0

@fur_Deutschland myślisz, że leży w łóżku i ogląda Euro? W sumie ciekawe.

0

Łysy w szoku, inaczej to sobie wyobrażał, a teraz nie ma kto atakować XD

0

@Stanislaw1959 Bruno jest dobry, ale bez przesady.

1

@Rust_Cohle nie no raz na kilka lat to i moja wiara w coś się sprawdza XD
A po dzisiejszej porażce to już mógłbyś sobie darować te wspominki o Anfield... XD

0

@Rust_Cohle kibic Liverpoolu pisze o kimś per "naiwny", niezłe XD

10

Uwielbiam te jego przekładanki, które kompletnie nic nie dają

4

Komentarz usunięty

4

Oriol młody, perspektywiczny, aż żal go nie rozwijać, więc logiczne, że nasz generał go wpuszcza.

1

@abram3k Przypomnij sobie co o nim pisałeś, chorągiewo.

0

Klasyczny mecz, który zamyka mi kupon.

0

@KrwawiaceoczyVEB Ze wszystkim się zgadzam, ale nie możemy zapominać, że piszemy o nastolatku.

1

@PatrychoO O tym samym pomyślałem haha

0

@derus Wierzę w klub. Kibicem się jest, a nie bywa, nawet jeśli projekt nie jest wybitny ;-)

1

@derus Kibice oglądają, możesz nie zrozumieć ;)

0

El Capitano na ratunek!

3

Nad czym oni się tak długo zastanawiają? XD

2

Czemu nie schodzi za linię tylko idzie przez całe boisko?

4

@Rust_Cohle Pewnie strzeli go szybciej niż Liverpool znowu zdobędzie mistrza

0

@joloskyy za spuszczanie się nad każdą akcją Realu

0

Typowy Lewy po repce, nie wiem czego niektórzy się spodziewali

4

@Patryk1899 Dożywocie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@aspr1me Tak. Zamykam dyskusję.
(Oczywiście z przymrużeniem oka)

4

Większość stoperów odgrywałaby do bramkarza, a Cubarsi cyk! i przerzut do Kounde, fantastyczny jest ten chłopak.

1

W końcu sobie o Casado przypomnieli, szok!

0

@kanver_ Szkoda, że na boisku często nie za dużo z niej wynika

0

Skoro Kounde dostał kartę, to tu też powinna być

3

Gundo dzisiaj straszny impostor.

0

Juniorzy na orliku mocniej strzelają.

0

I to powinna być już druga żółta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?