panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pato1234 też tak myślę. Ktoś taki jest na Szwedów potrzebny uważam.
3
Góralski, Bielik... To nie są największe problemy tego składu. Największym problemem jest ten w bramce, wszyscy wiemy, co ten nieszczęsny potrafi robić w meczach o duża stawkę... Szczególnie w meczach o duża stawkę. Mnie to martwi najbardziej.
0
@Maciej1078 najpierw może, ogarnij działanie forum, bo pisanie czterech postów pod rząd jak Ci jakaś światła myśl przez czaszkę przejdzie to nie jest najlepszy pomysł xD reszta to brednie, szkoda komentować xD pzdr
1
@Ojciec5tkidzieci Panowie ! długa piłka na Roberta i powalczyć ! xD
0
@Maciej1078 mistrzu... w pierwszym sezonie przybycia Bale'a do Realu, nie miał on pewnej i pierwszoplanowej pozycji w zespole. Więcej od niego zagrał choćby Di Maria (2376 minut vs 2069) więc jakie BBC w momencie, kiedy jedno B nie ma pewnego i ugruntowanego miejsca w pierwszym zespole ? BBC może sobie i powstało bo literki się złożyły, ale hype'owane było w momencie jak narodziło się MSN.
6
@P33ck coś takiego jak BBC wymyślono tylko dlatego, że w Barcelonie było MSN. Cristiano robił swoją robotę, to prawda i właściwe było porównywanie Ronaldo do Messiego - to jeszcze miało rację bytu. Natomiast porównywanie Neymara do Bale'a czy Suareza do Benzemy (w ówczesnej formie) to był jedynie mało zabawny żart. Gdzie Rzym a gdzie Krym... ale oczywiście prześcieradła musiały sobie znaleźć swoją odpowiedź na MSN więc akurat literki się złożyły w popularną stację.
0
@TylkoBarca7273 Felix to ten bramkostrzelny napastnik z niezwykłym instynktem, który nie strzela bramek ? Na razie podziękuję ...
2
@MesQueUnClub96 w publicznej, kiedy już zrobiłeś dwójeczkę, a tu podajnik papieru jest pusty :D gówniana sprawa
0
Podmienilibyście jako rezerwową dziewiątkę Luka Cavanim i dlaczego tak lub nie ?
1
@Kurkmen dla mnie to przede wszystkim gość, który skupiał się na tych łatwych do wypunktowania i dusił ich do reszty budując na tym swoją niskolotną popularność... jak Marcin Najman, Kapela. Przestałem oglądać dawno temu już.
1
@Arkon to zależy od pieniedzy jakie są w kasie klubowej. Adeyemi to opcja bardzo rozsądna, ale pytanie czy finansowo w zasięgu... to samo w kwestii Antonego z Ajaxu. Jeśli nie, to postarałbym się sprowadzić np. Timo Wernera z Chelsea i dać mu szanse odbudowania się w innej lidze. Trzeba pamiętać, że PL to tak specyficzna liga, że nie każdy się tam odnajdzie, jeszcze w takiej drużynie jak Chelsea. Zupełnie inna liga to dla Wernera byłaby szansa na odbudowę, no i stary nie jest. Oczywiście jeszcze zależy za ile pieniędzy.
8
@IronSanHybrid dodupcyć się do strony z której pochodzi żart to trzeba umieć.
Rozumiem że chłopaki będą kolejnej zimy mieć bardzo zimno w mieszkaniach, bo kto by ogrzewał chałupy ruskim gazem xD
0
@Elvisek no ciężko Mistrzu skojarzyć, ponieważ na Euro nie zabrał żadnego piłkarza Realu i w nosie miał wytykanie mu, że mógł zabrać choćby Nacho nktory był w niezłej formie. Nie sądzę by teraz się tym przejmował bardzo.
2
@KmN zdecydowanie nie, nie i jeszcze raz nie. Gdyby miał przyjść na takiej zasadzie i roli jak Dani Alves to ok, ale nie wiem czy chciałbym, by najlepszy piłkarz w historii wracał jako zapchajdziura. Budujemy drużynę i kolektyw, a nie drużynę oparta na indywidualiście. Już ostatnie lata pokazały, że gra na Messiego i podporzadkowanie pod niego całej drużyny to nie był dobry pomysł i nie prowadził do sukcesów.
12
Po co ten Carvajal potrzebny w reprezentacji. Od formy daleko, gra dla Realu... nie miał Lucho nikogo lepszego i nieskażonego ? xD
0
@IronSanHybrid to nie kupuje tego chłamu... albo Jaca, albo klient nie popłaca xD
1
a walczy dzisiaj Jaca Murański i będzie mu towarzyszył duch wujka Władka ? xd
0
@czesctuam powołuję się na to co czytałem w mediach, np tutaj:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/788689/agent-potwierdza-fc-barcelona-wybrala-ousmane-dembele-kosztem-kyliana-mbappe
4
@Dejwol tak kibicuje, że jak Barca sprowadzała Dembele, to wybierała między Osumanem a Kylianem, a jego agent oferował go klubowi. Auba te miał w dzieciństwie marzyć o Realu i obiecywać dziadkowi...
0
@Persyfl tak, dziękuję :)
0
@Persyfl a możesz podać jakieś cytowania prac opisujących badania potwierdzających skuteczność noszenia maseczek? Kiedyś szukałem takich wiarygodnych badań (tzn nie Medonet tak twierdzący, tylko badania naukowe dowodzące tego). Osobiście kieruję się tutaj trochę intuicją, która podpowiada mi, że takie maseczki faktycznie być może chronią przed kroplami, ale raczej nie przed zdyspergowaną cieczą do aerozolu no i niestety mogą być środowiskiem rozwoju patogenów jesli nie sa bardzo często zmieniane.
1
@Shadow23FCB @VamosRakieta to twoja żona ? xD ale dobrze, że nie kończy kariery :)
6
jak dla mnie Marc powinien dostać o co najmniej jeden podniesioną ocenę, za skuteczne piąstkowanie piłki z jednoczesnym gongiem w Casemiro zwieńczonym gwizdkiem sędziego orzekającym faul... Brazola na Niemcu... dla mnie mistrzostwo, nie dość że Psychomiro znokautowany to jeszcze faulował, a Marc TOP ;)
9
@Azacca ja myślę, że to o co chodzi kolegom to to, że jak napisałeś współczuję z xD odnośnie chodzenia do kościoła to jest w porządku. Ale hipotetycznie, gdyby ktoś napisał tutaj np. jestem gejem, to jakby ktoś to skomentował tekstem "współczuję" to tęczowi jeźdźcy też byliby już na miejscu. Czyli taką hipokryzję między różnymi światopoglądami.
Żeby nie było, mi twój komentarz nie przeszkadza, uważam, że zawsze można Ci współczuć, że nie chodzisz do kościoła ( z różnych przyczyny, np. domniemanej kary doczesnej, biedoty duchowej czy co sobie ktoś tam wymyśli) ;) Staram się tylko jakby wyczuć nieporozumienie między wami ;)
1
@Jestjakjest bardzo chciałbym, żeby Dembele u nas został... I tak, nie sądziłem że kiedyś to napiszę, nie sądziłem, że on jest w stanie się tak odbudować. Jego przejście gdziekolwiek indziej, to będzie moim zdaniem równiez fatalne dla niego.
19
@DLFCB Boszz... jaki to jest wioskowy głupek... inteligencją ten człowiek na pewno nie grzeszy, powiedziałbym że jeden z głupszych w lidze.
1
@kkbarca myślę, że wszystko byłoby w porządku, gdyby na tę pomoc finansową złożyli się wszyscy w Europie czyli np. instytucja Unii Europejskiej, a nie nasz budżet. Robimy dużo dobrego, otwieramy serca, domy, ale czy musimy jeszcze tak głęboko sięgać do kieszeni, kiedy inni mogliby się nam dokładać do tego ? Tymczasem obserwujemy, jak somsiad co jeszcze niedawno handlował z tym tyranem i chciał do spółki z nim gazowo "dymać" całą Europę, nakłada na nas kary finansowe (za praworządności, Turowy itd.) Problem tutaj jest taki również, że nikt nie pomyślał, a może nie było na to czasu, by z tej pomocy zrobić jakiś sensowny system. Dobre serca ruszyły w spontaniczną, ale mało rozsądną szarżę, co jest z jednej strony piękne, a z drugiej prowadzi do szybkiego efektu z odbicia.
Podpisuję się natomiast pod życzeniami, oby nigdy więcej wojen.
2
@Kacper1432 a Ter Stegen walący w głupi ryj Casemiro, na którym to Ter Stegenie jeszcze sędzia faul odgwizdał?
A Eric Garcia który trolluje chyba najmniej inteligentnego (wymuszony eufemizm) piłkarza jaki obecnie gra w Europie czyli słabeusza nabijając się z jego "złotej piłki" ?
Panowie byli piękni wczoraj ;)
2
@SinMistico @Woland10 to Ty ? xD
0
@pasquda myślę, że w takim meczu takie żółte kartki to są jednak szczegóły i detale. Szczególnie, że arbiter na początku postawił wysoki próg "gwizdalności" i był co do tego konsekwentny. Z tego wszystkiego z pewnością powinien oszczędzić Kroosa. Czy ta symulka tego klauna wymagała kartki ? W dobie VARu chyba niekoniecznie, bo VAR pokazał, że zrobił z siebie debila, którym zresztą jest... nie po raz pierwszy to udowodnił, szczególnie że wiadomo, że symulowanie w dobie uczciwego VARu raczej mija się z celem. Pedri-kartka - tu bezdyskusyjna zgoda. Mam jednak wrażenie, że to są ciągle szczegóły.