1

Btw. Nie w temacie. Suarez to idiota... Minusujcie, krytukujcie ale to jest kretyn. Poza pepe, kahnem i cantoną nie znam innego tak ekscentrycznego pilkarza... Wiedzial ze rozegral swietny seson i kluby z topu beda chcialy go wyciagnac, wszystko mu wychodzilo na mundialu i nagle ten mecz z wlochamy, zachowal sie jak gowniarz i amstor i moi zdaniem szkoda na niego 65-80 mln, sturridge, sterling, kun, wczesniej immobile, robert, bylby warty polowe tego, nie poradzi sobie z presja w lidze hiszpanskiej bo tutaj jest o wiele wiecej prowokacji... Nie wytrzyma napiecia chociazby w GD, barca bedzie zalowala tego transferu bo trzeba go bedzie prowadzic za raczke caly sezon, i bardzo dobrze ze dostal taka kare, za bledy sie placi a recytuwa to juz prawie przegrana sprawa. Czego kazdy wielki transfer barcy musi niesc za soba jakies reperkusje, ibra - fochy, neymar - sprawy finansowe, suarez - dyscyplina. Czego jest tak ze mozna zrobic swietny transfer za psie pieniadze (rakitic czy ter stegen) i o tych transferach nie bedzie sie mowilo kazdy mecz suareza bedzie pozywka dla komentatorow czy z czyms nowym nie wyskoczy

1

Suarez to idiota... Minusujcie, krytukujcie ale to jest kretyn. Poza pepe, kahnem i cantoną nie znam innego tak ekscentrycznego pilkarza... Wiedzial ze rozegral swietny seson i kluby z topu beda chcialy go wyciagnac, wszystko mu wychodzilo na mundialu i nagle ten mecz z wlochamy, zachowal sie jak gowniarz i amstor i moi zdaniem szkoda na niego 65-80 mln, sturridge, sterling, kun, wczesniej immobile, robert, bylby warty polowe tego, nie poradzi sobie z presja w lidze hiszpanskiej bo tutaj jest o wiele wiecej prowokacji... Nie wytrzyma napiecia chociazby w GD, barca bedzie zalowala tego transferu bo trzeba go bedzie prowadzic za raczke caly sezon, i bardzo dobrze ze dostal taka kare, za bledy sie placi a recytuwa to juz prawie przegrana sprawa.

2

Jak niemcy wydymaja argentyne i brazylie tez bedziesz sie tak cieszyl ??

0

Jezu ten komentator tak pieprzy bez sensu aby tylko podkreslic jaka to ghana jest wspaniala i pokrzywdzona !!

0

Jeśli chodzi o negocjacje transferowe to Barca jest daleko w lesie za Perezem, on nie robi podchodów, kasa ląduje na stole, oferta przyklepana.Przydałby nam sie ktoś takie ;))

0

2015 berlin 2016 san siro

0

w meczach z realem barca też była lepsza i co należy jej sie fotel lidera...no włąsnie.

0

nie da się całego sezonu grać jednym składem, bedzie tak jak z barcą i chelsea, w dwa tygodnie położą wszystko.

0

Z atletico jest jak z arsenalem, tez dopadł ich marazm. Tylko troszke pożniej...Atletico przegra mistrzostwo ławką rezerwowych. Granie na 3 frontach wkońcu dało określony efekt...Real ma najsielniejszą łąwke z 3 potentatów. Koniec i kropka.

0

Z tym zasługiwaniem to różnie bywa... Atletico wygrało 7x w lidze po 1:0, to nie jest jakiś hegemon, jeśli Atletico zdobędzie mistrza to się po tego mistrza prześlizgnie troszkę farem. Oczywiscie zaraz polecą hejty ale po tym własnie rozpoznaje sie mistrza. Real zgubił punkty z atletico i Barcą ale tylko dlatego ze te drużyny sie niesamowicie motywowały na te mecze a tak na prawde real zdominował wiekszość rywali na 2,3,4:0 nie tracąc aż tak czesto punktów wiec myśle ze Atletico chyba jeszcze nie dorosło do tego aby podnieśc ten puchar. Moim zdaniem to Real panuje teraz w hiszpanii chociaż tabela tego nie oddaje. To jedna kwestia a kolejna to taka ze nie rozumiem sympatyków barcy... ja bym chciał aby barcelona sie odegrała na Atleti za tą porazke w LM i zabrała im marzenia o mistrzostwie hizspanii ;] 99% nie chce misotrzostwa dla atletico tylko chce aby mistrzostwo nie trafiło do realu...a to niby dlaczego. grają konsekwentnie, uspokoili atmosfere wokół szatni wiec niestety ale mistrzostwo realowi sie nalezy jak psu buda, i znowu sprawdzi sie stare porzekadło ze jest to liga 2 zespołow. chodzi mi o zdobywanie tytułow, pozdrawiam normalnych.

3

co wy gadacie, jakie podłożenie. Piłkarze to profesjonaliści i nie będą się nikomu podkładać, co najwyżej możemy się po raz kolejny skompromitować ale nie podkładać.

0

Te zawiedzion morda costy bezcenna :))

0

0

Chyba jestes slepy ;> ciekawe z jakimi rywalami neymar radzi sobie coraz lepiej :D

0



znana jest Ci taka sytuacja ?? troche pokory, real ma swoje grzechy i wysokie cisnienie ale nasi też nie są chłopcy trzepakowcy.

0

0

Dobrze, że są kibice którzy potrafią docenić wypowiedz trenera rywala i jego klasę, Ja bym się nie podniecał faktem ze wygraliśmy z realem 2x i w bezposrednim pojedynku prowadzimy bo tak się składa ze to real jest przed nami w tabeli wiec troszeczke szacunku i respektu też w stosunku do nich a nie "wygraliśmy mecz, wygramy lige" "dostaniecie baty w sevilli" "atletco was wydyma" bo jak narazie to real jest w najlepszej możliwej sytuacji. wygrywają wszystko do końca barca pokonuje atletico jeszcze w nadziei że real przegra z espanyolem a bedzie tak jak w sezonie 06/07. Trzeba sie cieszyć zwycięstwem ale z umiarem bo dalej ogladamy plecy realu. A moge sie założyć ze jak przegramy lige 1 punktem to bedzie "analizowany" ten karny na pepe z elche i to bedzie główny powód dla którego real z nami wygrał wyścig o mistrzostwo.

0

coś więcej niż real ?? a co moze być wiekszego niż real, barca, bayern i man united. To już jest najwyższa liga, wyżej sie wskoczyć nie da, wiec carlo trenuje jeden z wymienionych klubów, pozdro

0

Apropo... powiem wam zupelnie szczerze. W tym momencie transfer Bale'a w stosunku do transferu Neya przedstawia sie w stosunkum 70% do 30%. Wczorajszy mecz mnie wmtym utwierdzil, Gareth ma petarde w nodze, jest szybki i potrafi sie szybko zabrac z pilka przelozyc imhuknac jak z armaty, dziwie sie ze Cr7 nie oddaje mi wolnych. Ney jest spowolnilny, chociaz niewielki, lzejszy, sprytniejszy wydawaloby sie a jednak nie moze wrzucic 5 biegu a i na 4 troszke kaszle. Matrino ma calkiem dobry sklad i 8 zawodnikow jest niepotrzebnych. Niech wykorzysta potencjal Neymara bo w stosunku do Bale' zostal jeszcze mentalnie w Brazylii a B11 radzi sobie coraz lepiej i wydaje mi sie ze to gyl transfer roku realu. Pozdrawiama normalnych

0

z czego jedną sprzątnął sprzed nosa inieście (2010) :)) i dostał tylko za łądny uśmiech bo w argentynie nie zagrał nic ;] zluzuj bananowca ;]

0

nie przesadzaj bo barca pokazała na anoeta jaka jest mocna ;]

0

jestem kibicem realu madryt, ale jestem kibicem piłki nożnej, pasjonuje sie rywalizacja real-barca i chce aby stałą na wysokim poziomie bez wzgledu na wynik. Ronaldo i Messi bardzo obniżyli loty po nowym roku, jeśłi myślami są już na mundialu to radze zejść na ziemie bo jeśli ronaldo chce sobie postawić koleją złotą piłke to niech weżmie pod uwage to ze złoty gol iniesty z holandią pozostawił go w tyle za messim wiec mundial to nie tędy droga tym bardizej ze portugalie stać co najwyzej na brąz a co do messiego to argentyna ma szanse na finał ale powinien sie bardziej zaangażować w gre barcy bo straci świeżość i ile już jej nie stracił, w brazyli bedzie łatwy do rozszyfrowania. brak sukcesów z barcą też da o sobie znać, pozdrawiam normalnych.

0

jeśli real ogra AM a ma ku temu wszystkie atuty, wypoczęty ronaldo, najprawdopodobniej samodzielny lider, coraz szczelniejsza obrona to myśle ze walka o mistrzostwo sie skończyła, polecą na mnie hejty, ale my realu nie zatrzymamy, na pewno nie w taki sposób.

0

I do wszystkich idiotów którzy pisali (-6) (-8) "ale zimno w madrycie" "kupili drewna za 100 mln" "dzisiaj w madrycie surowa zima" gdzie teraz jesteście ???? stado baranów.

0

A mi sie prsypomina 4:0 z milanem i 0:7 z bayernem, wiec nie wam ptaszki zebow nie powybijaja, bo to jest 2-mecz.

0

Messi leci na kompanego jak na pewniaka ; D zęby dzisiaj straci...

0

Niestety ale widac czym rozni sie BPL od LFP ;/

0

Zawodnik bilbao padl jak szmata, to ma byc meski sport ?? Busquets z meczu z interem ??

0

Nie osmieszaj sie ;)) valenciantez miala byc rozjechana i dupa ;))

0

Dupa ta czerwona, frajer zawodnik z bilbao,rosly chlop i polozyl sie jak szmata jakby mu ktos oczy wypalal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?