messicocacola
Dołączył/a: maj 2011
Jaszcz
10 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Tak tak, ależ on dojrzały XD
29
Czyli tutaj był faul na żółtą kartkę, ale wczoraj nie było nawet faulu na Victorze? XD
1
@Raytuz popłacz się jeszcze.
0
@Seneka haha rozumiem, w porządku, sam chętnie zmieniłbym nick, ale niestety się nie da. Najważniejsze to kończyć dyskusję w dobrej atmosferze ;)
0
@Seneka pięknie się przyczepiłeś, już kolejny raz, do nicku, który powstawał w 2011 roku, gdy zakładałem tu konto :) nie widzę sensu w prowadzeniu dalej tej dyskusji, miłego wieczoru. I mimo niesnasek, życzę Ci - jako kibicowi Barçy, żeby ta druga połowa była dla nas dużo lepsza.
0
@tbas a to akurat chyba nie byłoby dziś takie głupie.
0
@Seneka Wszyscy w tym wątku odpisują Tobie, bo to Ty zacząłeś tę dyskusję, pisząc bzdurę. Po drugie pisze się "więc Tobie odpisałem" lub "więc Ci odpisałem". Po trzecie życzę Ci młody, żebyś w przyszłości bardziej trzeźwo oglądał mecze. Miłego wieczoru.
0
@Seneka po tym co napisałeś, to raczej Ty powinieneś ochłonąć. Napij się czegoś - tak jak mi radzisz, odpocznij i może nie będziesz wypisywał głupot.
0
@Seneka miło, że się nam przedstawiłeś xd
2
@Seneka no to już trzeba być serio typowo niedzielnym kibicem, żeby napisać coś takiego XD
1
@tbas tak jak z PSG? To chyba wolę jednak grać na 3 napastników.
0
Nadal nie rozumiem dlaczego Xavi stawiał na Oriola kosztem Casado.
0
@barteq zespoły z miejsc 9-24 grają baraże
0
@pt9 No jak ktoś wpieprzy się w Ciebie to chyba nie błąd sztabu, co? Pomyśl trochę.
1
@bart_azz Może nie?
0
@Derean to chyba inny mecz oglądasz
3
Całe spotkanie gramy z imitacjami lewoskrzydłowego, niesamowite jak można doprowadzić do czegoś takiego wydając tyle pieniędzy...
1
Ten sędzia to mem.
0
Powinien mieć już żółtą kartkę, a nie ma odnotowanego żadnego faulu XD
6
@AssisMoreira Duplantis powinien zrzec się medalu na rzecz tyczki, bez niej by tak nie skoczył.
1
@Arden edytuj i go usuń, bo w końcu poleciał na banicje
0
Zemsta za mecz z Atletico... Lepiej, że teraz, a nie w późniejszej fazie sezonu
0
@brd42 poczekaj, wszystko w swoim czasie XD
0
@Nazio_87 liczę na to, że uda się zobaczyć chociaż pół godziny meczu, potem jakiś losowy piorun i idę spać
2
@Rewolucja123 Rozmowa musi być prowadzona spontanicznie, inaczej będzie drętwo, dziwnie i wtedy niestety ciężko żeby ta relacja skończyła się happy endem.
8
Komentarz usunięty
0
@Wojciech123 A żeby Ci poduszka była zawsze ciepła :)
1
To Euro to jakiś protest niektórych reprezentacji?
2
@DragonxNF przyszłość?
ajjj za późno
0
@V e B 96 kapitan XD