurcze zdalem matury wiec niech dzisaj wieczorem panowie wygraja a szczescie moje nie zazna granic!! :DD

0

Guardiola nie był naszym trenerm jak dostalismy 7 :0 od Bayernu :)

0

Jestem ciekaw bardzo czy bedziemy mieli kontrole przy posiadaniu pilki :D

0

1:1 to ten wynik nie będzie dobry ..

0

Lewy tak jakby sie tak ukrywal ze sie usmiecha ale jednak kaciki ust drzaly drzaly az zazdrzaly :D

0

Ale z soboty na niedziele tak?

0

Wystarczy mu na cały rok tej przerwy :D

0

Ciekawe kto byłby pierwszym bramkarzem jeżeli kontuzij przed sezonem nie nabawił się Ter Stegen :)

0

Chyba że Ter Stegenowi znudzi się gra tylko w pucharach i pójdzie w świat.

7

Bardzo dobre były te gały! :D Typowo fajnie leciały jak się strzelilo kąsiliwie i rotacyjnie! :)

0

Rewelacyjny niesamowity spektakularny wysmienity. Pozwolilem sobie opisac kilkoma slowami wyczyc Suareza :)

0

Komentarz usunięty

0

Nie zrozumialem Twojego ostatniego zdania. Możesz sprostować?

0

Czyli ile lat ma? :)

0

Oczywiscie że tak, Ale patrzac na jego wiek i jakich mial rywali do skladu to trzeba bylo wziąc poprawke na to tak? Wiadomo ze Xavi i Iniesta wtedy mieli lata świetlnosci , a Thiago dopiero wchodzil .. Rozumiem jego głód gry i wgl ale i tak wielka szkoda że nas opuscil serio :(

0

Neyarez przyzwocie wygląda :D

4

Tylko że był wtedy młody ,.. mial z 20/21 lat wiec wystarczylo cierpliwie czekać na swoją kolej. Albo wypozyczyc go a nie sprzedawac .. Jeden z wiekszych bledow włodarzy Barcelony. Płakalem jak odchodzil.

1

Piękny mecz , bramki majstersztyk , momentami gra kombinacyjna pelna podziwu i luz Neymara! piekna sprawa! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?