0

@Rupert_Haubica jeśli nie rozumiesz, że w innym momencie meczu, niż jego początek, któraś z drużyn może przegrywać i takie wstrzymanie gry będzie jej nie na rękę to ja tego nie rozumiem :)
Wstrzymanie gry tuż po pierwszym gwizdku sprawia, że żadna z drużyn nie jest tym skrzywdzona.

2

@Rupert_Haubica I w jaki sposób wyobrażasz sobie taki protest w innym momencie niż początek pierwszej lub drugiej połowy?

1

@Kgorecki2500 Niestety nieco krótka, ale pamiętam, że wyszła niedługo po premierze PS5 i byłem fajnie zaskoczony możliwościami nowego pada.

1

Hahahahah teraz żółtą pokazał

23

Im się odechciało nagle biegać czy o co chodzi? Zaczęli grać na stojąco i kompletnie stracili kontrolę nad meczem.

24

@Eklerek Ale wiesz, że można mieć dziecko, a jednocześnie zapewnić psu dobre warunki?

4

@Roobo Przecież Lewy jest tu deprecjonowany regularnie, nawet gdy gra dobre mecze.

1

@mekston @Benz Ale z tego co pamiętam w obu przypadkach były to konsekwencje dwóch żółtych kartek, bezpośredniej czerwonej nie dostał ani razu.

3

@Luciano99 Oznacz mnie proszę przy jutrzejszych predykcjach, bo mi ostatnio na kilka spotkań klasycznie nie wchodzi jedno i to jakimś mega niefartem, chyba trzeba po prostu zaufać ekspertowi

4

@Kgorecki2500 Trzymam kciuki! Mi wczoraj zbrakło jednego rożnego Arsenalu, a dzisiaj zabrakło jednego rożnego Atalanty, jakieś fatum, więc niech chociaż Tobie odda na nowe gierki ;)

1

Dzisiaj impotencja strzelecka, a w meczu z nami klasycznie będą oddawali strzały życia.

0

Ale kopanina...

1

@thorin @Bocheno1 Zgłaszam się, ja jestem z rocznika 00 :)

4

@Kgorecki2500 Mega zazdroszczę poznawania tej historii po raz pierwszy. Moim zdaniem to jeden z najlepiej wykreowanych światów, jakie powstały w grach.

1

@BorzyKrzys O, super, bo już się bałem, że skończyłeś wrzucać te historie.

1

@Kgorecki2500 jak będziesz wstawiał coś o grach, to możesz mnie oznaczać, zawsze mam jakiś taki powiew nostalgii, jak widzę, że piszesz o czymś w co grałem

0

@DolMac Wpisz w google "Barça heart t-shirt" ;)

1

@OskP Lewy już zszedł z boiska

24

Czemu Martin chował ręce za plecami? Przecież można mieć je "naturalnie" rozłożone.

8

O nagle zagranie bark w bark jest faulem, ciekawe

10

@Lionel_Messi10 "Argentyno, co Ty robisz!?" na zawsze w serduszku.

3

Araujo dostał żółtą na ławce rezerwowych, nie wiadomo czy by nie wszedł gdyby nie to.

1

@L4ngusta Uncharted, The Last of Us, Cyberpunk, w sumie zależy jaki typ gier lubisz.

3

Jedni grają, drudzy strzelają, gdzieś to już widziałem...

0

@Blanco16 350 z kablami, 300 bez, ale podejrzewam, że możesz jej jakoś szybko nie sprzedać, bo raczej faktycznie będzie musiał trafić się ktoś, kto akurat będzie rozmyślał nad kupnem, a w przypadku ps4 nie jest to takie oczywiste.

0

@osa91 Tym bardziej mogli dać mu więcej, bo i tak by nie grał, a dając 6 pokazali po raz kolejny, że przy zawieszeniach piłkarzy Realu nie kierują się żadną sprawiedliwością.

2

@Hasszz najpierw to my na spokojnie pyknijmy Inter

0

@Roobo To, że nie ma z kim grać to jedno, ale to, że sam popełnia karygodne błędy to drugie.

0

@BialyKolorDoDupy pewnie tak będzie, ale aż mi się przypominają podobne teksty podczas meczów z Romą i Liverpoolem...

0

@michal26 Nie wystąpi w finale, jeśli zostanie zawieszony na minimum 4 spotkania. W przypadku mniejszej kary zawieszenie nie przechodzi na mecze pucharowe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?