0

m17essi

no jak absorbował to powinien przeprosić ??

0

nurson

prędzej sie zasapie niż coś strzeli...

0

0

Fidelcule

Nie chce wywolywac klutni ani sie z nikim.spierac tylko.kulturalnie podyskutowac bo jestem.fanem.realu ale barce szanuje

0

Fidelcule

Fartem wyszli z grupy ?? Widac ze mecze lm spedzasz na siedzeniu na stronie i komentowaniu zamiast ogladaniu ;)

0

Na stronie c+ jest ze od 21 marca i wszyscy kibice sposiadajacy full pakiet c+ powinny miec 1/4 na swoich telewizorach

0

Chudini

Glosowanie na stronie tvp polega na wyciaganiu kasy od kibicow i nie ma nic wspolnego ze swoim.przeznaczeniem, zamiast wydac 3,69 na smsa kip bilet do multikina gdzie bedziesz z innymi kibicami i w komfortowych warunkach albo zaplac 6 i obejrzyc na weeb tv albo na onecie ;]

0

W canalu plus czesto bylo tak ze mecze szly na c+, c+ sport, c+ weekend i c+ gol wiec to jest cos na wzor kanalow n premium i nsport a rozwiniecie family wcqle nie oznacza z beda tam lecialy kreskowki ;)) do 16 pewnie bedzie bublicystyka albo dokument a potem sport w tym.glownie pilka,;ll

0

Pomylilem nik sory. To po 1 po drugie faktucznie 4 a po trzecie to nikt barcelpnie w latach 50 nie bronil udzialu w europejskich rozgrywkach gdzie faktucznie graly 4 zespoly i faktycznie nie nazywalo sie to lm ;)) wiec bez spiny ;]

0

Casi7


A przypomnij mi kto ma 3 wygrane a kto 9 ;))

0

Edb

Od 21.03 bedzie juz n-spor, canal plus, canal plus sport, canal plus family i canal plus family 2 ktore zastapia gol i weekend q znikaja kanaly npremium 1-4 wiec 1/4 powinna byc w calosci pokazywana przez n i c+ czyli juz za tydzien nC+

0

Ci ktorzy maja n-ke i cyfre obejrza wszystkie mecze poniewaz za tydzien nastapi polaczenie pakietow c+ i n i powstanie nC+ dzieki czemu Ci co maja n beda mogli ogladac ramowke canalu i odwrotnie :))

0

Jako madridista wiem co to znaczy być oszukanym przez tvp i tutaj żadne petycje ani smsy nie pomogą. Szkoda kasy, czasu i nerwów.

0

Zobaczycie, że pokażą Malaga - BVB bo argumentacja będzie mniej wiecej taka 1. 3 polaków 2. ciekawa i ładna piłka dla oka 3. to spotkanie nie musi być wcale gorsze od spotkania barcelony. Jeśli sie umówimy ze główną atrakcją meczu shachtar-bvb byl "bajeczny" zwód lewego gdzie nie trafił w piłke którą miał na wysokośći kolana to zgoda ale jako kibic realu wole100 razy bardziej obejrzeć mecz barca-psg bo wiem ze będzie to mecz ciekawszy dla oka ;] pozdrawiam

0

niwrad,

o to ze zamiast puścić Ci Barca - Psg dostaniesz Malaga - Bvb i nie mów mi ze jako kibić Barcy jesteś z tego zadowolony albo ze Ci to wisi bo i tak obejrzysz w necie albo na n-ce ;]

0

ja nie wiem po co w ogóle LM jest w TVP, chyba tylko po to aby ludzi prowokować i drażnić tym ze nie puszczają włąściwych meczy ;] a potem muszą odpowiadać na petycje i listy od kibiców ;D wyciagneli Laskowskiego z C+ aby troche sobie poprawić ogladalność ale nie da sie tego zrobić puszczając stronniczo BVB.

0

Bayern przegrał z arsenalem bo ile można w sezonie wygrywać, do tej pory wygrywaja wszystko jak leci, ograli borusie w pokal, prowadza w lidze 20 pkt. w lidze mistrzów strzelaja jak na zawołanie ( mocne skrzydła, świetny atak, solidna niemiecka obrona) moim zdaniem to włąsnie FCB będzie w półfinale i tam zagra z realem bo te mecze maja swoją historie i swój smaczek podobnie jak barca-chelsea ;) a drugi półfinał to FCB - BVB ;)

0

Józek Guardiola,

oczywisćie ze tak ;) jesli pokazali szachtar-bvb zamiast manchester - real to chyba wiecej mówić nie trzeba ;)

0

10 kwietnia, środa

FC Barcelona - Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund - Málaga.
Rząd - polscy "patrioci" (TVP)

0

michal2007,

10 kwietnia to tvp będzie pokazywało walki pod pałacem prezydenckim ;]

0

Dokładny terminarz ćwierćfinałów:
Pierwsze mecze:
2 kwietnia, wtorek
Paris Saint-Germain - FC Barcelona
Málaga - Borussia Dortmund

3 kwietnia, środa
REAL MADRYT - Galatsaray S.K
Bayern Monachium - Juventus

Rewanże:
9 kwietnia, wtorek
Galatsaray S.K - REAL MADRYT
Juventus - Bayern Monachium

10 kwietnia, środa
FC Barcelona - Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund - Málaga.

0

sqr3byq

kolego mysle ze wy też źle nie trafiliście, z zespołów( malaga, psg, bayern, juve, gala, malaga, real) rafiliście prawie idealnie. Lepiej ma faktycznie tylko real co nie koniecznie musi oznaczac ze będziemy mieli łatwiej ;)

0

Przynajmniej nikt nie powie ze Real znowu farciarze ;)

0

Przynajmniej nikt nie powie ze real znowu farciarze ;D

0

Barca - PSG

0

Real - Gala ;D

0

Malaga - Borusia ;D

0

Chętnie bym zobaczył takie półfinały Real - Juve i Barca - Bayern ;))

0

Shady,

na żadnym polskim, z polskich jedynie nsport i eurosport będą przeprowadząc transmisje z losowania. można spróbować na jakimś Rai 1 czy tam RTL ale nie wiem czy to coś da.

0

Hasz29,

kanały sportowe (c+ gol i c+ weekend zastąpią kanały, c+ family i c+family 2) wiec teoretycznie wszystko będzie sie zgadzać i to włąsnie na tych kanałach będzie pewnie sie działo na sporotwo w weekendy a na piłkarsko wt-czw. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?