0

@tbas a nie przechodzi to na puchar tylko w przypadku, gdy zawieszenie wynosi minimum 4 mecze?

0

@prokofiew no tutaj się niestety zgodzę, ta decyzyjność ostatnio cora bardziej leży, oby to się nie mściło, tylko kończyło tak jak dzisiaj

0

@prokofiew ajaj źle się zestarzało

2

@Who_you_mam po takim zachowaniu poznaje się zwycięzce złotej piłki!

2

Ferran standardowo - albo dobry początek albo dobra końcówka, nigdy nic pomiędzy.

0

@Arden Gdy w 2011 roku, mając 11 lat, zakładałem tu konto, wierzyłem w to, że moderacja jest tu sprawiedliwa i obiektywna ^^

0

Oglądałem sobie ostatnio WWE, które odbywało się w Barcelonie i mam wrażenie, że zawodnicy Atletico bardzo dobrze wpasowaliby się w tamtejsze odgrywanie otrzymanych "uderzeń".

0

@BorzyKrzys Lubię takie historie, możesz mnie oznaczać.

1

@Luciano99 Po podjęciu pewnych decyzji w dodatku można odblokować alternatywne zakończenie gry.

2

@Uukasz_93 Ale my nie mogliśmy trafić na Arsenal.

1

@Who_you_mam To są ogólnie bardzo spoko osoby, ale podczas meczów to jakby im styki przepalało.

0

Nie oglądam meczu, a dwóch znajomych napisało do mnie, że "znowu Real przekręcony". Faktycznie była jakaś kontrowersja, czy typowa madrycka gadka?

3

Przewinąłem sobie mecz, typ popycha De Jonga podczas wyskoku, przecież to jest faul. To, że sędzia tego nie zauważył jeszcze potrafię zrozumieć, ale dlaczego var do tego nie wrócił?

0

@Kamil689 Nie mogą transmitować spotkań pierwszego wyboru, bo te "należą" do Canal+.

0

@JBgomeS Kylian Mbappé

0

Komentarz usunięty

10

Chciałbym usłyszeć komentarz Ćwiąkały, gdyby te wszystkie faule kończyły się bez kartki w meczu Realu :)

1

Myślałem, że sędzia chce nam utrudnić zdobycie 3 pkt, ale okazuje się, że on po prostu jest słaby i ślepy.

1

@Poversky1000 weź się wyloguj...

0

@clyde bramkarz fartownie, ale trafił w piłkę

0

Zwyczajne, długie podanie od Viniego, w dodatku łatwo przecięte przez zawodnika City, a Tomeczek pieje z zachwytu, niesamowite.

1

@Davideq musiałem kiedyś skorzystać z takiego zwolnienia bodajże na stronie L4.pl
Wypełniasz formularz, później dzwoni do Ciebie lekarz, ale mimo wszystko lepiej wybrać się osobiście, chyba, że faktycznie sytuacja Cię do tego zmusiła.

Jeśli obawiasz się tego co napisał @wojopancer, bo pewnie niestety jest szansa na coś takiego, to w moim przypadku zweryfikowałem w "mojeIKP" czy na pewno lekarz wystawił zwolnienie.

0

@Gibbon_FCB Oczywiście, że należała się czerwona. Inna sprawa, że wymienieni przez Ciebie zawodnicy za podobne zagrania takich kartek nie dostają.

0

@Derean Nie no jaki niesmak? Myślę, że przed sezonem każdy w ciemno brałby top 8, a zajęliśmy drugie miejsce.

2

@Roobo A pierwsza bramka padła dzięki komu?

2

I to jest ta różnica - Pena możliwe, że zostałby w bramce, a Wojtek cyk piąstkowanko i idzie kontra ;)

0

@Who_you_mam Ale piłka przeszła po nodze piłkarza Atalanty

0

@ali3gator Jeśli dalej będą z tych podań asysty to ja będę zadowolony, a potrzeba też czasem kogoś kto zagra indywidualnie i zrobi przewagę. Oby tylko faktycznie nie odbiła mu "sodówa".

3

@Bernard777 po sezonie odchodzi do Liverpoolu :)

3

@ali3gator widać to szczególnie po dzisiejszej asyście :)
A tak serio to faktycznie czasem gra pod siebie, ale w dużej ilości sytuacji też podaje, nie robiłbym z niego egoisty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?