panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"piękny" to nieprawdopodobny klaun. Nie widziałem takiego jeszcze
4
casegnida dalej immunitet na faule. Niezrozumiałe..
3
ten faul na pięknym to sobie Orsato dorysował chyba.
2
@Comentateiro jesteś zgłoszony za Spoilowanie.... Jak mogłeś Ty łotrze, nicponiu...
0
@Emhyr a dlaczego wyśmiewania? Nie masz pieniędzy, kupujesz Morate i liczysz że przypomni sobie lepsze czasy i odzyska skuteczność. Jakby był hajs to byłyby Hallandy i Mapety.
0
@Janas11224 dla mnie w kibicowanie Barcelonie powinno byc z automatu wpisane anty -Madryt i trzymanie kciuków by zawsze i wszystko przegrywali, a Real zawsze drużyną najbardziej nielubianą.
1
@Lisek mam dokładnie te same odczucia co Ty, tyle, że zastanawia mnie czy Alemany miałby lepszego nosa i np. zabezpieczył klub przed odejście Neymara, albo nie zniszczyłby drabinki płacowej chorymi kontraktami.
Podobnie jak Ty wymiotowałem jak słyszałem o przyjściu Griezmana. Dla mnie on w Atletico był naprawdę dziwnym graczem, nieprzypisanym do pozycji, bez wyraźnych atutów, skrojonym chyba pod specyficzną taktykę Simeone
1
człowiek patrzy na to co wyprawia Alemany w klubie bez pieniędzy i tak się człowiek zastanawia, co Alemany zrobiłby, gdyby miał pieniądze jak wtedy gdy wybory wygrywał Bartomeu. Ta ostatnia Liga Mistrzów wygrana za Louisa Enrique, to jedna z najgorszych rzeczy, jaka wydarzyła się w klubie w historii, patrząc na skutki jakie przyniosła.
2
@Jakchcesz wszystkich i w ich miejsce proponuje kupić wszystkich xD
1
@JohnA to nie chodzi o IQ, tylko chodzi o to, że zwyczajnie napisałeś nieprawdę, a teraz zamiast po prostu przyznać się do tego wyjeżdżasz z jakimiś tekstami o IQ. Myślę że to raczej świadczy o Twoim IQ na poziomie Lecha Wałęsy, że pisząc nieprawdę wchodzisz w to dalej, tłumacząc to jescze jakimiś idiotycznymi skrótami myślowymi. To że zrobisz jakąś wycieczkę do mojego IQ nie odwróci uwagi od tego, że pisałeś wierutne bzdury.
0
I cyk. Villareal przestał grać w finale, Emery przestał być magikiem, cuda przestały się wydarzać, emocje się skończyły itd.
Na te Ligę mistrzów, najważniejsze to:
***** **** ******, nieważne kto się do tego przyczyni :)
0
@Guess dobrze że zawodnicy Villarealu tego nie wiedzą i mają to gdzieś, dzięki czemu Thiago nie odnajdzie się na boisku.
4
Najlepszy byłby finał City z Villareal i tam Villareal z wygraną. Najważniejszy, nadrzędny cel tej ligi mistrzów jaki powinien jednak przyświecać standardowemu kibicowi Barcelony to brak wygranej mierd, a najlepiej brak ich w finale. Zamykam dyskusję :) Jeśli przy okazji jescze uda się, że petrodolce nie wygrają, czy bufony z Liverpoolu, a wykiwa i h malutki hiszpański klubik to z jednej strony będzie fajnie, a z drugiej zajebiście.
0
@JohnA nie na świecie tylko w Europie. Drużyny choćby brazylijskie nie graja w CL, więc skończ.
0
@ranger3120 przy tej inflacji chcesz okładać pieniądze? Lepiej przepitolić na głupoty :)
3
@Johnson niezależnie od tego że powinniśmy wspierać Ukrainę w walce z Rosją, było tak jak piszesz. Niestety ale nacjonalizm na Ukrainie to jest wciąż żywa postawa, za którą idzie również antypolskość. Wywodzę się z rodziny kresowian z dziada pradziada i u nas w rodzinie obecna sytuacja jest przedmiotem wielu często gorących dyskusji. Moim zdaniem do czego przekonuję, obowiązkiem jest wyciągać rękę do bezbronnych, szczególnie kobiet z dziećmi. Tym bardziej że nacjonalizm to głównie zahcodnia Ukraina a w dupę dostaje przede wszystkim Bogu ducha winny wschód i południe. Nie mam jednak odwagi tłumaczyć tego mojej babci i ciotce, które cudem wyszły z rzezi wołyńskich. Pewne rzeczy po prostu muszą przeminąć, a nową historię muszą budować nowe pokolenia.
0
@Mns21 niczego tak nie jestem pewien jak tego, że będzie 1:1.
1
@Rekker kiedyś już była próba budowy holenderskiej Barcelony, a później wielkie wyprzedaże Holendrów... Historia chyba zatoczy koło (pamiętam że Dest to USA, ale jednak z holenderskiej piłki napłynął)
4
@Lukas82 Ty byś Viniciusa w zeszłym sezonie też sprzedał bo nieskuteczny. Trzeba naprawdę mieć klapki na oczach żeby nie widzieć tego, jak Torres się wkomponował w drużynę. Jest nieskuteczny to fakt - ale gra tu ledwo niecałe pół sezonu, skuteczność jeszcze przyjdzie. Podobnie zaczynał Suarez, liczony był na mecze bez gola a później jak się rozkręcił to siedziało. Naprawdę nie widzisz różnicy między Torresem i Griezmanem?
0
O co chodzi z tym wypychaniem FDJ z klubu. Rozumiem że są argumenty, przede wszystkim finansowe, bo można zarobić i podmienić go Solerem. Ale nagle tutaj panuje retoryka, jak to FDJ się nie sprawdził, jak nie spełnia oczekiwań, wręcz jest fatalny. Tymczasem do pamiętnego rewanżu z Eintrachtem, same ochy i achy, opowiadania jak to Xavi odzyskał Franciszka, jak ten wreszcie jest tym kim miał być, jak znalazł mu miejsce i rolę na boisku. Naprawdę zadyszka i wpadkę formy całej drużyny powoduje, że gawiedź zmienia zdanie i to o 180 stopni? Naprawdę takie osłabienie formy drużyny spowodowane w dużej mierze wypadnięciem ważnych graczy, powinno decydować o pozbywaniu się filarów drużyny?
1
@Deviler obejrzałem na playerze bo sam się przygotuje tym razem do "ataku" na ten teleturniej. Gość miał za duża brawurę, odpowiadał jak w jednym z dziesięciu, zamiast chwilę się zastanowić. Szkoda bo on wyglądał na mądrego chłopaka i wydawało się, że do 40 poleci może nawet bez koła.
1
@Emhyr a może wystarczy, że oddamy całego i zdrowego Adasia Traore i zapomnimy o sprawie Trincao xD
2
@IronSanHybrid a jak kierowca autobusu w Katowicach wjechał w taką patolę i kogoś zabił, to było wielkie krzyżowanie kierowcy na całą Polskę...
1
@Szklaner ja rozumiem Twoje zdanie, ale całą argumentację zbudowałeś wokół tych dwóch rzeczy: nie grał tragicznie i niezbyt często chleje na umór. To właściwie ja się zastanawiam, czy to Ty tak na serio czy po prostu nie umiesz odpowiednio uzasadnić tezy którą stawiasz.
1
@Szklaner podsumowując: dla Ciebie piłkarz jeśli nie gra "tragicznie" i nie jest alkoholikiem czy imprezowiczem to ma kosztować 90 mln
0
Jest i Opoka, Ostoja, Skała, Twierdza, Ruski T-34... Tera No Passaran !
0
Slender Man zrobił krawacik Maffashion i były dymy... Boxdel już prowadzi rozmowy i wiemy kogo zobaczymy na Fame 18 xD
0
@peetwithbarca dzięki xD xD
41
Aż się prosi wprowadzić Longleta żeby uspokoić i zabezpieczyć tyły.
6
Wchodzi dwóch niezniszczalnych: Fati - Dembele xD