panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ViscaelBarca2007 oczywiście:) miejmy nadzieję, że ten fart nas nie opuści i żadnego z nich nie dopadną kontuzje. Myślę że w Nico wciąż drzemie ogromny potencjał i jeszcze wiele pokaże ;)
1
@ViscaelBarca2007 w kwestii dzieciaków z pomocy, nie mieliśmy ani szczęścia, ani rozumu... Mieliśmy Ronalda Koemana. Fakt, nie opinia.
1
przede wszystkim agenci Dembele muszą zluzować i przestać rozmawiać z pozycji pobożnego życzenia, że ich klient jest potencjalnym zdobywcą złotej piłki ... Po pierwsze dlatego, że nie jest, a jeśli nawet jest to znaczy że Ferran Jutgla też jest i nic mu to nie daje, a po drugie dlatego, że przez cały pobyt w Barcelonie nie zrobił kroku w kierunku stania się takim kandydatem. No i też Dembele musi mieć świadomość, że jeśli przeniesie się do Newcastle czy PSG, to nigdy koło złotej piłki nawet nie stanie.
Fajnie jakby został, widać, że z Xavim mają wspólne flow, Xavi wydaje się dobrze rozumieć jego atuty i dzięki temu Dembele wreszcie zaczął się rozwijać. Ale z hajsu musi zejsć.
8
@Kacper1432 bo to jest tak straszny populista, że ludzie tego nie widzą. Nie popieram Korwina, który zawsze idzie wbrew prądom i masom, ale Stanowski, który wali w Najmana bo łatwo jest w niego walić, wali w Rusków bo łatwo jest w nich walić, ale jednocześnie czesz dupochrony swoim kkolegom jak Zbigniew Boniek czy Rzeźniczak... słaby jest
1
@cules100pro Barca z Griezzem nigdy nie zachwycała, a właściwie to Griezz nigdy nie zachwycał w Barcelonie, grał co najwyżej poprawnie. Tak było, nie kłamię :D
Moim zdaniem co silnie chce podkreślić w obliczu nagonki i niesprawiedliwej krytyki Koemana... to Valverde zepsuł klub, a nie Ronald. Czasy Valverde okraszone dwoma majstrami wywalczonymi ostatnimi podrygami weteranów i geniuszem Leo uwstecznily wręcz zespół i jeszcze nadały mu ten koszmarny styl. Trudno to wykrzywiać. Koeman akurat zrobił dużo dobrego, bo stawiał na młodych i to tych młodych co trzeba.
1
@PatrychoO
Czy to byłby podwójny own -goal?
1
@NaFazieHitman zapomniałem o tym, mógłby też na wieży Mariackiego przygrywać. Kolejny skill którego nie kupisz xD
1
@Catalanian1991 doszedł Torres, Auba, Traore i Alves, czyli cała podstawowa czwórka i jest kim grać :) Ronald nie miał tej czwórki, trzech z nich z miejsca utworzyło całą podstawową linię ataku.
0
Alemany musi ruszyć po tego Villalibre. To jedyny na świecie piłkarz który jest w stanie przybliżyć się do tego co robił i znaczył Leo Messi. To z jaką gracją porusza się na boisku, no i ta broda, jest jak łasica, jak gajowy... Trzeba powalczyć, zanim PSG czy City nas uprzedzą. Villalibre top of the top.
2
@Moderacja z jakiej przyczyny mój komentarz został usunięty ? jaja sobie robicie?
3
@MarioVeB! przecież to Serbowie na czele z Tito (komunistyczna partyzantka) walczyli przeciwko Hitlerowi, a Chorwaci z bestialskimi ustaszami stali po stronie Hitlera.
Serbowie, oczywiście mają mnóstwo krwi na rękach z wojny na Bałkanach, pewnie najwięcej z wszystkich narodowości, ale pozostali też nie są bez winy i też są odpowiedzialni za ludobójstwa. Wojna na Bałkanach i historia Jugosławii to kurewsko ciężki temat, moim zdaniem absolutnie nie zero-jedynkowy, gdzie miesza się nie tylko narodowość, ale też religia. No i jak słusznie nawiązałeś, sięgający II w. światowej.
2
@MarioVeB! polecam poczytać, co robili Chorwaci w tej samej wojnie na Bałkanach i również zapytać innych (ze wsparcie Kościoła Katolickiego)... Tam nie było niewinnych...
1
Komentarz usunięty
0
@draxidox trochę im się dziwię. Mają tańszy gaz, to fakt, nie dotknęły ich nawet ostatnie podwyżki. Ale czy za taką cenę można aż tak się wypinać ?
2
@Kusco15 W 1997 jak zostali zaatakowani przez USA w koszulce NATO, Rosja była państwem który najbardziej się za nimi wstawił i wzywał do przestania bombardowania Belgradu i inny miast. Wówczas też umierało mnóstwo cywilnej ludności o czym teraz raczy się zapominać. Osobiście: potrafię Serbów zrozumieć i w jakimś stopniu szanuję postawę, że potrafią się "odwdzięczyć" za stare przysługi, a nie płyną z nurtem. Mimo, że ja oczywiście jestem po ukraińskiej stronie barykady.
1
@koksik2700 @Tomo_95 no Panowie... no przecież to co oni pokazują to wygląda jak stara dobra czeska dobranocka "Sąsiedzi" a ruscy żołnierze to jak skupisko Patów i Matów, którzy notorycznie chcą coś wyremontować a się obijają o siebie i od siebie. Boję się wręcz, żeby po tych wszystkich optymistycznych wiadomościach nagle rano nie padła informacja w stylu "Charków zajęty" albo "Kijów padł".
19
@koksik2700 myślę, że to jest też działanie ukraińskiej propagandy. Wiadomo, że kazdy chce podnosić morale własnej armii i nic jak pokazywanie "debilizmu" przeciwnika tak go nie podnosi, nawet jeśli nie jest to prawda a owoc manipulacji. Osobiście nie do końca wierzę, że Ruscy to tacy amatorzy jak ich tutaj przedstawiają.
0
@Mroziu najwyraźniej bekę masz jeszcze przed sobą ;) ostrzegam tylko, żeby w czasie oglądania nie jeść inie pić :)
3
@Vamos_RM a nie można po prostu zamknąć strefy powietrznej również dla białoruskich samolotów ?
0
@HypeR los ma poważny problem co z Tobą zrobić :D
0
@AdamaTraore niestety na to wychodzi, a ja przez lata miałem z tego bekę
0
@tobiasson92 każdy ma swojego Ter Stegena xD
0
czy ktoś ogarnięty może wskazać, jakie są przewidywania dotyczące wojny, przy założeniu, że nikt z zewnątrz bezpośrednio się nie zaangażuje ? Początkowo byłem przekonany, że to jak walka Dawida z Goliatem i niestety jak to w życiu, Dawid zwykle przegrywa. Ale teraz jak widzę co się dzieje: armia rosyjska jest logistycznie nieprzygotowana, morale - dno, strzelają sami do siebie co wskazuje na totalny bałagan, notują wysokie straty (chyba że to propaganda ukraińska tak głosi), wysyłają dzieciaki do walki. Po drugiej stronie wysokie morale i zjednoczony naród. Lotnictwo i obrona przeciwlotnicza wcale nie zostały zniszczone jak Ruscy zapowiadali, prezydent ramię w ramię z żółnierzami, bohaterowie jak bracia Kliczko, Usyk, z Polski zjeżdżają ludzie by brać udział w walce. Ktoś kto ogarnia jest w stanie powiedzieć, czy Ukraina ma szansę, czy to przedłużanie agonii czy to po prostu Ruscy dostają sromotnie w dupę i za chwilę będą mieć drugi Afganistan na kartach swojej mało zaszczytnej historii ?
0
@pa_ttryk ja pochodzę z Przemyśla i moja rodzina wciąż tam mieszka. Kuzyn pracuje w Straży Granicznej. Wrócił dzisiaj nad ranem i wył jak bóbr odreagowując noc, kiedy naoglądał się facetów żegnających się z dziećmi i żonami i wracających by walczyć za kraj. Rodzice też dotarli na dworzec zawieść trochę kupionej żywności. Jest tam mnóstwo oczekujących ludzi.
0
@masq spokojnie, z dystansem ;) ja nie uważam, że obowiązkiem wszystkich jest tutaj kochanie Messiego tudzież uważanie go za błogosławionego czy świętego... podobnie uważam z przypadkiem Roberta Lewadnowskiego ;)
0
@masq kto wie, może za kolejne 2 miesiące będziesz fanem Leo Messiego ? xD
0
@paweldunajecfcb rodzice mieszkają w Przemyślu. Mnóstwo amerykanskiego wojska na ulicach, sporo lata samolotów, dworzec w Przemyślu zawalony ludźmi. Rodzice zawieźli trochę wczoraj jedzenia i wody oczekującym na dworcu, ciężko było się tam dostać, samochodem praktycznie niemożliwe to.
0
coś czuję, że Putin w swoim naśladownictwie wyda wkrótce rozkaz nr 227 (nawet jeśli będzie to niezgodne z jakąś tam ich numeracją rozkazów): "ani kroku wstecz"
1
@Troc oczywiście, wydawało się, że z czasem zastąpi Pique i z Samem stworzą naprawdę solidny duet na środku.
7
Jeśli Xavi odzyskuje kolejnych zawodników, to dlaczego nie lengleta ? On w Sevilli był naprawdę dobry, początki Barcelony też byly ok