panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@VegetaPolska Ty chcesz porównywać grę trzech piłkarzy, którzy faktycznie czasem w czasie meczu błysną fajnym podaniem, asystą lub golem w przeciwieństwie do większości kolegów, do zespołowej gry opartej na wielu podaniach z klepki, kombinacyjnej grze, posiadaniu pilki, szybkim odbiorom, wysokiemu pressowaniu itd. ? Bardzo ciekawy interpretacja piękna w footballu.
4
@AmigoBlancos ważne że Xavi wiedział jak komediantom z Madrytu zrobić z tylnej części ciała jesień średniowiecza. Ten sezon to zapowiedź kolejnego i okres przejściowy i tak do tego trzeba podchodzić.
0
@MarcelNJ11 "Kumam" i Tata mieli Messiego, ta naprawdę pozornie subtelna różnica sporo zmienia, Xavi buduje drużynę, a Tata Martino dostał samograj w spadku po Guardioli i Tito. Porównanie statystyk zupełnie nieadekwatne.
16
Kolejny odcinek serialu z cyklu: " gołodupiec na zakupach" :D
3
to jest rozdział zamknięty obustronnie. Co innego, gdyby miał przyjść na ostatni sezon w Europie, grając prawie za darmo, a co innego obecnie. To byłby absolutny krok wstecz dla nas i dla budowania nowej drużyny. Wielki szacunek za lata, w których "człapał" u nas i wyczłapał tyle trofeów i w przerwach między człapaniem zdobył tyle bramek i dał radości. Jeśli ktoś o tym zapomina albo nie bierze pod uwagę, to jest kompletnym idiotą.
0
@Encore to jest nieprawdopodobne, co się dzieje w tym NBA. Ten typ po tym co odstawia, powinien zostać definitywnie wyrzucony z ligi, a już na pewno nikt nie powinien chcieć go zatrudniać. Jak w ogóle zawodnik z kontraktem może sobie odmówić gry ? Wymiana Nets Broda-Simmons to chyba najgorszy deal w historii tej ligi.
3
@michal26 Argument ze Szwecją to faktycznie bardzo słaby argument zważywszy na to, że można przytoczyć tutaj np. Niemcy czy Portugalię gdzie w niedzielę sklepy są zamknięte, ale ja o czym innym. Popieram zakaz handlu w niedzielę, bo nienawidzę i rzygam już tym chorym konsumpcjonizmem, który nawiedził ten kraj. Muszę mieć swobodę kupna, muszę zawsze mieć możliwość wyjść i nabyć, bo mam pieniądze... a "robole i nieuki" niech siedzą i mnie obsługują bo moja pięciocyfrowa wypłata musi się gdzieś wydawać....Muszę mieć, muszę kupić, muszę zdobyć i muszę to wszystko natychmiast, w poniedziałek nie mogę. W tym kraju już doszło do tego, że ludzie boją się, jak sklepy są zamknięte, czują się jakby opuszczali swoją strefę komfortu. I niby jest tak, że żaden rząd nie powinien zmuszać obywatela do tego, żeby w niedzielę wziął dziecko i poszedł z nim na spacer, zrobił grilla, pograł w piłkę, wyluuzował trochę. W idealnym świecie każdy powinien sam o to chcieć zadbać... ale próbować stworzyć ku temu warunki dla jak najszerszego grona społeczeństwa może jednak nie jest takie głupie.
51
Mecz dramatyczny, ale jeśli ktoś zaczął po tym spadku formy wzdychać za Koemanem, to najlepszy znak, że najwyższa pora dopić wódkę i iść spać.
0
@Azacca ten cudzysłów wiele wniósł do mojej wypowiedzi, to że sobie przeczytasz moją wypowiedź i zinterpretujesz po swojemu nie biorąc go pod uwagę, to jest twoja sprawa xD
1
@sonek ważne, żeby szlachta czesząca pięciocyfrówki w IT nie pracowała, natomiast "robole i swołocz" skoro się nie uczyli, niech zasuwają, żeby szlachta mogła sobie wyjść o każdej porze dnia i kupić wegańskie mleko, albo jakiegoś gotowca na obiad.
7
@Pawlak1992 z Interem przegraliśmy po skandalicznych decyzjach sędziego, w pierwszym meczu Milito ze spalonego bramka, w drugim meczu odebrał niesłusznie bramkę Yaya Toure. Sędziowie wszystko robili, byle tylko nie wpuścić Barcelony do finału.
0
@Szkeri95 oczywiście masz rację, ale nie o to chodzi, że powinni dać mu spokój, tylko zachowajmy zdrowy rozsądek i reakcję na to co publikują przynajmniej w jakimś stopniu proporcjonalną do winy. Póki co że tak zapytam, co uważasz, że jest największym przestępstwem w tych materiałach ujawnionym ?
3
szczerze ? przy ujawnionych rozmowach polskich polityków, którzy wciąż biorą czynny udział w polskiej polityce, to dialogi i kombinacje Pique wyglądają jak niewinna gra w berka na placu zabaw, serio...
1
@kryhaa Benzemę i Courtoisa, wtedy Real prawdopodobnie spadnie.
0
ciekawe, że Jimm Butler nigdy nie wytrzelał czterdziestki. w PO grał w barwach Chicago. Generalnie ta lista nie jest zbyt długa
0
@AlexDark00 no ja nie wiem czy to takie przepłacanie, 30 mln z piłkarza na takim poziomie, wiekowy owszem, ale Benz pokazuje, że naprawdę można jeszcze długo grać będąc na świeczniku. Na dodatek Robert nie ulega kontuzjom i spokojnie ze swoją fizycznością może ciągnąć nawet tyle co Zlatan na wysokim poziomie. Moim zdaniem to uczciwa cena, chociaż biorąc pod uwage że nie przedłuży kontraktu można ją chyba jeszcze zbijać.
1
@BartqRKO moim zdaniem, to w tym remisie 1:1 więcej farta miały jednak Kozły, pierwszy mecz jak @kamyk_23 zauważył to popis nieskuteczności DeRozana, ale on już obiecał, że to się nie powtórzy i w drugim starciu już płynął. Myślę, że to Kożły mają prawdziwy problem i stawiam w tej rywalizacji 4:2 dla Byków.
0
sędzia chce im dać się pozabijać na tym boisku ?
1
od dawna mówiłe, że tego lata naszym najlepszym transferem będzie Sergi Roberto.
2
@koksik2700 jescze ten the Bill sam zaczyna od tego że na porodowce się nie sra a na końcu pisze gościowi żeby wyluzował xD
2
@s0nar @FCBurnley chciałbym kiedyś zrozumieć skąd biorą się takie typy jak Wy.... Naprawdę... Wyjaśniać chyba nie trzeba bo kolega już wcześniej wszystko ładnie napisał odnośnie insynuacji.
0
@VegetaPolska no właśnie kompletnie nie zrozumiałeś tego co napisałem, wiec jeszcze raz: tak samo jak każdy ma sobie prawo tutaj wygłaszać swoje opinie, również o Camavindze grającym na def. pom. choćby nie wiem jaka to bzdura była (nie interesuje mnie Camavinga, więc się nie wypowiem, nie mam zdania) i na tej samej zasadzie kibice Realu mają prawo pisać na stronie Barcelony, mimo że ta strona nie jest im raczej dedykowana.
A ta strona oczywiście czyjąś własnością jest.
0
@vangoor jest liryka, epik i to BMW... są jednak wątpliwości czy podchodzi pod komedię czy tragedię xD
1
@VegetaPolska to że nie potrafisz jej zrozumieć, nie oznacza, że jest prymitywna, ale spoko, zero oczekiwań,
1
@VegetaPolska "jakim prawem wypowiadają się osoby które nie mają zielonego pojęcia o tym"
prawem wolności słowa... takim samym, jakie daje możliwość wypowiadać się kibicom Realu na stronie fanów Barcelony.
4
@pluszek ale tu chodzi o jakichś kolejny lewicowy wymysł czy co, bo naprawdę jestem przezaciekawiony o co się do kolegi dowaliłeś ? czy może o to, że według lewicy mężczyźni też rodzą dzieci a kolega tego nie zaznaczył ? Naprawdę, czytam kolejny raz wypowiedź @batoon a i nie widzę tam niczego, czym zasłużyłby sobie na odebranie praw rodzicielskich.
1
@pluszek bo co ... ???
1
@batoon i pamiętaj, między porodem a wyjściem kobiety i dziecka ze szpitala to najpiękniejszy czas tacierzyństwa ;) później bądź gotowy na zapi...
4
@Lautaro masakra. Mam rodzine na Śląsku, teraz już wujek nie pracuje w kopalni, jest na emeryturze, ale kiedyś bywało faktycznie gorąco pod ziemią. Dlatego wkurza mnie ten ogolnonarodowy hejt na górników. Ciężko pracujący ludzie, którzy bronią swoich miejsc pracy bo to jest ich źródło utrzymania i fach, nawet jeśli nie jest to z punktu widzenia państwa opłacalne, to dla nich to jest całe życie. Ale ludzie nie potrafią tego pojąć i szczują. PiS jako wrogów ludu wskazuje nauczycieli, opozycyjne partie górników. Nie powinno tak byc w żadną stronę.
0
@JohnnyBarca ja to takiego Sancho bym w Barcelonie zobaczył. Po tak kiepskiej przygodzie w MU jego cena z pewnością rypnęła w dół, ale to ciągle dobry piłkarz uważam i mógłby się spokojnie w innym , zdrowszym niż United klubie odnaleźć, pod okiem dobrego fachowca takiego jak Xavi.