mvzi93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 fakty podstawowe
1) w sevilli nie zagrają alba i masche
2) jutro stracimy lidera
3) z dzisiejszą grą to go nie odzyskamy.
0
A wszystkich ktorzy mowia, ze RvP jest za stary...RvN przeszedm do realu w wieku 30 lat a morone krola strzelcow zdobyl w wieku 31 lat, tez holender i tez z Manu :)) smiem twierdzic ze RvN to jest jeden z najbardziej szanowanych przeze mnie madridistow.
0
1) ilosc goli jest niemiarodajna bo Barca z powodu swojego stylu gry wypracowuje messiemu dosc dogodne sytuacje ktorych on nie marnuje, wiec ilosc goli ma sppry wplyw ale trzeba zwrocic uwage kto komu pomagal i kto jak te gole zdobywal
3) bez jaj.
4)jw.
5)postawa ronaldo w nadrzedny sposob przyczynila sie do wygrania superpucharu (bramki) i wykopania barcy z cdr wiec w bezposrednich pojedynkach w tym sezonie gora jest ronaldo :)) i to jest to co zadecydowalo o MVP, postawa w bezposrednich pojedynkach dwoch najwiekszych rywali.
0
Nie wiem czego tu nie rozumiecie, roznica pomiedzy MVP a najlepszym zawodnikiem polega na tym ze najlepszy zawodnik rozgrywek ktory zdobyl pichichi i mistrzostwo kraju, byl liderem druzyny dostaje najlepszevo zawodnika, natomiast most value player, tutaj znaczenie ma to "value" to w tym przypadku najwysza wartosc dla druzyny mial CR7.
0
weź wyjdz na balkon se zapal...
0
akurat bilansuje sie z Orłowskim, który lubi granatowo-bordowych ;]
0
Walka o tytul rozegra sie medzy realem a barcelona, atletico spuchnie ;)) mozecie sie smiac swioje wiedziec a nawet munisowac ale ja moge skopiowac ten komst i odgrzebac go w lutym ;))) atletico wyleci z lm juz w 1/8 z city bayernem albo nawrt manchesterem a w lidze sie zmecza, podobnie bedzie z napoli w serie a i liverpoolem w anglii zobaczycie.
0
To smiej sie z bale'a aktualjiemwiecej daje druzynie niz messi ;))
0
Raczej spragniony od4obiny obiektywizmu ;))
0
Proponuje nie smiac sie z bale'a bo go narazie neymar sie potyka w meczu o murawe
0
No nie wiem czy messi w obecnej formie by trafil ;))
0
Kolejny obiektywny
0
real: 1.bale(najpewniej) 2.illara 3.isco 4.casemiro 5.carvajal
barca:1.neymar.
dziękuje dobranoc
0
http://i.minus.com/iIDyi6Pq2JSxb.gif
tak jeszcze apropo niełądnego zachowania ;)
http://i.minus.com/iIDyi6Pq2JSxb.gif
0
My nie lubimy madrytu za wiele rzeczy, od pepe przez mou a na kibicach skończywszy ale nasi fani i piłkarze też maja swoje za uszami
0
Szkoda ze osobyfunkcyjne musza trzymać poziom, w przeciwnym wypadku kierowca powinien zejść i go wypieprzyć z tego miejsca, niech zasówa na piechote, kmiot pieprzony.
0
Superpuchar hiszpanimi puchar hiszpanii RONALDO > messi, wszystko
0
Z tym tornistrem to dobre, przeczytales gdzies i powielasz bo wtedy mozna wiecej lajkow zdobyc nie ?? Nie wiem czy wiesz ale niezdrowy fanatyzm czesto jest nieobiektywny i calkowicie przeslania rzeczywistosc. Tak jest w twoim ptzypadku, messi sobie zadnej zlotej pilki nie zagwarantowal, ronaldo rowniez nie aczkolwiek cr7 stanal w tym sezonie ramie w ramie z messim lecz obaj nie sprostali oczekiwaniom bo krol strzelcow bbva czy powiedzmy lm to troche za malo na zlota pilke. Nie jaraj sie juz tak tym messim, w meczach z realem w tym sezonie i w pierwszym meczu z bayernem jaki byl w kluczowych meczach tego sezonu wielki...
0
Noi za co ten messi kurwa ??? W 1meczu z FCB byl jak teodorczyk albo murawski !!!
0
Zostaw interpunkcje, trescia sie zajmij
0
Wam sie juz od tego messiego we łbach przewraca.... ma byc w kazdej najlepszej 11 bo jak nie to foch z przytupem, szczyt hipokryzji i glupoty, on nie pokazal w tej edycji lm nic !!!! Kompletnie nic, bramka z psg nie zapewni ku w tym roku ZP, anjeslimzostanie do niej nominowany lewy a zostanie to znowu bedziecie plakac, w oczka kuje ze robert w tej edycji lm byl lepszy od messiego ;))
0
0
Jako kibic realu powiem wam zupełnie szczerze ze finał bedzie niemiecki czy ktoś tego chce czy nie ale nie w tym problem. Nie bede w stanie patrzeć na to jak niemcy wznoszą puchar. Ta ich nonszalancja, pewność siebie, zadufanie, niemiecka duma. Jak wczoraj weidenfeller po 1 golu złapał piłke i sie zwinął w żółwia jak bity pies to myślałem ze mnie krew zaleje, nienawidze za to niemieckich bramkarzy, taki był kahn, lehman itd. z jednej strony nie chciałbym aby borussia wygrała bo przeciez życie publiczne w polsce stanie, nie bedize sie o niczym innym mówić, ryczel to wystosuje petycje do komorowskiego aby nadać lewemu kubie i łuakszowi order orła białego, a z drugiej strony jednak gdy wyobraże sobie jak ten świński pysk neuera cieszy sie po wygraniu ligi mistrzów to od razu nie mam ochoty jej ogladać nie moge tego gośćia, poprostu niemieckie ścierwo.
0
alves przed wczorajszym meczem.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pzmw3lIFhK4
0
prosze bardzo jak sie alves motywuje przed meczem ;))
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=pzmw3lIFhK4
0
barcelona gotowa na finał !!!!!!!!!!!!!!
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=196595843797959&set=pb.172562266201317.-2207520000.1366752613.&type=3&theater
0
Fantastyczny Chłopiec
boli Cie ze messi nie istniał, ŻĘ BYŁ NIKIM DZISIAJ. po takich meczach poznaje sie najlepszych piłakrzy na świecie, kolejna złota piłka już w drodze...
0
noi gdzie jest ten buńczuczny xavi i pewny siebie alves, barany głupie śmiech i kompromitacja, i jeśli za 2013 piłke zgarnie leo messi to bedize gorsze niż 3 kadencja tuska
0
Czego jak rzegrywacie to nazywacie bayern szwaby, barany !!!!
0