malpeczka101
Dołączył/a: listopad 2014
Tczew
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Widać nigdy nie grałes w piłkę w rozgrywkach o punkty :)
3
Czyżby Messi wracal do swojej starej fryzury? :D
0
Malaga może okazać się jedyną drużyną w tym sezonie która nie przegralą ani jednego meczu z Barceloną :)
0
To pewne że Xavi zostaje?
0
Panowie dajcie mi jakąs motywacje!! za kilka dni matura a ja jeszcze zero nauki nic wielkei nic.. :( Pomóżcie .. :(
0
Dziękuje za szczegółową analizę! :)
0
Świrowalem haha :D
1
To jeszcze z 8 lat bedziemy sie cieszyc blaskiem Neymara ! :)
1
Napewno nie Cristiano :D kurs na to 1.01 :D
6
Suarez ani razy nie dotknąl piłki w tej akcij a i tak zrobil 70 % roboty :)
0
Nie ma taryffu ulgowej. Calderon musi zostac zdobyte!
0
Do czego Ty Shante pijesz?
0
Może masz racje. Oczywiscie uwazam ze jest to przedwczesny finał ale co zrobisz. Trzeba pokonać kazdego i nie kalkulować. Jedno jest pewne. Widowisko będzie przednie i bedzie na co popatrzec. Dodatkowy smaczek powrót na Camp Nou Pepa i Thiago. Jakieś malutkie przywitanie?
0
Tito będzie dziś czuwal. I Tak jak w filmie "Anioly na boisku" nam też jeden Anioł dziś będzie pomagał :)
0
Boję się że Guardiola o rozpracuje Barcelone i graczy tych ktorych mial pod swoimi skrzydlami ,, Daj Boże obym się mylil ..
0
Mozesz przetlumaczyc co on tam mówi ? :D chociaz w skrocie :D Bo nie umiem hiszpanskiego :(
0
Przyzwoity grajek :D
1
Jedno jest pewne z Histori. Dotrzemy do Finału puchar jest nasz!!
0
Sory panowie :D zagalopowalem się :D mój bład wybaczcie Cules!
5
Jak wygrają z Mistrzem Polski to bęzie coś :D
0
Czytaj chlopie ze zrozumieniem
0
Jest już drabinka chlopie .. Albo trafimy na REal albo ATM , JUve moze czekac na nas w finale
0
Thiago też dajee dużo jakosci bawarczykom :)
2
Zaczynamy małymi kroczkami marsz po Final! :)
0
Barca jest po to by zaczynac swoje passe a kończyc serie innych więc do dziela! :)
0
Oby dziśaj były tylko i 3 pkt!!
1
Z kumplem siedzielismy jak wryci ogladając powórke :D Na krotką chwile zapanowala cisza!
0
Chlopie jestes w wieku mojego brata! Nawet tego jednego piwa na miesiąc nie powinienies pić gówniarzu!
0
Gdyby nie Ty to Twoi rodzice moglibyć dumni..
5
Kolego 2 :0 dla Psg nic nie daje :)