0

MessiBois

Przegrywacie bo nic nie gracie !!!!

0

Spalony za 3 reki, proste !!!

0

Gallaret
2narazie to bayern ogrywa barce hahahahahaha !!!!!

0

6 reka i sedzia nic, ale oczywiscie sedziowie za realem ;))

0

MESSIah16,

1 maja, Xavi: "byliśmy lepsi w kazdym calu, przeważaliśmy na całej długośći boiska, przy bramkach, za bramkami, w tunelu prowadzącym na boisko, jak zwykle żółta kartka dla pique podyktowana niesłusznie no ale cóż taki jest futbol, btw jesteśmy na pewno lepsi od realu"

0

Ciuus

być moze nie bedzie potrzeby potrajania ani podwajania messiego bo jeden z obrońców bayernu bedzie wykonywał swoja robote należycie, a liczba straconych goli swiadczy tez o liczbie niewymusoznych błedów i głupio straconych goli które barcelonie przytrafiają sie dosyć czesto, sytuacja w której mascherano został przelobowany i niang trafił w słupek swiadczy o tym ze jeśłi taka sytuacja sie powtórzy bo nastepnym razem gomez albo mandz. moga trafić, poza tym pique to w tym sezonie chyba nikt nie poznaje, jeszcze rok no 2 lata temu wycinał ronaldo z trawą a teraz ?? to obrona a nie atak przynajmniej w tym półfinale odegra najistotniejszą role.

0

bayern 83 - 13
barcelona 98 - 33

to są gole strzelone przez oba zespoły w tym zezonie w lidze. bayern ma solidna obrone i jeśłi trzeba bedzie to podejrzewam ze cofną nawet def. pomocników aby tylko barcelona nie rozwinełą skrzydeł, bedzie kapitalne widowsiko zarówno tam jak w meczy real-bvb, chodz nie rozumiem ludzi którzy twierdza ze barca rozjedzie bayern itd. z całym szacunkiem do Ciebie.

0

oper21,

muszą dograć sezon do końca, jeśł Ci najlepszi chcą grać to grają, a popis obrony to borussia dała w meczu u siebie z malagą, potrzfią sie zmotywować na wazne mecze, z agalatasaray sobie troche odpuścili i prawie sie z ręką w nocniku nie obudzili, z borrusia tak nie bedzie, zresztą wypominanie realowi obrońców na miejscu barcelony to nie jest rozsądne,

0

kaamil1910,

"zdeptany i wysrany" tylko nie pytaj dlaczego jest to wypowiedz dośc niskich lotów.

0

oper21

Greuter Furth to był wczorajszy rywal borrusi, to tak jakby polska grała z san marino, wiec 5 czy tam 6 bramek w takim meczu to nie jest żaden wyznacznik jakości ani wzrostu formy

0

kaamil1910

przezytaj jescze raz swoją wypowiedz i poźniej zastanów sie dlaczego jesteś minusowany.

0

oper21,

to nie ma w tym momencie żadnego znaczenia, liczyć sie bedzie "tu i teraz" jeśli gotze nie poprawi swojej formy ktorą w ostatnim miesiacu gdzieś posiał a błaszczykowski nie zacznie podawać do nogi to nawet lewy nie bedzie strzelał goli.

0

piachuFCB,

i nie bój sie, mi szczęka nie opadnie, widziałem już wszystko 2-6 na bernabeu 5-0 na camp nou gola iniesty z chelsea wiec czy barca wygra czy też przegra bede sie cieszył tak samo bo mam nadzieje ze wygra dobra piłka a jakiekolwiek oszustwa z uefą włącznie.

0

piachuFCB,

mozęs mnie zminusowac hejtować i mi nawrzucac na matke, ojca i pradziadka ale jestem kibicem realu od 2000 roku i jestem tutaj zalogowany aby kulturalnie wymienić zdanie z innymi kibicami, kibicami bo sam sie za takiego uważam i wielokrotnie tutaj na forum daliście przykłąd ze da sie normalnie dyskutować ;)) obejrzałem kilka spotkan bayernu i barcy i mozesz być pewien ze zestawienie robben-ribery-gomez-mandzukic-muller-schweinsteiger do tego mocna solidna obrona i w bramce neuer to możę wystarczyć na abrcelone a możę okazać sie ze dostana zadyszki na waszą tiki take. w kazdym badz razie jak in coś nie idzie to czesto są brutalni, to są niemcy i ich piłka odbiega sporo w tym wzgledzie od hiszpańskiej, te półfinały to dopiero bedą w tej edycji ligi mistrzów prawdziwe mecze na najwyzszym poziomie no oczywisćie poza wyjatkami jak barca-milan czy tam real-manu. wiec poczekajmy jezcze 3 tygodnie i wtedy pogadamy a narazie nie ma sie co spinac zeby potem było za co przepraszać ;D

0

piachuFCB,

nie właduje...:)) bayern to nie psg ani nie wystraszone kurczaki z mediolanu na camp nou, to są piłkarze troszke lepszej klasy, wyluzowaną mają już bundeslige wiec maja psychiczny komfort, a obrońcy bayernu nie będą sie z messim pieprzyć, będize ostra gra któej barcelona nie lubi.

0

VillaMaravilla5000,

messi tak w reprezentacji nigdy nie zaplacze ani nigdy sobie medalu żadnego na szyi nie zawiesi wiec wyluzuj :)

0

a ja tęsknie za sezonem 2002/2003 gdzie po fazie grupowej była jeszcze jedna faza grupowa każdy z każdym i dopiero do 1/4. wtedy byłby zrobiony odsiew i to porządny, nie było by teraz tutaj np borrusi tylko juventus, manchester, arsenal czy też milan. Obiektywnie patrząc gdyby malaga wyeliminowała borrusie i znalazła sie w 1/2 wygladałoby to dość nietypowo ze manchester zatrzmał sie na 1/8 a malaga jest w 1/2 chodz pod wzgledem piłakrskim manchester na pewno jest lepszy i przewyższa malage, chciałbym aby wróciły zcasykiedy to po 8 grupach są jeszcze 4 grupy po 4 drużyny, wtedy to była by liga mistrzów i wtedy było by tak naprawde dobre granie i do najwyższych rund awansowałyby drużyny które coś sobą reprezentują, to też na losowaniach nie było by domniemanych oszustw, pozdrawiam

0

a ja tęsknie za sezonem 2002/2003 gdzie po fazie grupowej była jeszcze jedna faza grupowa każdy z każdym i dopiero do 1/4. wtedy byłby zrobiony odsiew i to porządny, nie było by teraz tutaj np borrusi tylko juventus, manchester, arsenal czy też milan. Obiektywnie patrząc gdyby malaga wyeliminowała borrusie i znalazła sie w 1/2 wygladałoby to dość nietypowo ze manchester zatrzmał sie na 1/8 a malaga jest w 1/2 chodz pod wzgledem piłakrskim manchester na pewno jest lepszy i przewyższa malage, chciałbym aby wróciły zcasykiedy to po 8 grupach są jeszcze 4 grupy po 4 drużyny, wtedy to była by liga mistrzów i wtedy było by tak naprawde dobre granie i do najwyższych rund awansowałyby drużyny które coś sobą reprezentują, to też na losowaniach nie było by domniemanych oszustw, pozdrawiam

0

Jakmreal bedzie gral 1 mecz we wtorekma 2 mecz w srode to tez powiecie ze losowanie pod real ???

0

W łeb sie jebnijcie, jakie losowanie pod real, ten fanatyzm i obrzydzenie realem juz sie wam na mozgi rzuca, wszedzie doszukujecie sie teorii spiskowych ??

0

fcb123354

z tą obroną to z borussią mozęcie mieć problemy, niech pique sie weźmie za robote a nie klapki na oczach i shakira, nie pojadą was z palcem w dupie ale akurat tym razem to real byłby faworytem.

0

Jeśli traficie na real to z taką obroną to skończy sie fatalnie...

0

Jezu co wam przeszkadza komentarz Ryczela ??? Stronniczy bo jest polakiem aw BVB gra ich aż 3, martwcie sie lepiej o jutrzejszy mecz :))

0

Panowie mecz Barca-Psg oficjalnie i na zywo w srode w canal plus sport :)

0

1899BlaugranaANTYsREAL

a jak messi wrzucił piłke do bramki ręką 6 lat temu to gdzie wtedy byłeś ?? a jak eto zwiekszył ręką powierzchnie swojego ciała w polu karnym w 1/2 z chelsea 4 lata temu to co ?? mówie, wyluzuj i ochłon bo szkoda nerwów !

0

1899BlaugranaANTYsREAL,

ochłoń synek bo spać zaraz trzeba...

0

Kapitan hawk,

nie chodzi mi o wczoraj, ale na yt pełno jest filmików gdzie wyciagane są błedy sędziów za równo na korzyść zarównojednych jak i drugich, noi po co ?? moim zdaniem prawdziwi kibice powinni ogladać piłke mimo wszystko a nie obrzucać sie gównem nawzajem nie mówiać już o hejterach których zewsząd pełno.

0

tyle ile jest ludzi tyle jest komentarzy, sędziowie od pewnego czasu strasznie sie opuścili jeśli chodzi o wykonywaną prace, cóż, szkoda bo na poziomie CL to powinno być lepsze sędziowanie, a co do sędziowania... Spójrzcie prawdzie w oczy, sędziowie pomagaja i barcie i realowi, kiedy pomagaja realowi burzy sie barca ina odwrót, presja, ciśnienie, prestiż, marka robią swoje..

0

m17essi

jak oviedo Cie przepchnał do finału za brak ręki eto'o to byłeś jeszcze w szkole ?? wiec wrzuć na luzzz

0

Barca - Bayern
Real - BVB

Tak bym to widział, każdy na swoją miare :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?