messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Faro Ojj zreflektował się, no może troszkę za późno XD
16
@Frimpong Obrzydliwe.
0
@PatrychoO Ja tylko nie rozumiem czemu ogłosili wcześniej, że wejdzie jako Demon, przecież to byłoby zajebiste zaskoczenie i miałoby wielki hype.
6
@Cochise Przykre czasy, w których niewygodna prawda jest postrzegana gorzej niż ewidentne kłamstwo.
0
@zadafcb Nie wiem no, może i masz rację i była to dobra decyzja z przekazaniem pałeczki, tak jak @Karol145 napisał wyżej. Ale jeśli Oba wygrał tak szybko z Lesnarem, który tak szybko wygrał z Ceną, to rozumiem, że teraz Oba idzie od razu na główne pasy? Może i ta decyzja się jakoś w przyszłości obroni i masz rację, ale ja jakoś tego nie kupuję.
2
@PatrychoO Dokładnie, z jednej strony mają rekordowe zarobki, a z drugiej na wszystkim oszczędzają. Przecież jeśli to była ostatnia walka Lesnara to na spokojnie mógłby ją wygrać, a Oba i tak dużo zyskałby na tej rywalizacji. Kompletnie nie pojmuję osób, które zarządzają tam scenariuszem.
1
Osoby decyzyjne w WWE to jest na prawdę gromada idiotów, od dłuższego czasu to są tak niezrozumiałe decyzje, że szok. Kiedyś to się oglądało po prostu jak dobry serial, teraz to jest straszny syf, nastawiony tylko i wyłącznie na zarobek. Niestety piłka nożna zmierza w tym samym kierunku i to jest jeszcze bardziej przygnębiające.
6
Bardzo ciekawy był w tym meczu wątek "głupiego i głupszego". Z jednej strony Camavinga, który naturalnie mógł zapomnieć, że ma już na koncie żółtą kartkę po tylu meczach, w których był bezkarny, a z drugiej strony sędzia, który wydawało się, że zapomniał o tym, że francuz ma już żółtko na koncie. Tak absurdalne, że aż piękne XD
0
Cały mecz sędziowany pod Real, a ja już czytam, że sędzia przekupiony, że wypaczony wynik przez stronnicze sędziowanie, niesamowite jaką oni mają mocną i chorą propagandę.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Jeśli jakimś cudem Bayern sfrajerzy na własnym stadionie z tak grającym Realem, to na prawdę zacznę wierzyć w jakiś cyrograf.
1
@Majkel34 Weź skończ typie bo się tego czytać nie da.
2
Czy ten sędzia pozwolił wejść francuzowi akurat w momencie, gdy w tamtym sektorze była piłka? Przecież to jest kabaret.
0
Już któryś raz po oddanym strzale zawodnika Bayernu Rudiger specjalnie się w niego wpieprza. Niesamowite jaki to jest frajer.
3
Jakiś błąd w matrixie. Normalnie byłaby tu bramka po klasycznym wylewie obrońcy, w końcówce karny i z gównianego meczu wyciągnęliby remis.
2
Bayern wie, że z piłką można wchodzić w pole karne, czy będą sobie tak biegać dookoła?
3
Już chyba lepiej by było, gdyby kolory były odwrócone, ta wersja wydaje się gorsza od pierwotnych zapowiedzi :(
5
Ta ich propaganda jest na prawdę niesamowita.
5
O faul na Pedrim to jego wina według Orłowskiego, nieprawdopodobne, że z tak dobrego komentatora zrobił się taki klaun.
2
@EzioAuditoreDF Spokojnie, teraz będzie tak wchodził Bernal :)
1
Spokojnie, Barça weszła dobrze w drugą połowę, więc trzeba ostudzić zapał graczy
0
Dał żółtą za przedłużanie gry i doliczył minutę, no ma to sens XD
10
I to są właśnie te detale - u nas pierwszy faul i zawodnik z newralgicznej pozycji musi grać z żółtą kartką, u białych często po kilku faulach zawodnicy wciąż nie są karani. Małe decyzje sędziowskie, a wpływają na przebieg spotkania.
2
Yamal dzisiaj słabiutko, dlaczego Roony nie dostanie szansy?
0
Jak to jest, że my zawsze sami sobie robimy pod górkę, momentami to jest aż niesamowite.
2
Oho, póki co wykończenie przeniesione z meczu z Sociedad...
4
@Sysia11 @Ronin47 Valdes trochę wtop miał, ale i tak wybrałbym go zamiast MAtSa, plus Victor zjadał go jeśli chodzi o charakter.
13
"Oni znowu to zrobili" - komentatorzy podjarani jakby to Real był słabszym zespołem, dokonującym czegoś niezwykłego XD
1
@Kubsoleon Widać, że chłopakom bardziej pasuje jego surowy styl prowadzenia drużyny, niż te nudne, szczegółowe odprawy taktyczne Xabiego, dlatego zamiast przegrywać remisują.
0
@jacobFCB Były w sprzedaży pluszaki z wizerunkiem tego kota, który jest maskotką klubu, ale za każdym razem wyprzedają się dosłownie w chwilę.
https://tribuna.com/en/blogs/barcas-cat-plush-sells-out-in-four-minutes-absolute-pandemon/