messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rupert_Haubica jeśli nie rozumiesz, że w innym momencie meczu, niż jego początek, któraś z drużyn może przegrywać i takie wstrzymanie gry będzie jej nie na rękę to ja tego nie rozumiem :)
Wstrzymanie gry tuż po pierwszym gwizdku sprawia, że żadna z drużyn nie jest tym skrzywdzona.
2
@Rupert_Haubica I w jaki sposób wyobrażasz sobie taki protest w innym momencie niż początek pierwszej lub drugiej połowy?
1
@Kgorecki2500 Niestety nieco krótka, ale pamiętam, że wyszła niedługo po premierze PS5 i byłem fajnie zaskoczony możliwościami nowego pada.
1
Hahahahah teraz żółtą pokazał
23
Im się odechciało nagle biegać czy o co chodzi? Zaczęli grać na stojąco i kompletnie stracili kontrolę nad meczem.
24
@Eklerek Ale wiesz, że można mieć dziecko, a jednocześnie zapewnić psu dobre warunki?
4
@Roobo Przecież Lewy jest tu deprecjonowany regularnie, nawet gdy gra dobre mecze.
1
@mekston @Benz Ale z tego co pamiętam w obu przypadkach były to konsekwencje dwóch żółtych kartek, bezpośredniej czerwonej nie dostał ani razu.
3
@Luciano99 Oznacz mnie proszę przy jutrzejszych predykcjach, bo mi ostatnio na kilka spotkań klasycznie nie wchodzi jedno i to jakimś mega niefartem, chyba trzeba po prostu zaufać ekspertowi
4
@Kgorecki2500 Trzymam kciuki! Mi wczoraj zbrakło jednego rożnego Arsenalu, a dzisiaj zabrakło jednego rożnego Atalanty, jakieś fatum, więc niech chociaż Tobie odda na nowe gierki ;)
1
Dzisiaj impotencja strzelecka, a w meczu z nami klasycznie będą oddawali strzały życia.
0
Ale kopanina...
1
@thorin @Bocheno1 Zgłaszam się, ja jestem z rocznika 00 :)
4
@Kgorecki2500 Mega zazdroszczę poznawania tej historii po raz pierwszy. Moim zdaniem to jeden z najlepiej wykreowanych światów, jakie powstały w grach.
1
@BorzyKrzys O, super, bo już się bałem, że skończyłeś wrzucać te historie.
1
@Kgorecki2500 jak będziesz wstawiał coś o grach, to możesz mnie oznaczać, zawsze mam jakiś taki powiew nostalgii, jak widzę, że piszesz o czymś w co grałem
0
@DolMac Wpisz w google "Barça heart t-shirt" ;)
1
@OskP Lewy już zszedł z boiska
24
Czemu Martin chował ręce za plecami? Przecież można mieć je "naturalnie" rozłożone.
8
O nagle zagranie bark w bark jest faulem, ciekawe
10
@Lionel_Messi10 "Argentyno, co Ty robisz!?" na zawsze w serduszku.
3
Araujo dostał żółtą na ławce rezerwowych, nie wiadomo czy by nie wszedł gdyby nie to.
1
@L4ngusta Uncharted, The Last of Us, Cyberpunk, w sumie zależy jaki typ gier lubisz.
3
Jedni grają, drudzy strzelają, gdzieś to już widziałem...
0
@Blanco16 350 z kablami, 300 bez, ale podejrzewam, że możesz jej jakoś szybko nie sprzedać, bo raczej faktycznie będzie musiał trafić się ktoś, kto akurat będzie rozmyślał nad kupnem, a w przypadku ps4 nie jest to takie oczywiste.
0
@osa91 Tym bardziej mogli dać mu więcej, bo i tak by nie grał, a dając 6 pokazali po raz kolejny, że przy zawieszeniach piłkarzy Realu nie kierują się żadną sprawiedliwością.
2
@Hasszz najpierw to my na spokojnie pyknijmy Inter
0
@Roobo To, że nie ma z kim grać to jedno, ale to, że sam popełnia karygodne błędy to drugie.
0
@BialyKolorDoDupy pewnie tak będzie, ale aż mi się przypominają podobne teksty podczas meczów z Romą i Liverpoolem...
0
@michal26 Nie wystąpi w finale, jeśli zostanie zawieszony na minimum 4 spotkania. W przypadku mniejszej kary zawieszenie nie przechodzi na mecze pucharowe.