mvzi93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MessiBois
Przegrywacie bo nic nie gracie !!!!
0
Spalony za 3 reki, proste !!!
0
Gallaret
2narazie to bayern ogrywa barce hahahahahaha !!!!!
0
6 reka i sedzia nic, ale oczywiscie sedziowie za realem ;))
0
MESSIah16,
1 maja, Xavi: "byliśmy lepsi w kazdym calu, przeważaliśmy na całej długośći boiska, przy bramkach, za bramkami, w tunelu prowadzącym na boisko, jak zwykle żółta kartka dla pique podyktowana niesłusznie no ale cóż taki jest futbol, btw jesteśmy na pewno lepsi od realu"
0
Ciuus
być moze nie bedzie potrzeby potrajania ani podwajania messiego bo jeden z obrońców bayernu bedzie wykonywał swoja robote należycie, a liczba straconych goli swiadczy tez o liczbie niewymusoznych błedów i głupio straconych goli które barcelonie przytrafiają sie dosyć czesto, sytuacja w której mascherano został przelobowany i niang trafił w słupek swiadczy o tym ze jeśłi taka sytuacja sie powtórzy bo nastepnym razem gomez albo mandz. moga trafić, poza tym pique to w tym sezonie chyba nikt nie poznaje, jeszcze rok no 2 lata temu wycinał ronaldo z trawą a teraz ?? to obrona a nie atak przynajmniej w tym półfinale odegra najistotniejszą role.
0
bayern 83 - 13
barcelona 98 - 33
to są gole strzelone przez oba zespoły w tym zezonie w lidze. bayern ma solidna obrone i jeśłi trzeba bedzie to podejrzewam ze cofną nawet def. pomocników aby tylko barcelona nie rozwinełą skrzydeł, bedzie kapitalne widowsiko zarówno tam jak w meczy real-bvb, chodz nie rozumiem ludzi którzy twierdza ze barca rozjedzie bayern itd. z całym szacunkiem do Ciebie.
0
oper21,
muszą dograć sezon do końca, jeśł Ci najlepszi chcą grać to grają, a popis obrony to borussia dała w meczu u siebie z malagą, potrzfią sie zmotywować na wazne mecze, z agalatasaray sobie troche odpuścili i prawie sie z ręką w nocniku nie obudzili, z borrusia tak nie bedzie, zresztą wypominanie realowi obrońców na miejscu barcelony to nie jest rozsądne,
0
kaamil1910,
"zdeptany i wysrany" tylko nie pytaj dlaczego jest to wypowiedz dośc niskich lotów.
0
oper21
Greuter Furth to był wczorajszy rywal borrusi, to tak jakby polska grała z san marino, wiec 5 czy tam 6 bramek w takim meczu to nie jest żaden wyznacznik jakości ani wzrostu formy
0
kaamil1910
przezytaj jescze raz swoją wypowiedz i poźniej zastanów sie dlaczego jesteś minusowany.
0
oper21,
to nie ma w tym momencie żadnego znaczenia, liczyć sie bedzie "tu i teraz" jeśli gotze nie poprawi swojej formy ktorą w ostatnim miesiacu gdzieś posiał a błaszczykowski nie zacznie podawać do nogi to nawet lewy nie bedzie strzelał goli.
0
piachuFCB,
i nie bój sie, mi szczęka nie opadnie, widziałem już wszystko 2-6 na bernabeu 5-0 na camp nou gola iniesty z chelsea wiec czy barca wygra czy też przegra bede sie cieszył tak samo bo mam nadzieje ze wygra dobra piłka a jakiekolwiek oszustwa z uefą włącznie.
0
piachuFCB,
mozęs mnie zminusowac hejtować i mi nawrzucac na matke, ojca i pradziadka ale jestem kibicem realu od 2000 roku i jestem tutaj zalogowany aby kulturalnie wymienić zdanie z innymi kibicami, kibicami bo sam sie za takiego uważam i wielokrotnie tutaj na forum daliście przykłąd ze da sie normalnie dyskutować ;)) obejrzałem kilka spotkan bayernu i barcy i mozesz być pewien ze zestawienie robben-ribery-gomez-mandzukic-muller-schweinsteiger do tego mocna solidna obrona i w bramce neuer to możę wystarczyć na abrcelone a możę okazać sie ze dostana zadyszki na waszą tiki take. w kazdym badz razie jak in coś nie idzie to czesto są brutalni, to są niemcy i ich piłka odbiega sporo w tym wzgledzie od hiszpańskiej, te półfinały to dopiero bedą w tej edycji ligi mistrzów prawdziwe mecze na najwyzszym poziomie no oczywisćie poza wyjatkami jak barca-milan czy tam real-manu. wiec poczekajmy jezcze 3 tygodnie i wtedy pogadamy a narazie nie ma sie co spinac zeby potem było za co przepraszać ;D
0
piachuFCB,
nie właduje...:)) bayern to nie psg ani nie wystraszone kurczaki z mediolanu na camp nou, to są piłkarze troszke lepszej klasy, wyluzowaną mają już bundeslige wiec maja psychiczny komfort, a obrońcy bayernu nie będą sie z messim pieprzyć, będize ostra gra któej barcelona nie lubi.
0
VillaMaravilla5000,
messi tak w reprezentacji nigdy nie zaplacze ani nigdy sobie medalu żadnego na szyi nie zawiesi wiec wyluzuj :)
0
a ja tęsknie za sezonem 2002/2003 gdzie po fazie grupowej była jeszcze jedna faza grupowa każdy z każdym i dopiero do 1/4. wtedy byłby zrobiony odsiew i to porządny, nie było by teraz tutaj np borrusi tylko juventus, manchester, arsenal czy też milan. Obiektywnie patrząc gdyby malaga wyeliminowała borrusie i znalazła sie w 1/2 wygladałoby to dość nietypowo ze manchester zatrzmał sie na 1/8 a malaga jest w 1/2 chodz pod wzgledem piłakrskim manchester na pewno jest lepszy i przewyższa malage, chciałbym aby wróciły zcasykiedy to po 8 grupach są jeszcze 4 grupy po 4 drużyny, wtedy to była by liga mistrzów i wtedy było by tak naprawde dobre granie i do najwyższych rund awansowałyby drużyny które coś sobą reprezentują, to też na losowaniach nie było by domniemanych oszustw, pozdrawiam
0
a ja tęsknie za sezonem 2002/2003 gdzie po fazie grupowej była jeszcze jedna faza grupowa każdy z każdym i dopiero do 1/4. wtedy byłby zrobiony odsiew i to porządny, nie było by teraz tutaj np borrusi tylko juventus, manchester, arsenal czy też milan. Obiektywnie patrząc gdyby malaga wyeliminowała borrusie i znalazła sie w 1/2 wygladałoby to dość nietypowo ze manchester zatrzmał sie na 1/8 a malaga jest w 1/2 chodz pod wzgledem piłakrskim manchester na pewno jest lepszy i przewyższa malage, chciałbym aby wróciły zcasykiedy to po 8 grupach są jeszcze 4 grupy po 4 drużyny, wtedy to była by liga mistrzów i wtedy było by tak naprawde dobre granie i do najwyższych rund awansowałyby drużyny które coś sobą reprezentują, to też na losowaniach nie było by domniemanych oszustw, pozdrawiam
0
Jakmreal bedzie gral 1 mecz we wtorekma 2 mecz w srode to tez powiecie ze losowanie pod real ???
0
W łeb sie jebnijcie, jakie losowanie pod real, ten fanatyzm i obrzydzenie realem juz sie wam na mozgi rzuca, wszedzie doszukujecie sie teorii spiskowych ??
0
fcb123354
z tą obroną to z borussią mozęcie mieć problemy, niech pique sie weźmie za robote a nie klapki na oczach i shakira, nie pojadą was z palcem w dupie ale akurat tym razem to real byłby faworytem.
0
Jeśli traficie na real to z taką obroną to skończy sie fatalnie...
0
Jezu co wam przeszkadza komentarz Ryczela ??? Stronniczy bo jest polakiem aw BVB gra ich aż 3, martwcie sie lepiej o jutrzejszy mecz :))
0
Panowie mecz Barca-Psg oficjalnie i na zywo w srode w canal plus sport :)
0
1899BlaugranaANTYsREAL
a jak messi wrzucił piłke do bramki ręką 6 lat temu to gdzie wtedy byłeś ?? a jak eto zwiekszył ręką powierzchnie swojego ciała w polu karnym w 1/2 z chelsea 4 lata temu to co ?? mówie, wyluzuj i ochłon bo szkoda nerwów !
0
1899BlaugranaANTYsREAL,
ochłoń synek bo spać zaraz trzeba...
0
Kapitan hawk,
nie chodzi mi o wczoraj, ale na yt pełno jest filmików gdzie wyciagane są błedy sędziów za równo na korzyść zarównojednych jak i drugich, noi po co ?? moim zdaniem prawdziwi kibice powinni ogladać piłke mimo wszystko a nie obrzucać sie gównem nawzajem nie mówiać już o hejterach których zewsząd pełno.
0
tyle ile jest ludzi tyle jest komentarzy, sędziowie od pewnego czasu strasznie sie opuścili jeśli chodzi o wykonywaną prace, cóż, szkoda bo na poziomie CL to powinno być lepsze sędziowanie, a co do sędziowania... Spójrzcie prawdzie w oczy, sędziowie pomagaja i barcie i realowi, kiedy pomagaja realowi burzy sie barca ina odwrót, presja, ciśnienie, prestiż, marka robią swoje..
0
m17essi
jak oviedo Cie przepchnał do finału za brak ręki eto'o to byłeś jeszcze w szkole ?? wiec wrzuć na luzzz
0
Barca - Bayern
Real - BVB
Tak bym to widział, każdy na swoją miare :)