0

@Mns21 niczego tak nie jestem pewien jak tego, że będzie 1:1.

1

@Rekker kiedyś już była próba budowy holenderskiej Barcelony, a później wielkie wyprzedaże Holendrów... Historia chyba zatoczy koło (pamiętam że Dest to USA, ale jednak z holenderskiej piłki napłynął)

4

@Lukas82 Ty byś Viniciusa w zeszłym sezonie też sprzedał bo nieskuteczny. Trzeba naprawdę mieć klapki na oczach żeby nie widzieć tego, jak Torres się wkomponował w drużynę. Jest nieskuteczny to fakt - ale gra tu ledwo niecałe pół sezonu, skuteczność jeszcze przyjdzie. Podobnie zaczynał Suarez, liczony był na mecze bez gola a później jak się rozkręcił to siedziało. Naprawdę nie widzisz różnicy między Torresem i Griezmanem?

0

O co chodzi z tym wypychaniem FDJ z klubu. Rozumiem że są argumenty, przede wszystkim finansowe, bo można zarobić i podmienić go Solerem. Ale nagle tutaj panuje retoryka, jak to FDJ się nie sprawdził, jak nie spełnia oczekiwań, wręcz jest fatalny. Tymczasem do pamiętnego rewanżu z Eintrachtem, same ochy i achy, opowiadania jak to Xavi odzyskał Franciszka, jak ten wreszcie jest tym kim miał być, jak znalazł mu miejsce i rolę na boisku. Naprawdę zadyszka i wpadkę formy całej drużyny powoduje, że gawiedź zmienia zdanie i to o 180 stopni? Naprawdę takie osłabienie formy drużyny spowodowane w dużej mierze wypadnięciem ważnych graczy, powinno decydować o pozbywaniu się filarów drużyny?

1

@Deviler obejrzałem na playerze bo sam się przygotuje tym razem do "ataku" na ten teleturniej. Gość miał za duża brawurę, odpowiadał jak w jednym z dziesięciu, zamiast chwilę się zastanowić. Szkoda bo on wyglądał na mądrego chłopaka i wydawało się, że do 40 poleci może nawet bez koła.

1

@Emhyr a może wystarczy, że oddamy całego i zdrowego Adasia Traore i zapomnimy o sprawie Trincao xD

2

@IronSanHybrid a jak kierowca autobusu w Katowicach wjechał w taką patolę i kogoś zabił, to było wielkie krzyżowanie kierowcy na całą Polskę...

1

@Szklaner ja rozumiem Twoje zdanie, ale całą argumentację zbudowałeś wokół tych dwóch rzeczy: nie grał tragicznie i niezbyt często chleje na umór. To właściwie ja się zastanawiam, czy to Ty tak na serio czy po prostu nie umiesz odpowiednio uzasadnić tezy którą stawiasz.

1

@Szklaner podsumowując: dla Ciebie piłkarz jeśli nie gra "tragicznie" i nie jest alkoholikiem czy imprezowiczem to ma kosztować 90 mln

0

Jest i Opoka, Ostoja, Skała, Twierdza, Ruski T-34... Tera No Passaran !

0

Slender Man zrobił krawacik Maffashion i były dymy... Boxdel już prowadzi rozmowy i wiemy kogo zobaczymy na Fame 18 xD

0

@peetwithbarca dzięki xD xD

41

Aż się prosi wprowadzić Longleta żeby uspokoić i zabezpieczyć tyły.

6

Wchodzi dwóch niezniszczalnych: Fati - Dembele xD

0

2033 w jakimś beniaminku Primera Division wchodzi Salva Sevila, podpierając się laską w prawej dłoni xD

0

dawaj mi tego Ansu naczelnika !

0

Gavi nadepnął na sznurówkę drugiego buta i się sam przekoziołkował xD

0

@Lucassito ciekawa hipoteza, ale nie wszystko się do tego sprowadza. Są też inne opcje: 1) Puig to nie taki talent jak się wszystkim wydawało 2) Puig to talent, ale nie do ułożenia taktycznego 3) Czas na rozkręcenie Puiga minła 3-4 sezony temu, a teraz to już kiszenie xD jest też opcja, że Xavi to nie odpowiednie ręce, ale jednak chłop z innych grajków wyciąga ich najlepsze cechy.

0

@El dominatore Eric z pewnością nie jest doskonałym obrońcą, ale jeśli porównujemy już obrońców i np jako odniesienie do dziesiątki damy Van Dijka, a zera Lengleta, to chyba jednak Eric znajduje się gdzieś tam pośrodku, a niekoniecznie na jednym lub drugim biegunie xD

0

@Lucassito być może jak Puig, a być może jak Gavi lub Pedri xD

1

@MesQueUnClub96 a co Ty opowiadasz... w odpowiednich rękach, odpowiednio poprowadzony to gość byłby naprawdę zupełnie w innym miejscu obecnie

1

Pięknie się ten Kubo rozwija. Kolejny rok tułaczki a jemu udało się wywalczyć już pewne miejsce na ławce rezerwowych drużyny walczącej o utrzymanie w lidze xD Ten Real to był jednak dobry wybór, dobrze że się skusił a nie poszedł do Barcelony bo skonczyłby jak Araujo, Pedri czy Gavi xD

0

@Persyfl a co, potrzebujesz kolejnego obywatela żeby robił na Twoją emeryturę ? xD może sam coś dorzucisz od siebie w tej kwestii :D

3

@michal26 my się już wyróżniamy: polscy kierowcy za granicą mają reputację "psycholi". Kultura jazdy na autostradach to tylko potwierdza, a raczej jej zupełny brak. Co do tego co ta laska głosi, jej zapewne chodzi o to, że jazda 120 km h jest bardziej ekonomiczna i tego paliwa zużywa się mniej. Oczywiście jestem temu przeciwny... 140 wydaje się ok, ale dla polskich debili na drogach uważam że raczej bardziej stosowne byłoby zmniejszyć dopuszczalna prędkość niż ja podnosić.

0

@JohnnyBarca pewnie już zapisał się na depilację okolic bikini z okazji gali wręczenia złotej piłki xD

1

@Malboro39 eee za małe wargi ma. Gdzie mu tam do Warycjusza xD

3

@Transu96 tak to już jest, że jak kopnie ktoś w kalendarz, to nagle każą Ci patrzeć inaczej na to, co jeszcze kilka dni wcześniej Cię obrzydzało. A spróbuj powiedzieć inaczej, to Cię znajdą i dojadą xD Dziś i Raioli trzeba mówić, że to człowiek który robił football lepszym miejscem dla piłkarzy, walczył o ich prawa, wzniósł piłkę nożną na niebotyczne wręcz poziomy itd. itd. xD

4

@Lionel_Messi10 nawet jak zabrakło Kuna to w City nie był w stanie się przebić. Poza tym taki szczegół, że najprawdopodobniej nikt go nikomu nie zaoferował xD

3

@MesQueUnClub96 zrób za rok o tej samej porze. Brazylijski wargacz wygra w przedbiegach, nawet z kapitanem grzmotem i małpą zwaną pepe.

2

@zadafcb bo dopiero.pozniej zobaczyli Real Zidana i jak się robi prawdziwe oszustwa w piłce nożnej xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?