1

Alez mnie to denerwuje... Jakos nikomu sie nie spieszy pisac o porazce argentywy. Gdyby zdobyli zloto to juz o 23:55 bylby news glowny ktory wisialby przez tydzien. Ciezko sie pisze o porazkach messiego... A jak wkrotce pojawi sie przeglad prasy to wszystkie gazety potrafily sie zachowac a jedynie sport, tuba propagandowa barcelony zamiast dac cos o niemcach na okladce dala zdjecie leo i podpis "alez szkoda messiego". szkoda to mi tej gazety. Brak szacunku i hipokryzja. Ps. Nie jestem bialym przescieradlem ani gimbem.

0

Ja sie tylko boje ze jesli dzisiaj messi przegra to mu to bardzo siadzie na psychike..

0

Valdes, Pinto, Xavi, Fabs, Sanchez, Puyol //Rakitic, Suarez, Ter Stegen, Bravo i Delofeu. Jestesmy na minusie tranferowym, nie ekonomicznym ale pilkarskim i to sporym :)) powiedzmy ze bramkarze sie nie licza... My strzelilismy tyle samo bramek co wszyscy spadkowicze z PD razem wzieci i kupujemy napastnika, sciagamy z wypozyczenia gracza ofensywnego. Z nikt nie zwraca uwagi ze 0-7 z bayernem, 3-4 z realem, levante, valladolid i mecze z atletico zawalili nam obroncy

0

I bardo dobrze, jakby powiedzial donald, nikt nie moze stac ponad prawem :))

1

Sa kibice tacy i tacy, osobiscie nie widze przeszkod zeby messi zostal mistrzem swiata, jesli taki bedzie sprawiedliwy wynik finalu to niech tak sie stanie :]

1

Podobnie jak tu od zelusiow, pedaldow i innych takich krystyn :)

0

Zwazywszy ze na tych ms tak jak ronaldo nic jeszcze nie pokazal...

0

Moze lepiej bylo zagrac o braz bo tak jesli przegraja to znowu bedzie marudzenie caly sezon ze leo nie w sosie

0

I kazdy z realu bedzie za niemcami, przeciez fo proste :))

0

Czy to takie dziwne ze zle zycza argentynie gdzie gra messi ;>

1

Noi ?

0

I tak ich niemcy przełknąl, nawet nie pogryzą, z taka gra :)) fart musi sie wkoncu skonczyc, nie da sie zawsze maksymalnie przeciagac spotkania

2

Najlepsze transfery od kilku lat robi borussia i atletico, z malymi budzetami, relatywnie malymi do potentatow, kupuja "produkty" wyciskaja ile sie da, (robert, costa, falcao, de gea) i sprzedaja drozej. Dlaczego na przyklad barca nie moze kupic mandzukica albo immobile, teraz na jednego i drugiego juz za pozno ale oni obaj razem nie kosztuja nawet 60 a co dopiero 70 :)) zle sie dzieje ze zaczyna sie budowanie skladu od gory podczas gdy nasi pilkarze rok temu strzelili tyle samo bramek ile wszyscy spadkowicze z PD razem wzieci, zamiast przemyslec zakup i sie zastanowic nad kims mniej znanym, tanszym, mlodszym to sprzedaje sie 2 zeby kupic jednego, starszego, byc moze lepszego napastnika. Mozna to bylo lepiej rozegrac

0

Moim zdaniem suarez to taki van nisterlooy 06/07. Bedzie mial dobre dwanpierwsze sesony ale pozniej zacznal sie kontuzje, ktos dojdzie ze szkolki. Moim zdaniem 70+ to troszke za duzo i przypuszczam ze na obronce juz nie wystarczy a w takim wypadku jak suarez sie poslizgnie na psim gownie idac na stadion to tak jakbysmy kupili tylko rakitica, czyli ani nie ma kto strzelac ani kto bronic.

0

Moim zdaniem suarez to strzal w 10 ale... Jest to tez zabieg czysto marketingowy. Sezon w dupe to sprowadzimy gwiazde za krocie to przynajmniej nikt sie do nas nie przyczepi przed wyborami ze klub nie mial pieniedzy i nie zrobil transferow, jesli cos znowu pojdzie nie tak zarzad bedzie mial czyste rece, fakt pozyskania suareza jest moim zdaniem dosc ryzykowny, albo to bedzie najlepszy transfer od czasow ronaldinho albo klapa na miare villi.

2

Victor, Pinto, Puyol, Cesc, Alexis, Xavi kontra Luis, Rakitic, Andre i BraVo. Puki co bilans pilkarski jest moim zdaniem mocno ujemny.

0

Neymar by nic nie zrobil

0

Na mietowo... Sie zesra a nie pomsci...

1

Piszcie co chcecie ale te okladki i naglowki "neymar z pucharem" albo " to bedzie jego turniej" szkoda slow, nie zagral zle ale po czesci tez jest wyznacznikiem tak slabej brazylii... Z czym do ludzi...

0

To wstyd ze brazylia jest w polfinale !!

1

Mandzukic w atletico madryt :))

0

Kross pilkarzem realu na 90%, alez sie szykuje sezon :))

0

Moze bedzie mial braz

4

Khedira-kross-modric, nowy srodek realu, pozdrawiam

0

A kross juz jedna noga w realu :))

0

Jaka brazylia, jaki neymar... Jakie mistrzostwo ...

1

Brazylia - argentyna, tak widze mecz o 3 miejsce

0

Przeciez to bylo do przewidzenia, dobrze ze brazylia bedzie walczyc w ogole o braz...

0

Apropo okienka... Jesli real sprzeda di marie, to biorac pod uwage wszystkie transfery bedzie wyadalo do tak barca (bravo, ter stegen, rakitic, suarez i obronca) a real ( falcao, kross, rodrigueZ) czyli wychodzi mniej wiecej na to samo bo bramkarze sie nie licza. Ale jesli real sprzeda di marie to moim zdaniem wcale nie beda idiotami jak juz tutaj nie raz padalo, identyczny przypadek to ozil, w arsenalu jest cieniem samego siebie, sprzedaz mesuta to najlepszy transfer realu ostatnich 4 lat, w sensie sprzedazy, z di maria bedzie tak samo, trafi do monaco albo chelsea to zapomni jak sie w pilke

0

Btw. Nie w temacie. Suarez to idiota... Minusujcie, krytukujcie ale to jest kretyn. Poza pepe, kahnem i cantoną nie znam innego tak ekscentrycznego pilkarza... Wiedzial ze rozegral swietny seson i kluby z topu beda chcialy go wyciagnac, wszystko mu wychodzilo na mundialu i nagle ten mecz z wlochamy, zachowal sie jak gowniarz i amstor i moi zdaniem szkoda na niego 65-80 mln, sturridge, sterling, kun, wczesniej immobile, robert, bylby warty polowe tego, nie poradzi sobie z presja w lidze hiszpanskiej bo tutaj jest o wiele wiecej prowokacji... Nie wytrzyma napiecia chociazby w GD, barca bedzie zalowala tego transferu bo trzeba go bedzie prowadzic za raczke caly sezon, i bardzo dobrze ze dostal taka kare, za bledy sie placi a recytuwa to juz prawie przegrana sprawa. Czego kazdy wielki transfer barcy musi niesc za soba jakies reperkusje, ibra - fochy, neymar - sprawy finansowe, suarez - dyscyplina. Czego jest tak ze mozna zrobic swietny transfer za psie pieniadze (rakitic czy ter stegen) i o tych transferach nie bedzie sie mowilo kazdy mecz suareza bedzie pozywka dla komentatorow czy z czyms nowym nie wyskoczy, szkoda kasy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?