panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@shahman Rambla: Who the fuck is Ilias Akomach ? xD
1
@MesQueUnClub_87 na tym mundialu zachwycałem się Raulem, pomimo tego, że Hiszpania nie wyszła z grupy. A jak Batigol strzelał , no i ten Davor Suker ! Do dziś twierdze, że to były najpiekniejsze mistrzostwa.,
1
@jakub1906 ok ok xD
0
@Janas11224 W pierwszej kolejności, to niech może kontrakt przedłuży, później porządnie się zrehabilituje i doleczy mięśnie, a na końcu możemy szukać porównań. Puyol nie miał konta na Instagramie :D
3
Pique nie lubi tego xD
0
@Rewolucja123 moim zdaniem to była jednak trudna piłka. Pełna zgoda, że tacy bramkarze jak Courtois czy Neuer wyciągnęliby to, ten pierwszy myślę, że bez problemu. A my Ter Stegena wciąż rozpatrujemy w kategorii światowy top, podczas gdy on od dwóch lat jest co najwyżej średni. Jego umiejętności to przerosło. Natomiast gadanie, że w tej sytuacji bramkarz był bez szans, to gruuba przesada. Ja tę sytuację traktowałbym jako coś extra, wartość dodana, ale nie cisnąłbym po bramkarzu który tego nie wyciągnie.
0
Jordi ma DNA Barcelony bez wątpienia, widać na pierwszy rzut oka po Traore xD
0
@michal26 czyli według mnie, warunki mają znaczenie, ale nie kluczowe dla tego co wygrywa i nie każdy zawalony skok można nimi tłumaczyć. Według mnie, zawodnicy znajdują się przede wszystkim w lepszej formie lub gorszej i są w stanie sobie radzić z trudniejszymi warunkami albo wyciągać dodatkowe profity z lepszych warunków. A nie, że jak Polak słabo skoczy, to zabrakło mu szczęścia bo mu nie powiało i tak przy każdym zajechanym skoku. Ci Polscy mistrzowie tyle już zrobili, że naprawdę nie powinno być problemu z przyznaniem, że są obecnie w słabszej dyspozycji. Myslałem że to dość oczywiste i nie muszę rozwijać myśli.
1
@Popitek12 dlaczego dobrze ?
5
Przemek Babiarz naprawdę nie nadaje się do komentowania tych skoków. To co on opowiada, to nawet co bardziej uświadomiony w skokach ziomek z Rambli ogarnąłby, że to bzdura. "Piotr, Dawid to mistrzowie świata, medaliście olimpijscy, ale tu dzisiaj zabrakło trochę szczęścia"
2
po jednym skoku "Złotoustego" między Polską a Norwegią różnica 32 punktów xD chyba zeszliśmy na poziom Francji i Włoch, bo to Ci zawsze generowali takie różnice.
5
zawsze jak Polak słabo skoczy to leci komentarz: "dostał tam jakieś podmuchy na progu i nie było z czego odlecieć" xD ciekawe czy według komentatorów Polak jest w ogóle zdolny zawalić skok czy też tego nie ma w DNA polskim xD
0
@MrPGG tak tak, ale to wniosek odnoszący się do całego sezonu
2
ciężko będzie zmieścić się w czwórce, jeśli twojej bramki broni Ter Stegen, w obronie gra Garcia i stale gotowy do wejścia jest Mingueza, a jedyny pełnosprytny obrońca co wejdzie to schodzi z kontuzją.
0
@Xavyol @Bogan ok Panowie, obejrzałem to jeszcze raz, nie jego wina, ustawiony był ok Wybitny bramkarz w primie by to moim zdaniem wyciągnął, ale ta puszczona bramka nie leci na konto bramkarza z pewnością. Mea Culpa. Natomiast generalnie MATS od dwóch sezonów jest niestety przeważnie ręcznikiem i wiele bramek zawala. Takie są fakty.
1
@Gwyn pozamykał gęby krytykom !
0
@matiz1514 no jakby się dobrze ustawił to szanse by miał xD
0
@zeko0 bardzo młody, zdolny obiecujący grajek, ponoć ... xD
2
Może Laporta powinien na bramkę ściągnąć tego Messiego z PSG... gość gra dobrze nogami, ponoć naprawdę dobrze, gorzej niż MATS bronił nie będzie.
1
Shit... W porę sobie przypomnieli, że u nas bramkarz zwykle wpuszcza co leci w światło bramki i oddali celny strzał
1
Busi jak się zagapi to robi się pusi
7
Mój młody to jest prawdziwy Cule od urodzenia. Timing w zasypianiu taki, że wyszedłem z dziecinnego o 20:58... trzy minuty i spóźniłbym się na bramkę xD
1
@zeko0 to nie są człowieku gwizdy tylko symfonia xD
0
mam nadzieję, że po meczu nie będzie mnie bolał wieli Diego Lopez...
czuję się oszukany, on miał nie grać :(
2
Ale bym se taką Legię z Puszczą Niepołomice obejrzał... albo Odrą Opole :D ciekawe komu kibicowałby Jaki
1
@Kamilos84 no po tym meczu raczej koszulki się na nich nie ostoją :)
0
@KapiFCB pełna zgoda. Ja jako kibic Bulls jednak skreślam Byki z walki o majstra. O Chicago niestety nie można powiedzieć że mają słaba obronę. Ich obrona po prostu nie istnieje. Była słaba na początku sezonu a jak wypadł Caruzzo i Williams i Ball, to ona po prostu nie istnieje. Dlatego Byki nie wygrywają z mocniejszymi ekipami.
1
W drużynie Phoenix Suns w meczu przeciwko Orlando aż 9 graczy zanotowało dwucyfrowe wyniki punktowe. Nieprawdopodobnie wyrownana ekipa i moim zdaniem murowany faworyt do mistrzostwa. W tym roku wydaje mi się że już nie odpuszczą.
1
@hayek różnica między Robbenem a Asensio jest taka, że Robben nigdy nie wygra złotej piłki xD
1
Gaigrena tak świetował jakby był peirwszy
Joju zgasił światła i pozamiatał bufonowatych Norwegów
Kamil w walce o brąz - tylko czy wyjątkowo uda mu się dwa razy dobrze skoczyć w jednych zawodach
Granulat daleko - super wieści
Pierwsza seria na pewno na plus ;)