2

Widać nigdy nie grałes w piłkę w rozgrywkach o punkty :)

3

Czyżby Messi wracal do swojej starej fryzury? :D

0

Malaga może okazać się jedyną drużyną w tym sezonie która nie przegralą ani jednego meczu z Barceloną :)

0

To pewne że Xavi zostaje?

0

Panowie dajcie mi jakąs motywacje!! za kilka dni matura a ja jeszcze zero nauki nic wielkei nic.. :( Pomóżcie .. :(

0

Dziękuje za szczegółową analizę! :)

0

Świrowalem haha :D

1

To jeszcze z 8 lat bedziemy sie cieszyc blaskiem Neymara ! :)

1

Napewno nie Cristiano :D kurs na to 1.01 :D

6

Suarez ani razy nie dotknąl piłki w tej akcij a i tak zrobil 70 % roboty :)

0

Nie ma taryffu ulgowej. Calderon musi zostac zdobyte!

0

Do czego Ty Shante pijesz?

0

Może masz racje. Oczywiscie uwazam ze jest to przedwczesny finał ale co zrobisz. Trzeba pokonać kazdego i nie kalkulować. Jedno jest pewne. Widowisko będzie przednie i bedzie na co popatrzec. Dodatkowy smaczek powrót na Camp Nou Pepa i Thiago. Jakieś malutkie przywitanie?

0

Tito będzie dziś czuwal. I Tak jak w filmie "Anioly na boisku" nam też jeden Anioł dziś będzie pomagał :)

0

Boję się że Guardiola o rozpracuje Barcelone i graczy tych ktorych mial pod swoimi skrzydlami ,, Daj Boże obym się mylil ..

0

Mozesz przetlumaczyc co on tam mówi ? :D chociaz w skrocie :D Bo nie umiem hiszpanskiego :(

0

Przyzwoity grajek :D

1

Jedno jest pewne z Histori. Dotrzemy do Finału puchar jest nasz!!

0

Sory panowie :D zagalopowalem się :D mój bład wybaczcie Cules!

5

Jak wygrają z Mistrzem Polski to bęzie coś :D

0

Czytaj chlopie ze zrozumieniem

0

Jest już drabinka chlopie .. Albo trafimy na REal albo ATM , JUve moze czekac na nas w finale

0

Thiago też dajee dużo jakosci bawarczykom :)

2

Zaczynamy małymi kroczkami marsz po Final! :)

0

Barca jest po to by zaczynac swoje passe a kończyc serie innych więc do dziela! :)

0

Oby dziśaj były tylko i 3 pkt!!

1

Z kumplem siedzielismy jak wryci ogladając powórke :D Na krotką chwile zapanowala cisza!

0

Chlopie jestes w wieku mojego brata! Nawet tego jednego piwa na miesiąc nie powinienies pić gówniarzu!

0

Gdyby nie Ty to Twoi rodzice moglibyć dumni..

5

Kolego 2 :0 dla Psg nic nie daje :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?