mvzi93
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
m17essi
no jak absorbował to powinien przeprosić ??
0
nurson
prędzej sie zasapie niż coś strzeli...
0
0
Fidelcule
Nie chce wywolywac klutni ani sie z nikim.spierac tylko.kulturalnie podyskutowac bo jestem.fanem.realu ale barce szanuje
0
Fidelcule
Fartem wyszli z grupy ?? Widac ze mecze lm spedzasz na siedzeniu na stronie i komentowaniu zamiast ogladaniu ;)
0
Na stronie c+ jest ze od 21 marca i wszyscy kibice sposiadajacy full pakiet c+ powinny miec 1/4 na swoich telewizorach
0
Chudini
Glosowanie na stronie tvp polega na wyciaganiu kasy od kibicow i nie ma nic wspolnego ze swoim.przeznaczeniem, zamiast wydac 3,69 na smsa kip bilet do multikina gdzie bedziesz z innymi kibicami i w komfortowych warunkach albo zaplac 6 i obejrzyc na weeb tv albo na onecie ;]
0
W canalu plus czesto bylo tak ze mecze szly na c+, c+ sport, c+ weekend i c+ gol wiec to jest cos na wzor kanalow n premium i nsport a rozwiniecie family wcqle nie oznacza z beda tam lecialy kreskowki ;)) do 16 pewnie bedzie bublicystyka albo dokument a potem sport w tym.glownie pilka,;ll
0
Pomylilem nik sory. To po 1 po drugie faktucznie 4 a po trzecie to nikt barcelpnie w latach 50 nie bronil udzialu w europejskich rozgrywkach gdzie faktucznie graly 4 zespoly i faktycznie nie nazywalo sie to lm ;)) wiec bez spiny ;]
0
Casi7
A przypomnij mi kto ma 3 wygrane a kto 9 ;))
0
Edb
Od 21.03 bedzie juz n-spor, canal plus, canal plus sport, canal plus family i canal plus family 2 ktore zastapia gol i weekend q znikaja kanaly npremium 1-4 wiec 1/4 powinna byc w calosci pokazywana przez n i c+ czyli juz za tydzien nC+
0
Ci ktorzy maja n-ke i cyfre obejrza wszystkie mecze poniewaz za tydzien nastapi polaczenie pakietow c+ i n i powstanie nC+ dzieki czemu Ci co maja n beda mogli ogladac ramowke canalu i odwrotnie :))
0
Jako madridista wiem co to znaczy być oszukanym przez tvp i tutaj żadne petycje ani smsy nie pomogą. Szkoda kasy, czasu i nerwów.
0
Zobaczycie, że pokażą Malaga - BVB bo argumentacja będzie mniej wiecej taka 1. 3 polaków 2. ciekawa i ładna piłka dla oka 3. to spotkanie nie musi być wcale gorsze od spotkania barcelony. Jeśli sie umówimy ze główną atrakcją meczu shachtar-bvb byl "bajeczny" zwód lewego gdzie nie trafił w piłke którą miał na wysokośći kolana to zgoda ale jako kibic realu wole100 razy bardziej obejrzeć mecz barca-psg bo wiem ze będzie to mecz ciekawszy dla oka ;] pozdrawiam
0
niwrad,
o to ze zamiast puścić Ci Barca - Psg dostaniesz Malaga - Bvb i nie mów mi ze jako kibić Barcy jesteś z tego zadowolony albo ze Ci to wisi bo i tak obejrzysz w necie albo na n-ce ;]
0
ja nie wiem po co w ogóle LM jest w TVP, chyba tylko po to aby ludzi prowokować i drażnić tym ze nie puszczają włąściwych meczy ;] a potem muszą odpowiadać na petycje i listy od kibiców ;D wyciagneli Laskowskiego z C+ aby troche sobie poprawić ogladalność ale nie da sie tego zrobić puszczając stronniczo BVB.
0
Bayern przegrał z arsenalem bo ile można w sezonie wygrywać, do tej pory wygrywaja wszystko jak leci, ograli borusie w pokal, prowadza w lidze 20 pkt. w lidze mistrzów strzelaja jak na zawołanie ( mocne skrzydła, świetny atak, solidna niemiecka obrona) moim zdaniem to włąsnie FCB będzie w półfinale i tam zagra z realem bo te mecze maja swoją historie i swój smaczek podobnie jak barca-chelsea ;) a drugi półfinał to FCB - BVB ;)
0
Józek Guardiola,
oczywisćie ze tak ;) jesli pokazali szachtar-bvb zamiast manchester - real to chyba wiecej mówić nie trzeba ;)
0
10 kwietnia, środa
FC Barcelona - Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund - Málaga.
Rząd - polscy "patrioci" (TVP)
0
michal2007,
10 kwietnia to tvp będzie pokazywało walki pod pałacem prezydenckim ;]
0
Dokładny terminarz ćwierćfinałów:
Pierwsze mecze:
2 kwietnia, wtorek
Paris Saint-Germain - FC Barcelona
Málaga - Borussia Dortmund
3 kwietnia, środa
REAL MADRYT - Galatsaray S.K
Bayern Monachium - Juventus
Rewanże:
9 kwietnia, wtorek
Galatsaray S.K - REAL MADRYT
Juventus - Bayern Monachium
10 kwietnia, środa
FC Barcelona - Paris Saint-Germain
Borussia Dortmund - Málaga.
0
sqr3byq
kolego mysle ze wy też źle nie trafiliście, z zespołów( malaga, psg, bayern, juve, gala, malaga, real) rafiliście prawie idealnie. Lepiej ma faktycznie tylko real co nie koniecznie musi oznaczac ze będziemy mieli łatwiej ;)
0
Przynajmniej nikt nie powie ze Real znowu farciarze ;)
0
Przynajmniej nikt nie powie ze real znowu farciarze ;D
0
Barca - PSG
0
Real - Gala ;D
0
Malaga - Borusia ;D
0
Chętnie bym zobaczył takie półfinały Real - Juve i Barca - Bayern ;))
0
Shady,
na żadnym polskim, z polskich jedynie nsport i eurosport będą przeprowadząc transmisje z losowania. można spróbować na jakimś Rai 1 czy tam RTL ale nie wiem czy to coś da.
0
Hasz29,
kanały sportowe (c+ gol i c+ weekend zastąpią kanały, c+ family i c+family 2) wiec teoretycznie wszystko będzie sie zgadzać i to włąsnie na tych kanałach będzie pewnie sie działo na sporotwo w weekendy a na piłkarsko wt-czw. :)