15

Nagle nikogo z Betisu nic nie boli? Niech się teraz śmiało kładą na murawę tak jak wcześniej.

3

@comtedurgell Raczej chodziło o to, że jest u nas prawym obrońcą, ale od biedy może zagrać również na środku obrony ;)

1

Jak nie karny to dobitka, kto by się spodziewał.

0

A ten klaun Vasquez długo jeszcze będzie mógł tak faulować bez odgwizdania przewinienia? Drugi raz w krótkim odstępie czasu ściąga rywala za rękę na ziemię i zero konsekwencji.

3

@Toretto ale o czym Ty piszesz? XD A co się z nim dzieje? Zagrał póki co kilkadziesiąt minut i już zdążył kilka razy pokręcić rywalami. Bez przesady.

3

@RobsonPL to jest ten mental, nie idzie na łatwiznę XD

2

Fermin ma w tym sezonie coś rozregulowany celownik, szkoda, bo w zeszłym sezonie większość tych sytuacji zmieniłby w gola.

1

Komentarz usunięty

0

@Benz ale ja pisałem o sytuacji z Nunezem XD

0

Oho, tam nawet tym z "cudownej" szkółki odcina prąd

3

@MesQueUnClub96 nie zakrzywiaj rzeczywistości, nie daje nic ani w ofensywie, ani w defensywie, wygląda przez większość czasu na wystraszonego, do tego jest elektryczny i często wygląda jakby miał braki w technice.

0

Genialny w tym sezonie Mingueza kontra Gerard Martin... no może być ciekawie, niekoniecznie dla nas.

3

@Kapitan hawk nie no szanujmy się, trzeba mieć jakieś ambicje, liczę na 4 punkty.

4

Lewemu przez następny tydzień wypominaliby tę sytuację, no ale przecież on był hamulcowym :)

2

@pato1234 w Polsce 2 i 3 sezonu również nie ma na netflixie, są dostępne w max (dawniej hbo max).

0

@tomcias10 podesłałem ;)

0

@codemat do niedawna się dało, ale chyba im bliżej walki tym serwery zaczęły niedomagać i póki co, przynajmniej u mnie, nie da się włączyć

1

@esem91 Opera (znaki)

1

@esem91 oglądam i u mnie póki co bez zastrzeżeń

0

Ulala ależ pokaz techniki w wykonaniu niedoszłego zdobywcy złotej piłki XD

1

Ale bym zobaczył takiego Oriola w środku pola kosztem Casado ehh :)

0

@Kozinho. Lewy* hihi
Polskim kibicom realu i jednocześnie hejtereom Lewego już do końca puściłyby zwieracze XD

12

Ja to jednak trochę żałuję tego, że nie wygrał Carvajal. Przecież to mogłoby zrobić im taki dym w szatni, że "galacticos 2.0" skończyłoby się szybciej, niż się zaczęło XD

1

@korn234 Gdyby coś takiego miało być faulem, to w praktycznie każdym meczu musiałyby być masowo dyktowane rzuty karne, bo obrońcy popychają napastników z dużo większym impetem niż w tej sytuacji.

3

@kuz w zeszłym sezonie nie było Wojtka i grał identycznie słabo.

0

Czemu jakiś lektor AI komentuje mecz?

0

@PizzerMan Czy pił ktoś może jabłkowego Proper Twelve? Zastanawiam się czy kupić na dzisiejszy mecz.

1

@Marian_Pazdzioch taki tam youtuber, który tak dobrze mył naczynia w UK, że dorobił się wypożyczalni samochodów, a później kariera pędziła tak szybko, że został zatrzymany przez CBŚ.

0

@Marian_Pazdzioch to były zawody w piciu piwa, a nie jupików.

0

@Nazio_87 Na Disney+ w zakładce z filmami Marvela masz wszystko fajnie posegregowane. Jeśli chcesz zacząć od początku to zacznij od Sagi Nieskończoności. Moim zdaniem lepiej oglądać je w takiej kolejności jak wychodziły, niż w chronologicznej, ale jeśli chciałbyś tę drugą opcję to też jest to tam w taki sposób uporządkowane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?