messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jakiś błąd w matrixie. Normalnie byłaby tu bramka po klasycznym wylewie obrońcy, w końcówce karny i z gównianego meczu wyciągnęliby remis.
2
Bayern wie, że z piłką można wchodzić w pole karne, czy będą sobie tak biegać dookoła?
3
Już chyba lepiej by było, gdyby kolory były odwrócone, ta wersja wydaje się gorsza od pierwotnych zapowiedzi :(
5
Ta ich propaganda jest na prawdę niesamowita.
5
O faul na Pedrim to jego wina według Orłowskiego, nieprawdopodobne, że z tak dobrego komentatora zrobił się taki klaun.
2
@EzioAuditoreDF Spokojnie, teraz będzie tak wchodził Bernal :)
1
Spokojnie, Barça weszła dobrze w drugą połowę, więc trzeba ostudzić zapał graczy
0
Dał żółtą za przedłużanie gry i doliczył minutę, no ma to sens XD
10
I to są właśnie te detale - u nas pierwszy faul i zawodnik z newralgicznej pozycji musi grać z żółtą kartką, u białych często po kilku faulach zawodnicy wciąż nie są karani. Małe decyzje sędziowskie, a wpływają na przebieg spotkania.
2
Yamal dzisiaj słabiutko, dlaczego Roony nie dostanie szansy?
0
Jak to jest, że my zawsze sami sobie robimy pod górkę, momentami to jest aż niesamowite.
2
Oho, póki co wykończenie przeniesione z meczu z Sociedad...
4
@Sysia11 @Ronin47 Valdes trochę wtop miał, ale i tak wybrałbym go zamiast MAtSa, plus Victor zjadał go jeśli chodzi o charakter.
13
"Oni znowu to zrobili" - komentatorzy podjarani jakby to Real był słabszym zespołem, dokonującym czegoś niezwykłego XD
1
@Kubsoleon Widać, że chłopakom bardziej pasuje jego surowy styl prowadzenia drużyny, niż te nudne, szczegółowe odprawy taktyczne Xabiego, dlatego zamiast przegrywać remisują.
0
@jacobFCB Były w sprzedaży pluszaki z wizerunkiem tego kota, który jest maskotką klubu, ale za każdym razem wyprzedają się dosłownie w chwilę.
https://tribuna.com/en/blogs/barcas-cat-plush-sells-out-in-four-minutes-absolute-pandemon/
1
@Gaucho Ta maskotka kota byłaby idealna, ale wyprzedają się niestety za szybko :(
3
Prawie cała jedenastka prześcieradeł w polu karnym, broniąca jednobramkowego prowadzenia z defensywnym Atletico, ależ to jest wstyd.
4
No z takim zestawieniem obrony Realu to nawet nie będzie mi żal Atletico, jeśłi tego nie wykorzystają.
0
Zawodnik od dostawiania głowy, nie potrafi dostawić głowy, trzymajcie mnie :(
1
@Kubix03 Bawi tym bardziej, że ostatnio przegrali tam dwa mecze z rzędu XD
1
@Kgorecki2500 Ja mam tylko zarzut do zadań pobocznych, ich zakończenia były czasem jakieś takie niedokończone (Flame i Chameleon) i miałem nadzieję, że to tak specjalnie, żeby rozwinąć te historie w dlc, ale takowych niestety nie dostaliśmy :(
11
Guardiola to chyba za wszelką cenę nie chce dopuścić do zwolnienia Xabiego. Wiadomo, że to tylko żarty, ale gra City w tym meczu i te zmiany są bardzo dziwne XD
3
@Batys Na zdrowie! Mi zostało na jeszcze dwa drinki i też będzie trzeba się kłaść do spania
3
@Kgorecki2500 każdy strój jest lepszy od tego, który stworzył Miłosz przed finałem XD
1
@CurryTheGoat30 Nie wiem, ja już nie rozumiem, nam anulowali gola, jak Gavi zagrywał praktycznie barkiem z dwa sezony temu, ale no Negreira, wiadomo :D
4
@buglikos A to jakaś była?
1
@Johnnie_Walker Przecież on przez większość meczu nie daje kompletnie nic w pressingu. Powalczy fajnie raz na jakiś czas i to tyle.
1
Olaboga z Kręcidło, o matko...
2
@Herato Jesé Rodríguez