messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@ali3gator widać to szczególnie po dzisiejszej asyście :)
A tak serio to faktycznie czasem gra pod siebie, ale w dużej ilości sytuacji też podaje, nie robiłbym z niego egoisty.
33
Co innego przegrać będąc słabszym, a co innego przegrać przez sędziego, który akurat zapomniał laski i psa przewodnika.
0
@norbi77 Ale w którym momencie ja tłumaczę Wojtka? Oczywiście, że był to błąd, próbuję bardziej wyjaśnić z czego mógł wynikać.
3
Wracając do sytuacji z wyjściem Szczęsnego, wydawało mi się, że zabrakło tam komunikacji, bo Wojtek próbował wykopać piłkę tak, jakby do ostatniego momentu był pewny, że Balde ją zostawi. No i z tego co Wojtek powiedział w wywiadzie faktycznie tak było i Balde go nie słyszał.
0
Ale mnie sędzia przekręcił na wygranej dając zawodnikom gospodarzy tylko jedną żółtą kartkę :( Na spokojnie mogło być ich więcej, nawet w samej pierwszej połowie.
0
@Filipem no przeszedł na 3 obrońców, co jest raczej zrozumiałe przy gonieniu wyniku
0
Swoją drogą widzieliście jak pięknie De Jong "wracał" do obrony?
1
@brd42 o no popatrz - to identycznie jak ten Twój
3
@gumaz Tak szczerze to już tego dobrze nie pamiętam, ale wtedy nie istniała jeszcze La Rambla i dyskusje toczyły się pod głównymi artykułami ;)
7
No i stuknęło mi właśnie 5000 dni na stronie. Przez ten czas Barça miała wzloty, upadki, ale mam nadzieję, że spędzając tu drugie tyle dni, będę świadkiem jeszcze wielu sukcesów, przydałoby się w końcu wrócić do wygrywania w Lidze Mistrzów.
0
@MesQueUnClub96 przecież tam jest taki gąszcz, że ciężko o wymianę podań, więc dobrze, że próbuje coś wyczarować
2
Już bez różnicy czy był spalony przy sytuacji z ręką czy nie, ale jak to możliwe, że do tej pory nie dostaliśmy powtórki?
1
@krzywy Nawet jeśli stwierdzili, że piłkarz zaczął upadać już wcześniej, to sekundę przed tą sytuacją był faul na innym zawodniku Celty.
0
@MOLESTA Jakim cudem tu nie było przewinienia w ani jednej, ani w drugiej sytuacji? Przecież to jest jakiś absurd.
0
@heniusss Faktycznie, o tym nie pomyślałem. W takim razie ewidentny przekręt.
1
Nie było tam jakiegoś spalonego? Bo aż nie chce mi się wierzyć, że nie dopatrzyli się tam faulu. Wałki wałkami, ale w aż tak ewidentnej sytuacji?
0
@Rewolucja123 Gratuluję wygranych pieniędzy haha
0
Uwielbiam holowanie piłki przez rumianego tylko po to by podać niecelnie :)
1
De Jong to jest jedno wielkie nieporozumienie.
5
W składzie Barçy więcej Polaków niż Hiszpanów w składzie rządowych XD
2
Uwielbiam grę Raphy, ale ostatnio to przez to jego wykończenie, a raczej jego brak, przegrywamy mecze. Nie można marnować aż tylu sytuacji, bo później się to mści.
3
@esem91 Wykradał informacje od byłych współpracowników i podawał jako swoje.
1
@krol211 owszem, ale jako DM i tak pewnie poradziłby sobie lepiej niż Oriol.
1
@okiemtypera_lucaxx95 no ta, po co nam rotacje, niech grają wszystko od deski do deski.
7
@jakub1906 mogłeś chociaż czymś przepić tę żubrówkę, może nie weszłaby tak mocno
0
@beter2 Nie, z Atletico jeszcze go nie będzie
3
@bartulek98 Gerard Martin ma inne zdanie na ten temat XD
1
Któryś z tych ogórków dostanie w końcu kartkę?
0
W pierwszej połowie w identycznej sytuacji na Lewym nie było nawet przewinienia według sędziego
1
@Kapitan hawk Gówniana robota