panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Trochę się kmiotom robi autostrada do finału, to PSG powinno ich wykopać i wskazać miejsce w szeregu, tylko Araby to frajerstwo mają w DNA.
0
Ten Wieśniak Żunior to ma chyba ujemne IQ.
41
Nie wiem czy to jest o tyle problem ze spadkiem formy Adamy Traore, czy też raczej mamy tu do czynienia z eksplozją formy Dembelowskiego, którego na dodatek Xavi postanowił do końca wykorzystywać na skrzydle, widząc jego grę. Adama, może troszkę obniżył loty z punktu widzenia kibica, ale jeśli już to naprawdę nieznacznie, ale przy Dembele wypada zdecydowanie słabiej.
0
@zaiks zobaczyli CKM i postanowili bronić się całą drużyną xD
0
@AmigoBlancos jak jest CKM to Chelsea nawet nie ma po co wychodzi na boisko xd
0
wszedłe w 59 na mecz Benfici z Live, zobaczyłem ładną kontrę Portugalczyków, zakończona bardzo groźnym strzałem i obroną Allisona, zobaczyłem więcej niż przez 60 minut meczu materacy.
5
Przed meczami Atletico to powinni puszczać jakiś komunikat ostrzegający na co się piszesz odpalając transmisję i że skutki zdrowotne mogą być nieodwracalne.
0
@Guess no rozumiem w przypadku Alby, ale Busquets ? On mial kiedyś jedną krzywą akcję w meczu z Interem, ale później spadła na niego fala hejtu i od tego czasu nie symulował, nie machał rękami.
0
@Guess jeśli drażni Cię Busi czy Alba, to co Ty robisz na tej stronie ?
0
@tomek8756 chyba ma być : "Romeo and Juliet" was written by William Shaekspere"
These things were PREPARED in China - zabrakoło wyprodukowane
1
@Lionel_Messi10 to chyba definitywnie zamyka listę stoperów na przyszły sezon. Tak więc wraz z linią pomocy, wydaje się, że jest komplet. A jeszcze nawet okienko się nie zaczęło. Tak sobie myślę, że Alemany, gdyby miał zdrowy budżet w klubie, to stworzyłby potwora, skoro nawet bawiąc się w półprowizorkę ogarnął tak znakomicie temat.
1
@DonAndrzejos nawet nie starczyłoby na pensje dla Dembele.
0
@VegetaPolska 1, 2, 3, zgoda. 4- Vinicius to materiał co najwyżej na drugiego Robinho.
2
To nie moga mu jakichś innych benefitow niż finansowe zapewnić w klubie? Nie wiem... Owocowe czwartki, piątki w dresie, dostęp do PlayStation w playroomie. Pierwsze brzegu korpomagnesy.
0
@VegetaPolska stresik jest, że balonik napompowany, a tu się okaże że żółwika nie będzie ? xD ale spokojnie, jak jest tyłu zdobywców złotych piłek jak np. Asensio, Vinicius, to myślę że i bez żółwia się temat sam ogarnie xD
0
Czy ktoś się orientuje, co media mówią o rozbieżnościach w negocjacjach odnośnie Dembele ? Tzn. ile oferuje klub, a ile chce piłkarz (słyszałem, że chce 20 mln tylko nie wiem czy brutto czy netto).
0
@Pawel13sz tylko co wtedy z Aubą ? My to chyba jednak bardziej skrzydła potrzebujemy, szczególnie w momencie, kiedy Dembele sobie pójdzie a wszystko na to wskazuje.
1
@bartekvisca to nie jest hejt.
0
@masq mam dobre przeczucia co do tego, więc znając życie nic z tego nie wyjdzie :(
3
@Jacu327 wierzę, że to co jest wersja oficjalną w kwestii zamachu.na JFK to wierutne kłamstwo, a za zamachem stoją myślę wojskowi.
0
@VegetaPolska nie wróci do Realu bo VAR wprowadizli
0
@KapiFCB on tak uważa, zapomniał dodać, że jak pomoc, to tylko bez głowy i na hurrrrraaaaaa xD
2
Tyle lat się z nim bujalismy znosząc jego kontuzje... Teraz po tylu latach l, kiedy wygląda na to że w Barcelonie wreszcie sztab medyczny wie jak się z nim obchodzić, to oddać go to byłoby trochę "zesrać się na metr przed kiblem". Oczywiście na podwyżkę nie zasługuje, nawet nie jestem pewny, czy w sytuacji klubu i tego co pokazał stać nas na utrzymanie warunków. Dembele jest chyba też świadomy tego, że wyjście spod skrzydeł Xaviego oznacza dla niego spowolnienie lub zastopowanie rozwoju. To musi się udać.
1
@DonAndrzejos dla mnie przedłużenie kontraktu Dembele, to będzie zdecydowanie największy transfer lata i miła niespodzianka. Przedłużenie Gaviego i Araujo uważam za formalność, bo to jednak ludzie z klubu.
10
Drabinka płacowa i sytuacja finansowa klubu to jedno, ale z drugiej strony nie możemy też tracić ważnych łańcuchów dopiero co rodzącej się drużyny, bo gdzie my tak zajedziemy? Moim zdaniem cała trójka to tak ważne składowe projektu Xaviego, że powinno się zrobić wszystko, żeby ich pozyskać, nawet kosztem zatrudnienia kolejnych graczy jak Kessie (choć to się już stało). Mam nadzieję, że Alemany wie co robi i ma wyczucie na tym stanowisku negocjacyjnym. Barcelona to nie Porto, Ajax czy Leicester, że co sezon ma występować w zupełnie nowym i przebudowanym składzie. Inna sprawa , że teraz piłkarze są bardziej rozczeniowi. Kiedyś przedłużanie kontraktów ludzi związanych z klubem to była formalność. Taki Xavi Puyol, Iniesta, teraz już od najmłodszych lat agrnt pilnuje interesów zawodnika i główna rolę gra hajs.
3
@Piorun wygląda na to, że deal Arthur za Pjanica to była dobra zamiana, bo wymieniliśmy wspólnie tę samą ilość szrotu, ale oni dopłacili nam 10 mln. Bartomeu Top !
7
@Gavinho Korwin mówi dokładnie to samo ...
0
@Kitek1640 Do Pedriego to z całym szacunkiem nie ma podjazdu w tej chwili żaden pomocnik Realu, nawet Modric czy Valverde, a co dopiero jakiś rezerwowy xD już zapomnieli lekcji footballu ?
2
Mam nadzieję, że Xavi to jest trener na tak długi czas, że jego następcą na tym stołku za X lat zostanie Frenkie De Jong, a może nawet Pedri.
4
Sędzia poszedł się wytłumaczyc z decyzji Xaviemu... Xavi prawdziwy Szef ! Normalnie trener dostałby zjebke i żółta.