3

@ali3gator widać to szczególnie po dzisiejszej asyście :)
A tak serio to faktycznie czasem gra pod siebie, ale w dużej ilości sytuacji też podaje, nie robiłbym z niego egoisty.

33

Co innego przegrać będąc słabszym, a co innego przegrać przez sędziego, który akurat zapomniał laski i psa przewodnika.

0

@norbi77 Ale w którym momencie ja tłumaczę Wojtka? Oczywiście, że był to błąd, próbuję bardziej wyjaśnić z czego mógł wynikać.

3

Wracając do sytuacji z wyjściem Szczęsnego, wydawało mi się, że zabrakło tam komunikacji, bo Wojtek próbował wykopać piłkę tak, jakby do ostatniego momentu był pewny, że Balde ją zostawi. No i z tego co Wojtek powiedział w wywiadzie faktycznie tak było i Balde go nie słyszał.

0

Ale mnie sędzia przekręcił na wygranej dając zawodnikom gospodarzy tylko jedną żółtą kartkę :( Na spokojnie mogło być ich więcej, nawet w samej pierwszej połowie.

0

@Filipem no przeszedł na 3 obrońców, co jest raczej zrozumiałe przy gonieniu wyniku

0

Swoją drogą widzieliście jak pięknie De Jong "wracał" do obrony?

1

@brd42 o no popatrz - to identycznie jak ten Twój

3

@gumaz Tak szczerze to już tego dobrze nie pamiętam, ale wtedy nie istniała jeszcze La Rambla i dyskusje toczyły się pod głównymi artykułami ;)

7

No i stuknęło mi właśnie 5000 dni na stronie. Przez ten czas Barça miała wzloty, upadki, ale mam nadzieję, że spędzając tu drugie tyle dni, będę świadkiem jeszcze wielu sukcesów, przydałoby się w końcu wrócić do wygrywania w Lidze Mistrzów.

0

@MesQueUnClub96 przecież tam jest taki gąszcz, że ciężko o wymianę podań, więc dobrze, że próbuje coś wyczarować

2

Już bez różnicy czy był spalony przy sytuacji z ręką czy nie, ale jak to możliwe, że do tej pory nie dostaliśmy powtórki?

1

@krzywy Nawet jeśli stwierdzili, że piłkarz zaczął upadać już wcześniej, to sekundę przed tą sytuacją był faul na innym zawodniku Celty.

0

@MOLESTA Jakim cudem tu nie było przewinienia w ani jednej, ani w drugiej sytuacji? Przecież to jest jakiś absurd.

0

@heniusss Faktycznie, o tym nie pomyślałem. W takim razie ewidentny przekręt.

1

Nie było tam jakiegoś spalonego? Bo aż nie chce mi się wierzyć, że nie dopatrzyli się tam faulu. Wałki wałkami, ale w aż tak ewidentnej sytuacji?

0

@Rewolucja123 Gratuluję wygranych pieniędzy haha

0

Uwielbiam holowanie piłki przez rumianego tylko po to by podać niecelnie :)

1

De Jong to jest jedno wielkie nieporozumienie.

5

W składzie Barçy więcej Polaków niż Hiszpanów w składzie rządowych XD

2

Uwielbiam grę Raphy, ale ostatnio to przez to jego wykończenie, a raczej jego brak, przegrywamy mecze. Nie można marnować aż tylu sytuacji, bo później się to mści.

3

@esem91 Wykradał informacje od byłych współpracowników i podawał jako swoje.

1

@krol211 owszem, ale jako DM i tak pewnie poradziłby sobie lepiej niż Oriol.

1

@okiemtypera_lucaxx95 no ta, po co nam rotacje, niech grają wszystko od deski do deski.

7

@jakub1906 mogłeś chociaż czymś przepić tę żubrówkę, może nie weszłaby tak mocno

0

@beter2 Nie, z Atletico jeszcze go nie będzie

3

@bartulek98 Gerard Martin ma inne zdanie na ten temat XD

1

Któryś z tych ogórków dostanie w końcu kartkę?

0

W pierwszej połowie w identycznej sytuacji na Lewym nie było nawet przewinienia według sędziego

1

@Kapitan hawk Gówniana robota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?