10

Trochę zabawnie się to czyta, codziennie właściwie to samo i nikt już nie stara się nawet zachować żadnej logiki i spójności. Przykład:

"Barcelona skreśla Argentyńczyka ze względu na jego wiek. Wolałaby pozyskać Raphinhę, który ma tylko 25 lat." -> "Skrzydłowy nie czeka na Barcę, która nie wykonała żadnego ruchu, i szuka sobie innego klubu. Katalończycy mają inne priorytety, np. Roberta Lewandowskiego."


1

@Azacca czy Ty bierzesz udział w jakimś programie w stylu "samozłowanie każdego dnia", albo "zniszcz mnie". Znowu się podkładasz, mało Ci po ostatnim nieudanym pociskaniu ze stroju Jakiego ?

0

@BART97 to nie chodzi o to, żeby portale o tym "odklepały" artykuł, tylko chodzi o to, że ta informacja nie ma praktycznie żadnego zasięgu. Jeśli według pewnej hierarchii istotności znajdzie się ona na 15 albo 20 miejscu danego dnia, to nikt tego nie kliknie, nikt tego nie przeczyta, nikt się nie dowie. Kiedy zaś dochodziło do zamachów w meczetach dla odmiany, było to hierarchizowane jako wiadomość dnia. I o to chyba w tym wszystkim chodzi.

Na onecie obecnie wyżej jest chociażby informacja "kierowca autobusu uratował sarenkę", a o zamachu w Nigerii nie ma infa na pierwszej stronie .

1

@tbas uważaj, po astronomii ciekzo znaleźć pracę, głównie w Macdonaldzie xD

2

@Azacca no rzeczywiście bywa xD

0

@Emhyr przy obecnym stanie finansowym, sytuacji Rubena Nevesa to Barcelona może sobie doglądać siedząc z nami w jednym rzędzie i z zapartym tchem śledząc gdzie trafi i jak potoczy się jego dalsza kariera. Ma mniej więcej taki same szanse na jego zakontraktowanie jak randomowo wybrany Ramblowicz najęcia go do skoszenia trawy przed domem.

10

@draxidox nooo tak, a wystarczyłoby po prostu się przyznać, że zostało się wkręconym i byłoby po temacie, a teraz jedzie z tą samoorką i nie chce zatrzymać tej karuzeli xD

11

@Azacca nie, nie są to lata 50. ubiegłego wieku, ale specjalnie odgrzebałem sobie ten temat co trudne nie było i tekst wzywający o nieocenianie po wyglądzie i stroju poparłeś zielonym herbem, także pozwolę sobie jednak nie darować takich tekstów.

18

@Azacca wielka szkoda, że parę tygodni temu, kiedy na Rambli pokazywano postać doradcy Bidena ds. utylizacji paliw i odpadów nuklearnych i aktywisty LGBT Sama Brintona, który w przestrzeni publicznej pokazuje się w różnych dziwny i dziwniejszych strojach, przebrany za kobietę, podnosiła się tutaj wrzawa, że "nie szata zdobi człowieka" i wymieniany był cały szereg skillów, uprawnień, ukończonych szkół i kompetencji tego Pana, jednocześnie wzywający by nie oceniać go po tym, co nosi na sobie. Dzisiaj jak Jaki jest ubrany casualowo, to nagle larum, że niegodnie reprezentuje kraj. To się może zdecydujcie, a nie podwójne standardy.

0

@VamosRakieta czy Robert strzelił bramkę na 6:1 w remontadzie ? Jeśli nie, to zamykam dyskusję i dziękuję, dobranoc xD

0

Rpahinia chce, Barca chce, Leed chce... pieniędzy xD

0

@Emhyr moim zdaniem, pisanie w kontekście Raphinii w momencie kiedy Leeds zagwarantowało sobie pierwszoligowy byt straciło jakikolwiek sens. Chyba tylko po to, żeby podtrzymywać plotki.

1

@FCB_dimiC ale ja go w życiu nie bronię, nie wiem czy zostałem dobrze zrozumiane, ale chciałem powiedzieć, że finalna decyzja leży w rękach arbitra, który może okazać się oszołomem i pewien procent tych sędziów jak Lahoz to jednak oszołomy są. Chciałem też zwrócić uwage, że system znacznie, diametralnie wręcz zmniejszył ilość błędnych, kluczowych decyzji, ale z powodu przedstawionego powyżej, nie ma możliwości ich całkiem wyeliminować.

0

@FCB_dimiC a broń Boże... takie porównanie mi uwłacza xD

0

@blazeq co racja to racja... Więc muszę zaznaczyć, że wstawkę o rzeźbieniu należy interpretować wyłącznie w przenośni ;)

9

Na zadane w tytule pytanie, można odpowiedzieć tylko dwoma słowami, zamiast rozpisywać tomiskowy elaborat. Otóż Joan Laporta: rzeźbi w gównie.

Można ewentualnie dodać jeszcze że musi to robić.

0

@FCB_dimiC gwizdneliby w przypadku znakomitej większości sędziów... Trafiło na przypadek szczególny, a to właśnie sędzia finalnie decyduje.

0

@FCB_dimiC tych błędów jest znacznie, znacznie mniej. W idealnym świecie nie powinno ich być tam wcale, ale świat nie jest idealny, ale zredukowali ilość kluczowych błędów myślę o ok 90 procent.

0

@Herato nie ma w tym nic dziwnego Że Gea jets przyzwyczajony współpracować z Harrym Maguirem, a nie z "normalnymi" standardowymi stoperami... Nie jego wina, ale mógłby mieć różne dziwne odruchy i zagrania. Myślę że to zaważyło xD

1

@RobiS z tych bez recepty to tylko uspokajające z Labofarmu, sześć sztuk trzeba łyknąć i powinni dać radę.

0

@draxidox coś czuję, że już idą po Ciebie xD

0

Sydorchuk pocelował ...

1

@PatrychoO liga angielska to brzmi dla niego jak samobójstwo... on tam trzech miesięcy nie udźwignie bez kontuzji. Dla wszystkich, dla niego, dla klubu, dla ligi angielskiej najlepszą opcją byłoby pozostanie Dembele w Barcelonie, tylko niech wreszcie zrozumie, że nie jest "potencjalnym zdobywcą złotej piłki" i że nie zapracował na podwyżkę tylko obniżkę pensji bo takiej klub nie może mu zaoferować. Czuję, że tam ogromną rolę gra jego przygłupiasty i pazerny agent, bo Dembele widać było że się ładnie wtopił w zespół i złapał chemię z Xavim.

0

od momentu, kiedy Leeds utrzymało się w PL, pisanie o Raphini w kontekście Barcelony utraciło wszelki sens. Taka jest prawda i szkoda się oszukiwać.

0

@mekston kurde, faktycznie, pisałem z głowy, a to już dość dawno jednak było, a wciąż tak boli...

0

ostatnio zastanawiałem się, który moment w historii Barcy którą znam, bolał mnie najbardziej. Przez głowę przewijały się filmy z Anfield, z Rzymu, 8:2 z Monachium i cały czas czułem, że to nie to... Jednak tamudazzoo, kiedy nam w doliczonym czasie w ostatniej kolejce strzelił Tamudo i praktycznie w tej samej minucie w równolegle rozgrywanym meczu bramkę zdobył Van Nisterloy dla Realu, to bolało najbardziej... Ta minuta, to była trochę kwintesencja DNA obu klubów, która ciągnie się do dzisiaj.

2

@Joe_Barbaro tak, oczywiście zmierzch będzie trwała do następnej wygranej Belgów, albo odpalenia na MŚ, bo kadrowo oni wcale gorsi nie są niż taka Chorwacja w 2018.

4

Frenkie De Jong ? 35 mln do United +50% od następnej sprzedaży ... Danza Kuduro (Remix) ● Skills & Goals

0

@Volk Jezus, to jednak Pele nie był taki znowu wybitny.

1

@Krystian1588 „pacta sunt servanda” i tyle w temacie... a to, że z naszej strony umowę zawierał szkodnik i pasożyt, to już niestety ale nasz problem. Taka jest prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?