panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bocheno1 dokładnie, @arasz1819 miał rację że jest tutaj taka grupa jednak obiektywnych inaczej.
4
Czy tu naprawdę ktoś rozpatruje te rękę Araujo pod kątem karnego ? Chyba naprawdę już komuś za mocno weszło samobiczowanie i samoupokarzanie się, ewentualnie wdupęwłażenie kibicom drużyn przeciwnych szczególnie takiej jednej ubranie na biało.
1
@VegetaPolska ja nie wrzucam, z wczorajszych trzech karnych, dwa ewidentne, jeden dyskusyjny, a dyskusyjny to znaczy że mógł zostać gwizdnięty, a mógł zostać pominięty. Bardziej chodziło mi o to załączenie listy meczy gdzie niby Real został oszukany, bo to jescze że w tamtych meczach nie zagwizdano wątpliwych karnych nie świadczy o tym, że los czy sędzia coś Realowi zabrał. Szacunku bym w to wszystko nie mieszał.
15
@VegetaPolska dla Was klarowna sytuacja to ta podjęta na korzyść Realu Madryt. Poza tym jak mogło nic tam nie być, jeśli Vini tak upadł i później wszystkich przekonywał, że to był faul ? Podobnie było z Osasuną, Cadizem, Villarealem .... ale także Valencią, Rayo, Mallorcą, Atletico, Athletic, Sociedad, Eibar, Betisem, Sevillą, Elche, Alaves, Espanyolem, Levante, Granadą itd. xD
49
@zaiks zapomniałeś dodać do tej litanii meczów gdzie Real został skrzywdzony jeszcze ostatniego meczu z Barceloną, kiedy Vinicius "ewidentnie" upadł w polu karnym a obok stał Pique i sędzia tego nie odgwizdał xD Miłego dnia Madrytczyku ! ;)
1
@Kgorecki2500 w odróżnieniu od RMS czyli Royal Mail Ships, a więc statki pocztowe Jej Królewskiej Mości np. najsłynniejszy opatrzony takim skrótem RMS Titanic ;)
0
@Emhyr Puig... ale on jest poza zasięgiem xD
4
@Oskar00 trudno się nie zgodzić, gdyby wypadł kontuzjowany, to nawet Benzema by nie pomógł dobić do tego mistrzostwa Hiszpanii. A tak to pewnie jakoś tam dodryfują z taką przewagą jak mają obecnie.
3
@VegetaPolska Mówię o taki, że on z Japonii miał obiecany powrót do Barcelony, taka była dżentelmeńska umowa między zawodnikiem a klubem. Kiedy to miało się wydarzyć, Real wkroczył do gry zapłacił mu więcej niż Barcelona, a Barca nie chciał łamać dla niego drabinki płącowej...o taki podkradaniu mówię.
0
Dzisiaj w trzeciej drużynie Primera Division od końca licząc oczywiście czyli Mallorce, w 86 minucie pojawił się na boisku Takefusa Kubo... Czy ktoś się orientuje, jak wygląda obecnie ten zawodnik ? Kiedyś uważany był za wielki talent, Real podkradał go Barcelonie przepłacając go sowicie, a tymczasem no on chyba nawet Mallorci nie potrafi zawojować. Czy ktoś kto go śledzi może się wypowiedzieć ?
5
Jeśli chodzi o projekt sportowy, to powinien zapytać Wijnalduma. Gigi już dokładnie to rozważył kto ma lepszy, wybrał PSG i można zadzwonić i podpytać, czy jest zadowolony. Bo w sumie to co jest złego w projekcie "kupić wszyskich" ? xD
1
@HighestInTheRoom balonik już za mocno sobie napompowałeś xD będzie solidny trzask xD
1
@Stagiryta Arabia Saudyjska to jednak poziom niżej niż Szwecja. Meksyk jak najbardziej ;)
0
@(C)Puyol nie wiem czy to oczywisty czy nie oczywisty, ale ja polecam Autopsję Jane Doe ! :)
1
@Cule1234 nie lubię Bońka, nigdy go nie lubiłem, bo po prostu za takimi cwaniakami zapatrzonymi w siebie nie przepadam. Ale to, że go Sousa oszukał, w to mu akurat wierzę. Z pewnością zatrudniając go nie miał pojęcia, że bierze totalnego najemnika bez honoru, chociaż patrząc na narodowość to można się było jakoś tam tego spodziewać nawet.
2
Po raz siódmy słyszę że to już ten czas na który czekaliśmy i dalej nie losujo xD
1
@VamosRakieta oddaje pytanie xD
0
@Criss18Barca ja liczyłem że do 1 z 10 ten cyrk już się skończy, a wygląda na to, że o 18:55 jescze się nie zacznie.
0
@sopelinho USA i Kanada nie mogą być razem w grupie
1
@Lionel_Messi10 brutto to chyba nie jest najgorzej, ale jak netto to niestety sporszawo.
0
ciekaw jestem, jeśli w City wyląduje Haland, to co się wydarzy z Gabrielem Jesusem. Zaczynał tam naprawdę obiecująco, można było domy stawiać, że wskoczy w Buty Sergiusza Aguero, a tam Pep woli definitywnie pomocników. Jeśli Haland in, to moim zdaniem Jesus out, tylko dokąd ? :)
1
@Zbyszard :) to mogę jescze zedytowac ? :D
0
@AdamaTraore absolutnie nie był.
0
@Zbyszard Lewy, Leo uważam to zamknięty rozdział, a Lewy nigdy nie otwierany. Trzymam kciuki, by żaden ze scenariuszy się nie spełnił.
2
@WiecekFCB chyba chce 8 brutto, a Laporta proponuje 4 na papier i 2 w kopercie xD
0
@Ferran żeby jeszcze tylko przez to zestawienie nie przewijały się takie tuzy jak Umtiti czy Longlet i to już będzie gitara po całości.
4
Ejj, jeśli słyszeliście o tajnym spotkaniu Mateusza z agentami Rudigera, to jest taka prośba od zarządu, żeby raczej poza Ramble to nie wychodziło. dzięki
8
@Pawel13sz nie trzeba nic mówić, wystarczy spojrzeć na cracka Moribe
0
@Messibestplayerintheworld bardziej mnie martwi Araujo.
2
Wchodzi Krychowiak... boję się...