0

@Rewolucja123 no nie tak w końcu, my byliśmy pierwsi, później jescze Baya :D

1

Pamiętajmy tylko w dyskusjach, że żadnego piłkarza nie można trzymać z głównego powodu takiego, że jest młody, a to główny argument który się tutaj przewija za jego pozostaniem. Jeśli Xavi nie widzi go jako elementu swojej układanki, to moim zdaniem można przezimować z Azpim i Alvesem, a za rok kiedy może sytuacja się nieco poprawi ruszyć po kogoś młodszego i sensownego.

0

@Tom_Sta trochę dramatyzujesz. Dlatego właśnie określono graczy nietykalnych jak Ci których wymieniłeś, by budować projekt długoterminowy, który osiągnie szczyt za dwa może trzy lata. FDJ, gdyby nie problemy finansowe penwie też by z nami został, ale przychodził za duże pieniądze i nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

1

@kielon93 jeśli od tego miałoby zależeć być lub nie być klubu to sprzedałbym. Powtarzam, poszedł już jako ofiara tego Messi, po nim żadne inne odejscie gracza nie powinno już być cięższe. Nie chciałbym, żeby to Araby przejęły klub ponieważ status i własność klubu to jego część historii i wyjątkowości. Nawet kosztem kilku lat prowadzenia gospodarki zaciskania pasa, będziemy musieli obejść się bez sukcesów -trudno. I tak mieliśmy szansę oglądać w naszym ukochanym klubie Najlepszego Piłkarza w dziejach, to ogromny przywilej i należy to doceniać. Tak to jest że po latach tłustych zawsze mogą przyjść chude i trzeba to przetrwać.

1

@BorzyKrzys większy dla mnie problem był taki, że kupując bilety w dzień ich premiery, nie było rozpiski kto i kiedy gra, a jak człowiek chciał na jeden dzień to mega ważne. Przecież jeśli wtedy kupiłbym na drugi dzień, a nie na pierwszy to widząc te rozpiskę zwymiotowałbym :D

5

@Dieselzor straż miejska... Nurtuje mnie tylko co do tego ma igła w stogu siana i konfrontacja że starymi ? xD

6

Klub musi być ponad każdym piłkarzem i Laporta to doskonale rozumie. Nie wahał się wypuścić Messiego, bo tego wymagało dobro i stabilność finansowa klubu. FDJ jakikolwiek bardzo go lubię też musi oddać, żeby dźwignąć ten klub. Chcielibyście pewnego dnia przeczytać, że FCB z powodu długów i finansów wylądowała w V lidze albo ogłosiła upadłość lub została sprzedana Arabom? Tak krytyczna sytuacja finansowa zmusza do robienia krytycznych kroków i działań. Wyniki sportowe być może nie są nawet tutaj priorytetem, będą za kilka lat, kiedy wyjdziemy na prostą.

0

Alemany robi to, czego nie miał jaj robić Abidal i inni z zespołu Bartomeu. Uprzedza fakty i sprzedaje gracza wyprzedzając zjazd jego ceny. Dzisiaj za FDJ ktos płaci 80 baniek, za rok po kiepskim sezonie i bliżej końca kontraktu byłoby to 40 mln. Kiedyś Bartomeu miał na stole 60 mln za Rakietę od PSG, po udanych dla niego MŚ. Nie skorzystał, bo pieniądze były, rok później Rakieta był wart jakieś pięć razy mniej, a dwa lata później odszedł za darmo. Barca musi odzyskac stabilność finansową, a pieniądze się z nieba nie wezmą. Jestem prawie pewien ,w ślad za nimi pójdzie też Depay, bo to trochę kolejna holenderska czystka.

2

Rozumiem, że zbieramy zawodników za free i mamy małe pole do wybrzydzania, ale nie podoba mi się to transferowanie defensywny Chelsea do naszej defensywy, szczególnie że bez największej wisienki czyli Rudigera. Christensena już chcą w Barcelonie od dawna, ale ostatnio gość popełnia dużo błędów, a Azpi i Alonso to już trochę old boye. Może nie ma co wybrzydzać jak się nie ma pieniędzy, ale mimo wszystko potrzebujemy na obronie wzmocnień i solidności.

4

@Emhyr No jednak Gaya > Grimaldo i nie wiem czy jest tutaj pole do dyskusji w tej kwestii.

3

@Jestjakjest Nico stał się zupełnie przeciętny. Obawiam się, że akurat przeciętniactwo w pomocy u Xaviego nie przejdzie. Dostawał sporo szans, ale pokazał taki poziom Carlosa Alenii.

1

@tomek8756 zapomniałem dodać ulubione idiomy;
"thank you from the mountain"
"let's break the first blow-job"
"I'm really hungry, I would like a small what-no-what"
"friends in need are friends in dick"
"don't turn back me guitar"
"goes cancer, no because cancer"
xD xD xD

1

@tomek8756 "frankly speaking" "let's say" "actually" "to be honest" ;) to chyba moja lista, ale ta ścisła, jest tego znacznie więcej, tych chyba nadużywam

0

@Encore po Bilbao, zainteresowane będą nim krowy w Argentynie xD

5

Tchouaméni to zdecydowanie najlepsza opcja, obawiam się, że też najdroższa z nich wszystkich. A konsekwentnie będę przypominał, że takie artykuły to cykl "gołodupiec na zakupach" xD

0

Alemany ? Top xD

1

@tomek8756 Marlena objawiła głębokość swojego gardła, a gruba to klasyczny cock-blok ! XD

0

Alemany? Top! xD

1

@kamyk_23 Frankie dzisiaj wyglądał na pijanego albo niespełna rozumu. Bardzo słabe zawody, wyglądał przez dłuższy czas, że już się ogarnął, a tutaj znowu zjazd.

0

Szkoda że Barcelona nie ma takiego "mentalu" jak Real i co my możemy jak u nas grają tacy jak Alba i Busi.

1

@Hosh Valverde zapoczątkował gnuśnienie tej drużyny i jets w dużej mierze odpowiedzialny za to co mamy dzisiaj i jak ona wygląda. Nie tęsknię.

2

Longlet się rozgrzewa... boję się...

0

Xavi się wku***ł, wsiadł do Pekaesa, pojechał do chałpy i teraz gra w CeeSa xD

1

Xavi się nie gubi tylko eksperymentują z drużyną bez Pedriego. Eksperymenty mają to do siebie, że czasami się nie udają. Tak ja to widzę.

2

Była cała seria kolejek z kapitalną grą tego zespołu z wisienką na torcie czyli złomowaniem białych, a tutaj sypały się achy i ochy, ludzie uwierzyliście w możliwość mistrzostwa, mimo, że jak się okazało Real by na to i tak nie pozwolił. Wypadł Pedri, co pokazało jak ważny jest on dla nas, pozostali też złapali zadyszkę, grają ewidentnie słabiej, ale Wy już chcecie wszystkich sprzedawać, Xaviego odsyłać do Kataru itd. ? Trzeba ochłonąć i w pierwszej kolejności spojrzeć na sytuację klubu, Laporta z Alemanym tak naprawdę odstawiają trochę prowizorkę, jednoczesnie próbując poprawić sytuację finansową klubu. Najpierw trzeba zrobić porządek, a dopiero wtedy można domykać budowanie drużyny długofalowo. To co Xavi robi obecnie to jest początek tej drogi i skoro dostał zaufanie, to nie ma innego wyjścia jak mocno na niego postawić i brnąć z nim i albo płynąć z nim albo pójść z nim na dno. Plan jakim była Liga Mistrzów można chyba powiedzieć że zrealizował, więc target osiągnięty, a w sytuacji Barcelony budowanie drużyny to są lata.

0

@trolownik "9 ma wykorzystać tylko kilka okazji które będzie mieć" ale to ciągle nie charakterystyka Ferrana, który umówmy się że skutecznościa nie grzeszy na razie przynajmniej ... no i tyle, że on tym razem nawet do tych sytuacji nie dochodzi.

0

Ferran Torres ma docelowo grać na dziewiątce ? Bo jeśli tak, to przystosowanie do tej pozycji mu za bardzo nie idzie xD Jest dzisiaj na boisku aktywny w stopniu zbliżonym do Ansu Fatiego i Puiga xD

0

Ciekawe, czy któryś z piłkarzy jednego lub drugiego zespołu będzie zdolny skraść show Mateu Lahozowi :D Mateusz póki co się jeszcze nie rozkręcił xD

0

Te reklamę z Lotto idzie jakoś wyłączyć?

2

@Barca1992 Myślę, że nie ma nawet promila szans, by to zostało zaakceptowane. System, rynek, gospodarki, ludzie... by tego nie wytrzymali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?