panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FC1899Barca no tego to już poki...o do reszty. Debilowi nikt nie powiedział że w obliczu bestialstwa Ukraińców, Niemcy pomagali Polakom i dostarczali im broń? Kłamstwo to niemal atrybut tego durnia, a nawiązując do słynnego cytatu o Wołyniu, tam ludzi zamordowano dwa razy i ten właśnie dorzucił cegiełkę do tego drugiego mordu.
21
Biedny ten Alemany, dzisiaj jest Szefem bo na swoich warunkach podpisał Dembele i nie dał się kręcić jego agentowi, a wystarczy że Dembele wróci do kontuzji i zostanie dzbanem, "bo przecie wiadomo było że Dembele będzie łapał kontuzje non stop" . Taki los w Barcelonie a Rambla grilluje bez litości.
0
@daniel32778 no mam podobne odczucia, dlatego byłem zwolennikiem wkomponowanego w klub już Dembele, mimo wszystkich ale jakie zanim stoją. Na plus dla Raphinii przemawia to, że jego statystyki trzeba porównywać z innymi zawodnikami ze słabych klubów, bo Leeds jednak należy tak traktować. Inna sprawa jest, że on też jednak podobno potrafi też bronić, co czyni go graczem o nieco innym profilu niż Dembele oraz to, że mimo grania w Leeds chyba na dobre zagościł w reprezentacji w której też ma zauważalne statystyki. Co do wieku... 26 lat to moim zdaniem dojrzały i ukształtowany piłkarz to to czego raczej potrzebujemy. Po talent, to trzeba mieć nadzieję, że Laporta nie puści Endricka i sprowadzi go do klubu bo tego z pewnością potrzebujemy, ale to plan jak już nieco odetchniemy po tym sezonie. Trudno też wypowiedzieć się do kóńca o kasie, bo po 1) jeśli wierzyć Romano to ma być 50 mln + zmienne, a po 2) trzeba wziąć pod uwagę zarobki, które mają nie być jakieś wygórowane. Może próbuję się na siłę przekonywać i oszukiwać, ale z pewnością Raphinia jakieś te blaski mimo wszystko ma i z pewnych perspektyw są argumenty do optymizmu. Najważniejsze, że zostaje Dembele i można będzie ciągnąć klub z dwoma prawdziwymi skrzydłowymi.
PS. Warto też wspomnieć, że mimo wszystko Raphinia do tej pory cieszył się końsmim zdrowiem, to dla nas akurat bardzo ważna cecha. Nie jest też na pewno Griezmannem czyli kimś w stylu "ni pies ni wydra". Zobaczymy...
4
Oficjalnie: Nie potknął się schodząc po schodach z samolotu. Bombazzo co raz bliżej [Romero]
0
@TR3YWAY Argentyna - Holandia
1
@Lionel_Messi10 to brzmi jak uczciwa cena, szczególnie w zestawieniu ceny Ferrana. Mam nadzieję że na takich kwotach się skończy, a zmienne to pieniądze za hattricki w finale LM przewrotką itd.
0
@taris no właśnie, a Memphis obawiam się, że to trochę kopiąca się po czole "wiadoma"... puściłbym póki można zarobić bo gość to nie kaliber na duży klub, a jak na rezerwowego to trochę za drogi.
0
@Kuba323 no właśnie ja ciągle miałem podobnie... piałem z zachwytu jak przychodzili Frenkie i Dest, zazdrościłem innym kiedy kupowali Ziyecha, Van de Beeka, De Ligta, Dolberga itd itd. ... a później co ? Każdego z nich przerastał wielki klub... oni tam naprawdę mają taki system, który pozwala i zachęca ich do wesołej, młodzieńczej gry, która podoba się wszystkim i wykrzesuje z nich najlepsze wersje ich samych. A później zostają zweryfikowani w wielkich klubach. Ja się z tego wyleczyłem ;)
@ZwyklyKibicBarcy04 @michelos dzięki Chłopaki ! ;)
2
@Magicc89PL jak to... Będzie Brejt xD
10
@Kuba323 w ostatnich latach gra w Ajaxie nie predysponowała praktycznie żadnego zawodnika do gry w jakimkolwiek innym klubie. Każdy notował zjazd z formą i "wzbijał się" co najwyżej na przeciętność, po transferze z Ajaxu. Nie widzę argumentów by z Anthonym miało byc inaczej. Tam stworzył się po prostu specyficzny mikroklimat, kompletny brak presji i młodzieżowy duch, który z młodych zawodników wyciąga i h najlepsze wersje, które tracą po przejściu do innego klubu.
0
@domin682 ja również, wtedy był nie do zakontraktowania, ale to byłby bramkarz na dłuugie lata i to przez wielkie B
@FCB_dimiC no właśnie nie jest. Radzę nie oceniać go przez pryzmat jednego meczu w którym Benzema wszedł w niego jak dzik w sosnę. Donnaruma miał i wciąż ma ogromnego skilla i to kawał dobrego bramkarza.
0
@damianex10 wygląda jakby rozwiązał kolejny problem z nadmiarowymi piłkarzami i zjadł Breita z Umtitim. Teraz położy się na murawie i będzie ich pół roku trawił xD
4
Fajnie, że atak już prawie dograny i już wiemy kto będzie nękał rywali, ale czy naprawdę zarząd nie widzi, że naszą najsłabszą pozycją wciąż jest bramkarz i tutaj koniecznie trzeba sprowadzic kogoś z odpowiednimi umiejętnościami, ale przede wszystkim mentalem. Psychika MATSa została poważnie ranna w Rzymie, wstanie krytycznym znalazła się po Anfield, a ostatecznie wieko jej trumny padło w Lizbonie i z tym facetem nic już nie wygramy. On powinien gdzieś zacząć od nowa, a my zacząć od nowa z kimś innym.
1
@misiek12319 Maria Bartomeu ... czy to Ty? A pamiętasz że już płaciłeś ponad 100 za takich z gwarancją bramek, asyst, zastępców Neymara i Iniesty i co ? Nie ma gwarancji...
11
@Culer_1906 a co ma przepraszam, po nocach CV wysyłać, LinkedIny i pracuj.pl śledzić? Ma agenta to się tym zajmuje, a Puig ma czas wolny to chodzi po kasynach i dyskotekach bo go na to stać. W jego wieku na studiach też chodziłem po klubach i moi znajomi podobnie i jakoś nikt się tym nie bulwersował. Kiedy ma przepraszam chodzić, jak założyć rodzinę i będzie miał dzieci czy na emeryturze? A jak w kasynach przesra kasę to przesra swoją a nie Twoją, wiec naprawdę nie rozumiem w czym problem. Jak go nie lubisz to chociaż racjonalnie po nim ciśnij i merytorycznie, a nie szukaj gownoburzy w szklance wody, chociaż widzę że zacne grono przyklaskiwaczy i klakierów tu zebrałeś.
7
Jeśli Dembelski zgodził się na obniżkę pensji o 40 procent, to grzechem i głupotą byłoby tego nie podpisać. Razem z Raphinia mogą naprawdę dosłownie osiedlić zespół i dobrze się uzupełniać. Trzeba mieć z tyłu głowy, że zdrowie Fatiego to niestety wielki znak zapytania.
0
@ViscaBarca123 wszyscy zawodnicy, którzy pamiętają Rzym, Anfield i Lizbonę, powinni odejść. Mentalność takiego Ter Stegena już dawno umarła, podobnie Alby, niestety Pique... z nimi nic nie wygramy, bo to po prostu mentalnie skazani na pożarcie ludzie, którzy wychodząc na wielkie zespoły z góry mają pełne pory wiadomo czego.
0
@HypeR oooh shit... No to mnie zastrzeliłeś bo myślałem że to kręci ten co kiedyś w Totkach grał.
0
@Emhyr sissoko- głupi jako piłkarz, głupi i co gorsza pazerny jako agent... Nie wiem kto go wybiera jako swojego agenta, ale zapewne też rozumem jego klienci nie grzeszą.
0
@DamianPSV oczywiście, że przeraża, tylko trzeba się też uderzyć w pierś i przypomnieć sobie swoje zachwyty nad "Bartkiem", który też po odejściu Neymara znalazł się w niełatwej sytuacji. Posypało się tridente, kolejne transfery to były wtopy, czepiał się już tak absurdalnych pomysłów jak płacenie kroci za Griezmana. Ale nie możemy zapominać o jednym, my, rodzina Barcy byliśmy wtedy w siódmym niebie przeżywając kolejne orgazmy, z każdym z tych transferów. Może z wyjątkiem Griezza, bo jego akurat wielu kwestionowało, w tym ja. ale Cou z Dembele ? ... kibice niemal kanonizowali za życia Bartomeu. Tak było i między innymi z Trincao.
0
@tbas jeśli trener go widzi i uważa że jest potrzebny to może nie sprzedawać, a jeśli ocenia, że to ostatni dzwonek by odebrać zainwestowane pieniądze to puścić Franciszka jak najbardziej.
8
Szkoda że mu nie wyszło. Były same zachwyty jak przychodził, achy i ochy, wielkie obietnice i w ogóle Rambla okrzyknęła Bartka geniuszem biznesu bo za takie talenty przecież płaci się jak za zboże. Dzisiaj panuje tu atmosfera, że przecież od początku było jasne że Barca to za wysokie progi i Bartomeu przesral pieniądze. Ci sami ludzie pisza to, którzy zachwycali się Trincao jak przychodził. ..stan umysłu...
0
@tbas i bardzo dobrze, bo jeśli znowu mamy przesrać pieniądze i spuścić finanse klubu w kiblu, tak jak zrobił to nierozważnie Bartomeu dzięki dużej ilości nietrafionych transferów, to ja już wolę trochę cierpliwie poczekać, nawet z nieco mniej olśniewającą kadrą. Najważniejsza jest kondycja i bezpieczeństwo klubu, a dopiero później zachcianki kibiców, szczególnie tych z sortu "sprzedać wszystkich - kupić wszystkich"
0
@pioz123 Kessie to nie ta pozycja, prędzej wydaje mi się, że może tam będzie Garcię przymierzał, bo ten ma predyspozycje do gry jako DP. No i wciąż piętą achillesową zespołu zostaje bramkarz-ręcznik.
0
@adukla trudno powiedzieć moim zdaniem, ponieważ on nie zna smaku dużego klubu. W Leeds na pewno ciągnął zespół jak wół, ale nie każdy odnajduje się po przeprowadzce do większego klubu jak Barca. Dembele już wydaje się że zaskoczył i z tego punktu widzenia jest na pewno potrzebny. Osobiście widziałbym obu kosztem Depaya, który do dużych klubów ewidentnie się nie nadaje.
0
@hayek no to być może gość ściemniał, a może i nie ... Nie zmienia to faktu że darowizna pieniędzy przez patronite to jest łaską użytkownika i ofiara "co łaska".
3
@hayek no jeśli miał dać Patrona to chyba jednak jakąś tam łaskę robi...
0
@mrboom no ja taki stan mam, tyle że od trzech dni od kiedy wróciłem z Nowego Jorku. Dzisiaj znowu pójście spać koło 3:30, tyle że o 7 pobudka do pracy i znowu chodzę do tyłu. Mam nadzieję że już mi te jet laggi miną.
0
@anxted no dlatego może ja się nie znam i mam raczej bekę niż zachwyt z tego co tu widzę :)
1
@Comentateiro no wiem o co Ci chodzi. Gdyby to dotyczyło mojej rodziny, nie patrząc na konsekwencje sam wymierzylbym sprawiedliwość i nie pozwolilbym go aresztować. Ale też rozumiesz, że chcąc proponować systemowe rozwiązania, nie możemy do końca opierać się na pojedynczych przypadkach, nawet najbardziej ewidentnych. Słowo "ewidentny," jest jak najbardziej względne -niestety - i sprawy nieoczywiste w prawniczych rozgrywkach bardzo szybko okazałyby się ewidentne i odwrotnie niestety też.