3

Jakiś błąd w matrixie. Normalnie byłaby tu bramka po klasycznym wylewie obrońcy, w końcówce karny i z gównianego meczu wyciągnęliby remis.

2

Bayern wie, że z piłką można wchodzić w pole karne, czy będą sobie tak biegać dookoła?

3

Już chyba lepiej by było, gdyby kolory były odwrócone, ta wersja wydaje się gorsza od pierwotnych zapowiedzi :(

5

Ta ich propaganda jest na prawdę niesamowita.

5

O faul na Pedrim to jego wina według Orłowskiego, nieprawdopodobne, że z tak dobrego komentatora zrobił się taki klaun.

2

@EzioAuditoreDF Spokojnie, teraz będzie tak wchodził Bernal :)

1

Spokojnie, Barça weszła dobrze w drugą połowę, więc trzeba ostudzić zapał graczy

0

Dał żółtą za przedłużanie gry i doliczył minutę, no ma to sens XD

10

I to są właśnie te detale - u nas pierwszy faul i zawodnik z newralgicznej pozycji musi grać z żółtą kartką, u białych często po kilku faulach zawodnicy wciąż nie są karani. Małe decyzje sędziowskie, a wpływają na przebieg spotkania.

2

Yamal dzisiaj słabiutko, dlaczego Roony nie dostanie szansy?

0

Jak to jest, że my zawsze sami sobie robimy pod górkę, momentami to jest aż niesamowite.

2

Oho, póki co wykończenie przeniesione z meczu z Sociedad...

4

@Sysia11 @Ronin47 Valdes trochę wtop miał, ale i tak wybrałbym go zamiast MAtSa, plus Victor zjadał go jeśli chodzi o charakter.

13

"Oni znowu to zrobili" - komentatorzy podjarani jakby to Real był słabszym zespołem, dokonującym czegoś niezwykłego XD

1

@Kubsoleon Widać, że chłopakom bardziej pasuje jego surowy styl prowadzenia drużyny, niż te nudne, szczegółowe odprawy taktyczne Xabiego, dlatego zamiast przegrywać remisują.

0

@jacobFCB Były w sprzedaży pluszaki z wizerunkiem tego kota, który jest maskotką klubu, ale za każdym razem wyprzedają się dosłownie w chwilę.

https://tribuna.com/en/blogs/barcas-cat-plush-sells-out-in-four-minutes-absolute-pandemon/

1

@Gaucho Ta maskotka kota byłaby idealna, ale wyprzedają się niestety za szybko :(

3

Prawie cała jedenastka prześcieradeł w polu karnym, broniąca jednobramkowego prowadzenia z defensywnym Atletico, ależ to jest wstyd.

4

No z takim zestawieniem obrony Realu to nawet nie będzie mi żal Atletico, jeśłi tego nie wykorzystają.

0

Zawodnik od dostawiania głowy, nie potrafi dostawić głowy, trzymajcie mnie :(

1

@Kubix03 Bawi tym bardziej, że ostatnio przegrali tam dwa mecze z rzędu XD

1

@Kgorecki2500 Ja mam tylko zarzut do zadań pobocznych, ich zakończenia były czasem jakieś takie niedokończone (Flame i Chameleon) i miałem nadzieję, że to tak specjalnie, żeby rozwinąć te historie w dlc, ale takowych niestety nie dostaliśmy :(

11

Guardiola to chyba za wszelką cenę nie chce dopuścić do zwolnienia Xabiego. Wiadomo, że to tylko żarty, ale gra City w tym meczu i te zmiany są bardzo dziwne XD

3

@Batys Na zdrowie! Mi zostało na jeszcze dwa drinki i też będzie trzeba się kłaść do spania

3

@Kgorecki2500 każdy strój jest lepszy od tego, który stworzył Miłosz przed finałem XD

1

@CurryTheGoat30 Nie wiem, ja już nie rozumiem, nam anulowali gola, jak Gavi zagrywał praktycznie barkiem z dwa sezony temu, ale no Negreira, wiadomo :D

4

@buglikos A to jakaś była?

1

@Johnnie_Walker Przecież on przez większość meczu nie daje kompletnie nic w pressingu. Powalczy fajnie raz na jakiś czas i to tyle.

1

Olaboga z Kręcidło, o matko...

2

@Herato Jesé Rodríguez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?