7

Tak tak, ależ on dojrzały XD

29

Czyli tutaj był faul na żółtą kartkę, ale wczoraj nie było nawet faulu na Victorze? XD

1

@Raytuz popłacz się jeszcze.

0

@Seneka haha rozumiem, w porządku, sam chętnie zmieniłbym nick, ale niestety się nie da. Najważniejsze to kończyć dyskusję w dobrej atmosferze ;)

0

@Seneka pięknie się przyczepiłeś, już kolejny raz, do nicku, który powstawał w 2011 roku, gdy zakładałem tu konto :) nie widzę sensu w prowadzeniu dalej tej dyskusji, miłego wieczoru. I mimo niesnasek, życzę Ci - jako kibicowi Barçy, żeby ta druga połowa była dla nas dużo lepsza.

0

@tbas a to akurat chyba nie byłoby dziś takie głupie.

0

@Seneka Wszyscy w tym wątku odpisują Tobie, bo to Ty zacząłeś tę dyskusję, pisząc bzdurę. Po drugie pisze się "więc Tobie odpisałem" lub "więc Ci odpisałem". Po trzecie życzę Ci młody, żebyś w przyszłości bardziej trzeźwo oglądał mecze. Miłego wieczoru.

0

@Seneka po tym co napisałeś, to raczej Ty powinieneś ochłonąć. Napij się czegoś - tak jak mi radzisz, odpocznij i może nie będziesz wypisywał głupot.

0

@Seneka miło, że się nam przedstawiłeś xd

2

@Seneka no to już trzeba być serio typowo niedzielnym kibicem, żeby napisać coś takiego XD

1

@tbas tak jak z PSG? To chyba wolę jednak grać na 3 napastników.

0

Nadal nie rozumiem dlaczego Xavi stawiał na Oriola kosztem Casado.

0

@barteq zespoły z miejsc 9-24 grają baraże

0

@pt9 No jak ktoś wpieprzy się w Ciebie to chyba nie błąd sztabu, co? Pomyśl trochę.

1

@bart_azz Może nie?

0

@Derean to chyba inny mecz oglądasz

3

Całe spotkanie gramy z imitacjami lewoskrzydłowego, niesamowite jak można doprowadzić do czegoś takiego wydając tyle pieniędzy...

1

Ten sędzia to mem.

0

Powinien mieć już żółtą kartkę, a nie ma odnotowanego żadnego faulu XD

6

@AssisMoreira Duplantis powinien zrzec się medalu na rzecz tyczki, bez niej by tak nie skoczył.

1

@Arden edytuj i go usuń, bo w końcu poleciał na banicje

0

Zemsta za mecz z Atletico... Lepiej, że teraz, a nie w późniejszej fazie sezonu

0

@brd42 poczekaj, wszystko w swoim czasie XD

0

@Nazio_87 liczę na to, że uda się zobaczyć chociaż pół godziny meczu, potem jakiś losowy piorun i idę spać

2

@Rewolucja123 Rozmowa musi być prowadzona spontanicznie, inaczej będzie drętwo, dziwnie i wtedy niestety ciężko żeby ta relacja skończyła się happy endem.

8

Komentarz usunięty

0

@Wojciech123 A żeby Ci poduszka była zawsze ciepła :)

1

To Euro to jakiś protest niektórych reprezentacji?

2

@DragonxNF przyszłość?
ajjj za późno

0

@V e B 96 kapitan XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?