malpeczka101
Dołączył/a: listopad 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i dalej nie zrozumialem. Oświeć mnie bystrzaku
0
A wolty w domy lecą! :D
0
Tu chodzi o to żeby pokazać ze sie jest bogatym i stać go na takie ruchy . czysty szpan ludzie :D chęć pokazania sie na salonach nic wiecej :D
0
To jak spaceruje sobie we wlasnym polu karnym tez pewnie jest w to wliczane :)
0
2 tyś euro to 8 tys zlotych na miesiąc. Wiec skad ci ponad 4000 rocznie wzielo?
0
poplniać błedy to rzecz ludzka nie ma co się przejmować :D
0
Jak będzie strajk to bez meczu w CdR równiez :)
0
Ryk publiki z 33 minuty: LUSI ENRIQUE! Bezcenne! :))
1
chyba smieszny jestes. W 1 polowie raz po raz dryblowal graczy Bayernu aż milo :D
0
Chcieć nie znaczy móc Alcantara
1
Bayern gra bez Robbena Riberego i Alaby to tak jak my byśmy grali bez Messiego Neymara i Pique wiec musimy wygrac ten mecz!
1
Idealny scenariusz: Vermalne wchodiz na ostatanie 10 minut i daje nam zwyciestwo strzalem głową po dośrodkowaniu Xaviego. To byłby kosmos!
0
kurcze zdalem matury wiec niech dzisaj wieczorem panowie wygraja a szczescie moje nie zazna granic!! :DD
0
Guardiola nie był naszym trenerm jak dostalismy 7 :0 od Bayernu :)
0
Jestem ciekaw bardzo czy bedziemy mieli kontrole przy posiadaniu pilki :D
0
1:1 to ten wynik nie będzie dobry ..
0
Lewy tak jakby sie tak ukrywal ze sie usmiecha ale jednak kaciki ust drzaly drzaly az zazdrzaly :D
0
Ale z soboty na niedziele tak?
0
Wystarczy mu na cały rok tej przerwy :D
0
Ciekawe kto byłby pierwszym bramkarzem jeżeli kontuzij przed sezonem nie nabawił się Ter Stegen :)
0
Chyba że Ter Stegenowi znudzi się gra tylko w pucharach i pójdzie w świat.
7
Bardzo dobre były te gały! :D Typowo fajnie leciały jak się strzelilo kąsiliwie i rotacyjnie! :)
0
Rewelacyjny niesamowity spektakularny wysmienity. Pozwolilem sobie opisac kilkoma slowami wyczyc Suareza :)
0
Komentarz usunięty
0
Nie zrozumialem Twojego ostatniego zdania. Możesz sprostować?
0
Czyli ile lat ma? :)
0
Oczywiscie że tak, Ale patrzac na jego wiek i jakich mial rywali do skladu to trzeba bylo wziąc poprawke na to tak? Wiadomo ze Xavi i Iniesta wtedy mieli lata świetlnosci , a Thiago dopiero wchodzil .. Rozumiem jego głód gry i wgl ale i tak wielka szkoda że nas opuscil serio :(
0
Neyarez przyzwocie wygląda :D
4
Tylko że był wtedy młody ,.. mial z 20/21 lat wiec wystarczylo cierpliwie czekać na swoją kolej. Albo wypozyczyc go a nie sprzedawac .. Jeden z wiekszych bledow włodarzy Barcelony. Płakalem jak odchodzil.
1
Piękny mecz , bramki majstersztyk , momentami gra kombinacyjna pelna podziwu i luz Neymara! piekna sprawa! :)