0

@Lisek czyli 6-7 miejsce z Sociedada- gówno dające ;)

3

kwestionującym Luka jak przychodził i jego hejterom polecam wziąć do rączki kalkulatorki i policzyć ile gość dostarczył już żywych punktów, później odjąć te punkty od obecnego stanu a następnie wskazać lokatę Barcelony w Lidze i poinformować, do czego tak lokata uprawnia.

0

Unstoppable... Porsche without breaks...

0

ja rozumiem, że Longlet ma ważny kontrakt i że z tym się nic nie zrobi, ale nie można go oddelegować do jakiegoś strzyżenia trawnika czy robienia atmosfery ?

0

prawdziwy, żywy amulet...

5

Martwi mnie trochę regres formy i rozwoju Nico. Początek taki obiecujący, a teraz ... No nie wykorzystuje kolejnych szans jakie dostaje. Albo bezbarwnie, albo przeciętnie, albo co najwyżej pojedyncze błyski.

13

jak zwykle deklasacja i złomowanie... brawo

0

@AmigoBlancos Chelsea jest tak zła, że nawet Real nie musiał uruchamiać swojego dwunastego gracza: Sędzinho... także myślę, że spokojnie bez odpalania drukarek będzie meldowanie się w półfinale ;)

0

@Pewex gdzie będzie można oglądać ?

2

@BaroPodertos wszystko się zgadza, zanim jeszcze rozbrzmiał pierwszy gwizdek sędziego pojawiły się pierwsze głosy obiektywnych, że Realowi należy się rzut karny xD

1

Jeden ulubieniec z golem, drugi ulubieniec z asystą... To już nie mógł sobie tego Benz strzelić, albo jakiś Valverde...

0

@Bykunn komentowałem w odniesieniu do tego, że określiłeś 10. kwietnia randomowa datą w kalendarzu. I to nie jest robienie święta narodowego tylko obchodzenie rocznicy, a inaczej dzien pamięci. 1. sierpnia też określisz mianem Święta Narodowego? To są dwie zupełnie różne kwestie.

1

@Bykunn PiS to tylko wycinek, który sobie Smoleńsk przygarnął w całości jako "swój" i rozdmuchał na tym ideologię przenosząc ją w politykę. Pamiętajmy, że tam w samolocie zginęło mnóstwo polityków innych partii głównie SLD no i ważnych dla historii postaci jak Walentynowicz czy Kaczorowski. Ja rozumiem, że PiS obrzydził Smoleńsk i katastrofę do granic możliwości i ludzie mają prawo tak to odbierać, ale jak się trochę wróci do logicznego myślenia, to jednak powinno przejść w głowie, że jest to cholernie ważna data dla polskiej historii nowożytnej, a nawet całej historii. Przykładowo: Stan Wojenny, którego rocznice obchodzimy hucznie, poniósł za sobą od kilkudziesięciu do maksymkalnie około 100 ofiar. Smoeńsk to porównywalna liczba (96 ofiar), z prezydentem (czy się komuś podoba że był z PiSu czy nie) na czele i bardzo ważnymi osobami Państwa oraz zasłużonymi dla historii. Można na chwilę odłożyć nienawiść do PiSu i jeśli ma się trochę oleju w głowie, to się po prostu to przyzna. Czy potrzebne są aż syreny do upamietnienia tego ? Nie wiem, może niekoniecznie, ale też nie powiedziałbym, że jest to całkiem debilny pomysł.

0

też uważam, że Mapet i tak ma większy potencjał niż Dembele. Co do Mbappe jest tylko jedna mała wątpliwość, jak sobie poradzi, kiedy ruszy się z Francji ? O ile się w ogóle ruszy. Watpliwość jest mała, bo w Lidze Mistrzów już pokazywał, że grać potrafi z najmocniejszymi, ale jednak musi to jeszcze udowodnić.

2

@koksik2700 dalej nie rozumiesz słowa pisanego... ja nic nie pisałem o Dembele i Mbappe tylko Ci tłumaczyłem co kolega napisał bo ewidentnie nie zrozumiałeś... jednak pewne intelektualne granice są nie do przeskoczenia, ale czego się spodziewać, jak ktoś zaczyna wypowiedź od tekstu "co ty piździsz?"

1

@Czyzu1994 @Fake69 nie będę za głęboko w dyskusję wchodził, ale powiem tylko tyle... Wolę wypożyczonego Adame, robiącego czasami nieskładny dym na skrzydle, niż podającego do boku lub do tyłu Griezza który kosztował 120 mln baniek. Adama to nie jest półka co obecnie Dembele po eksplozji jego talentu, ale uważam, że we dwójkę świetnie uzupełniają się na tej pozycji, dając dwie zupełnie różne opcje na skrzydle.

5

@koksik2700 w języku polskim czasowniki mogą występować w trzech trybach. @Eqeminiv użył w odniesieniu do Mbappe trybu przypuszczającego zapewne w celu wolnego hipotetyzowania. Ty z kolei odnosisz się do trybu orzekającego. Podsumowując, warto czytać ze zrozumieniem bo kolega nigdzie nie napisał, że Dembele jest blisko do Mbappe.

41

@Yoshi94 no i co z tego ? był bardzo aktywny, co wpływa na jego pozytywną ocenę, szarpał, ciągnął... mieliśmy już tutaj skrzydłowych i pomocników, którzy specjalizowali się w tym, że podawali do tyłu lub do boku, ale niewiele to dawało, więc może trzeba docenić tych aktywnych i to jeszcze skutecznych w tej statystyce. Wczoraj to nic nie dało, następnym razem może urodzić gola lub asystę i git.

20

I właśnie dlatego Dembele powinien zostać. On zaczął jeździć z głową.

0

@La Pulgaa chyba jak Trapp w meczu Barcekony z PSG na Camp Nou xD

0

@Toretto Ty tutaj zachęcasz, a jak kolega na siedmiu Turasów trafi ? xD Hostel jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz co CI się trafi xD

1

@tomek8756 nareszcie.... tyle czekałem...

0

@zaba107 Xavi, Laporta, Jrodi Cruyff...

1

Co się z tymi Bykami z Chicago stało, to ja nie mam pytań. Początek - maszyna, koniec sezonu zasadniczego, regularne bęcki od dosłownie wszystkich z topu. Brak obrony, atak - również spuścił z tonu. Nie pomogły powroty Patricka Williamsa i Alexa Carruso. Wrócić ma jeszcze Ball, ale to nie wygląda jak uzdrawiający powrót do druzyny. Moim zdaniem na dzień dzisiejszy, najsłabsza drużyna w play-off. Faworytem na Wschodzie murowanym - dla mnie niezmiennie Boston.

0

Najbardziej martwi mnie z wczorajszego meczu Christensen. Nie oglądam regularnie Chelsea i jakoś miałem pecha, że nie trafiałem na mecze z nim w składzie, ale wczoraj stwierdziłem, że to może być u nas naturalny następca Longleta. Pocieszające jest to, że być może Xavi ma jakiś pomysł na niego i podniesie jego solidność.

0

@barcelonaLM a to City czy Villareal jets w drabince ?

1

@DonMatteo901 Donnarume sfaulował. Taka jest prawda.

3

Trochę się kmiotom robi autostrada do finału, to PSG powinno ich wykopać i wskazać miejsce w szeregu, tylko Araby to frajerstwo mają w DNA.

0

Ten Wieśniak Żunior to ma chyba ujemne IQ.

41

Nie wiem czy to jest o tyle problem ze spadkiem formy Adamy Traore, czy też raczej mamy tu do czynienia z eksplozją formy Dembelowskiego, którego na dodatek Xavi postanowił do końca wykorzystywać na skrzydle, widząc jego grę. Adama, może troszkę obniżył loty z punktu widzenia kibica, ale jeśli już to naprawdę nieznacznie, ale przy Dembele wypada zdecydowanie słabiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?