0

Mecze 1/4 ligi mistrzó bedą już pokazywane na nowej platwormie nC+ wiec kibice któzy mają n-ke będą moglioglądać piłke nożną z ligi angielskiej, hiszpańskiej, polskiej, francuzkiej, żużel, nba oraz ciekawe programy dokumentalne a kibice z C+ będą mogli ogladać lm, le, i serie a. Zacieram ręce. Start nowe platwormy 21.03 ;)

0

Jako kibic Realu będe zadowolony i niezadowolony jesli trafimy na Was w 1/4. Plusy są tego takie ze bedziemy mieli kolejny swietny 2-wu mecz i kapitalne widowisko, natomiast minusy, że jeden z być może 2 głównych faworytów do wygrania LM sie z nią pożegna ;] pozdrawiam normalnych.

0

Kassai jest okey. Chociaż możę lepszym rozwiazaniem byłby Clatenburg, na wiecej by pozwolił.

0

Jestem za realem od 15 lat i wielokrotnie miałem okazje do rozpaczy po 2-6 na SB czy na 5-0 na CN ale nie płącze w poduszke bo wiem ze przyjdą jeszcze mecze wielkie i wieksze. A to ze realu nie lubi sie za mourinho i pepe to na to kibic, jeden z kilkunastu milionów nic nie moge poradzić. Pepe powinien już dawno zostać wyrzucony a mourinho troche usadzony na miejscu ale nie do mnie to nalezy.

0

BARCA KRÓLUJE

jestem za realem ale szanuje barcelone, to coś złego, czy nie do zaakceptowania ?? istnieją jeszcze tacy kibice.

0

19KamilFCB10

zgoda i jełsi będą lepsi to życze im awansu z całego serca, jestem zarejestrowany na stronach manchesteru, arsenalu, milanu i jeszcze paru klóbów bo nie wdze nic złego w tym aby polemizować z kibicami przeciwnika na ciekawym i przyzwoitym poziomie.

0

A nie lepszy 1 normalny z realu niż 10 9-latków z barcelony którzy rejestrują sie tylko po to aby komentować w stylu ronaldo-pedał, żeluś, beksa, ciota ;)

0

19KamilFCB10,

wiem ze milan bedzie otoczony jak westerplatte ale wystrczy jedna kontra jeden róg dla milanu, no czlowieku ;)) a jak było z chelsea rok temu, poszła kontra w ostatniej minucie i po sprawie. Życze milanowi awansu bo zasługują, mają o wiele słabszych zawodników a mimo to grają dobrą piłke i LM to jest szansa na uratowanie sezonu poza wice mistrzostwem włoch. Jak barcelona przejdzie to tez nie będe płakał bo lubie mecze z udziałem barcelony na najwyższym poziomie.

0

Noi po co minusujecie. Chwila jakiejś samokrytyki i dystansu do tego wszystkiego by sie przydała. Milan ma o wiele wieksze szanse na awans jeśl i zagra tak jak w 1 meczu. Jestem za realem ale powiem szczerze ze szkoda mi było manchesteru ze taki ich los spotkał i nie byłem zadowolony ze real w ten sposób awansował. Tak samo jak ronado ładował wam 2 bramke na cn to też nie skakałem do góry z radości bo jestem fanatykiem ale myśle ze wzglednie rozsądnym i lubie spotykac takich samych kibiców. Pozdrawiam

0

postawiłem na bwin ze przejdzie dalej milan i schalke ;) jestem realista i wiem co sie dzisiaj wydarzy. Jeśli milan wyjdzie 4-5-1 albo 5-4-1 to jest po waszym awansie :)

0

dobra, alexis zagrał pierwszy mecz jak na jego możliwości od roku. Na deportivo to wystarczyło ale na milan nie wystarczy, on sie bedzie zaprzymywał na montolivo, noccerino i boatengu. O obrońcach nawet nie wspomne. Nad ronaldo tez było telepanie sie po meczach z barca a w meczu z manchesterem nie istniał do momentu aż ManU zaczeło grac jak deportivo i koło sie zamyka, pozdrawiam normalnych.

0

Ludzie ;D niektórych tutaj zjada hipokryzja ;)) alexisowi udało sie raptem 45 minut w sumie w meczu i kazdy sie tym jara co najmniej tak jakby tusk zdymisjonował. Obrońcy milanu go zmiotą, wytnął razem z trawą, tak będzie.

0

Wymęczą ten mecz. ale z milanem umoczą jak niemowlaki !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?