panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W drużynie Phoenix Suns w meczu przeciwko Orlando aż 9 graczy zanotowało dwucyfrowe wyniki punktowe. Nieprawdopodobnie wyrownana ekipa i moim zdaniem murowany faworyt do mistrzostwa. W tym roku wydaje mi się że już nie odpuszczą.
1
@hayek różnica między Robbenem a Asensio jest taka, że Robben nigdy nie wygra złotej piłki xD
1
Gaigrena tak świetował jakby był peirwszy
Joju zgasił światła i pozamiatał bufonowatych Norwegów
Kamil w walce o brąz - tylko czy wyjątkowo uda mu się dwa razy dobrze skoczyć w jednych zawodach
Granulat daleko - super wieści
Pierwsza seria na pewno na plus ;)
3
@Janiama obstawiam że po tym jak Wąsek rypnie rekord skoczni xD
1
Zawsze lubiłem Babiarza i ceniłem go za profesjonalizm, może nie w skokach, ale w lekkoatletyce czy pływaniu. Nie pochwalam jego komentarza podczas ostatnich skoków - pieprzył trzy po trzy nadając na konto stacji dla której nadaje. Miało być może z humorem (naprawdę w to wierzę, a przynajmniej nie wierzę, że Babiarz mówił to na serio i w to wierzył), a wyszło żenująco. Ale to znaczy, że mam Przemka skreślać i zapominać o tych wszystkich fajnych komentarzach, które były przed tymi feralnymi skokami tydzień temu ? Myślę, że bez przesady, żeby aż chłopa bojkotować. Nie wiem czy on się odnosił do całego zamieszania, ale podejrzewam, że sam ogarnia, że go poniosło i to zdecydowanie za daleko. Nie jestem do końca obiektywny, ponieważ Babiarz pochodzi z mojego miasta (Przemyśl) i jest tam niezwykle lubiany szanowany, ponieważ jest na co dzień bardzo hmmm... normalny. Również takie miałem odczucie, kiedy poznałem go oczywiście podczas swoich występów w Va Banque. Oczywiście, jeśli ktoś się czuje tak bardzo urażony, że więcej nie włączy skoków na TVP ze względu na Babiarza - to ja to szanuję, ale apeluję, by się chwilę zastanowić, czy aż taki masowy bojkot jest potrzebny.
0
@Maker0 no właśnie nie piszę tak pod wpływem poprzedniego meczu. Na Atletico też czekałem z dużą nadzieję i bez oczekiwań. Alaves owszem, wyglądało to strasznie, ale wciąż mecze ładne, które dobrze się ogląda stanowią większość. Mam wrażenie, żę za Koemana czy Setiena i Valverde, każdy mecz był taki sam i niestety bez polotu, jedynie z czekaniem na to co zrobi Leo (kiedy jeszcze był w klubie).
23
Nie wiem jak u Was, ale z przyjściem Xaviego u mnie wróciło coś takiego, jak niecierpliwe czekanie z niemożnością doczekania się na każdy kolejny mecz. Teraz przebieram nogami z myślą o derbach Barcelony. I nie chodzi tutaj o wyniki, bo te powiedzmy ekstremalne póki co nie są, ale chodzi o oglądanie gry, o wybory zawodników desygnowanych do gry. Fajnie, że to wróciło :)
1
@VamosRakieta no a jak Cię chcieli za 90 mln to nie poszedłeś, a teraz wielki kibic że dwie godziny tu, 2+1 tu... a Barca miałaby wtedy pieniążki np na Hochlanda ;)
0
@Sau_Ron niektórzy to chcieli Setiena, a jeszcze niektórzy Valverde... To akurat co się dzieje w PSG to nie jest wina do końca trenera, tylko chorego układu który panuje w klubie, gdzie trener jest "pod butem" piłkarzy.
1
@Compadre wielu z wymienionych było docenianych, tyle, że niektórzy to ludzie od czarnej roboty jak Keita czy Adriano i taka rola w zespole nigdy nie będzie na ustach kibiców i tak jest w każdym klubie. Umówmy się, że trudno mówić o odbiorach Keity, kiedy w tym meczu Leo strzela 2-3 piękne bramki, to wtedy robota dla specjalistów i zakochanych w taktyce.
Jeśli miałbym osobiście kogoś wskazać, to z pewnością wybrałbym Valdesa. Moim zdaniem w sytuacjach kryzysowych i słabych okresach gry, Victor bardzo często ratował tyłek zespołowi, miał wiele fenomenalnych interwencji i finalnie uważam, że to jednak naprawwdę dobry bramkarz. Moim zdaniem Valdes lepiej obsadzał pozycje bramki niż obecnie Ter Stegen, ponieważ miał swoje przewiny, ale nie ciągnął słabych sezonów, a Niemiec notuje już praktycznie drugi z rzędu. Oczywiście znajdą się zaraz ludzie podkreślajacy grę nogami, ale ... helllołłł, to jest bramkarz ... gra nogami może być dodatkowym atutem, bardzo ważnym oczywiście, ale dodatkowym, czymś ekstra, a w pierwszej kolejności taki ktoś ma BRONIĆ.
0
@Salchent dlaczego Simmons tyle czasu nie grał dla Fili ? Moim zdaniem nie jest to takie złe dla Nets, pod warunkiem, że Simmons będzie bronił zanim poszedła na ten dlugi urlop.
1
@szkutnik91 Ronwiez oglądałem. W ty sezonie znacznie obniżył loty, bardzo długo się klimatyzowal. Zdecydowanie nie. Brozovic>Kessie
0
@ini_barca Cos czuję, że magicznje w jakimś być może odległym od Ciebie o setki kilometrów miejscu udało Ci się rozgrzać "wujka Google" do czerwoności xD
0
@Black_Wolf_95 podałem dwóch zawodników jako opcje typu "zapchajdziura". Z tych co wymieniłeś to może Lautaro by się nadał, bo Isak to nie wiadomo jak się odnajdzie w wielkim klubie. Poza tym Szwed w tym sezonie znaaacznie obniżył loty.
3
@Majkel34 akurat w tym przypadku "red" było antagonistą tej swołoczy i dzikusów i często ratowali Polaków przed Ukraińcami z UPA, podobnie jak Niemcy zresztą. Moja babcia pochodzi z Wołynia i również przeszła to, nie całej rodzinie udało się wyjść z życiem. Raz rodzina ocalała właśnie dzięki sowieckim żołnierzom. Także red zwykle było bad, ale czasem red miało też ludzkie oblicze o dziwo.
3
@wojtekjoe
myślę, że porównanie napie**ego jegomościa z 1,5 promila do kogoś po kłótni w rodzinnej, jest co najmniej idiotyczne. To trochę tak, jakby każdego kto popełni przestępstwo karać dożywociem albo karą śmierci, bo przecież dlaczego niby tylko morderców...
24
Na okładce ASa Lewandowski wygląda trochę jak ginekolog w pracy xD
30
@AlexDark00 a chore nie jest jak taki z 1,5 promila rozjeździe kogoś na chodniku albo od razu całą rodzinę? Podniesienie kar z zabraniem samochodu to być może skuteczna metoda która ocali kilka niewinnych żyć. To jest chore ?
@kaamil1910 do niewolnictwa pijanych kierowców czy jak ? Rozumiem że Twój idol powiedział kiedyś ze lepiej prowadzi po małpce, ale jego przeświadczenie ma się nijak do rzeczywistości. Skuteczny straszak na pijaków za kółkiem był potrzebny od dawna.
0
@Kamil689 może Cavani albo Moreno i obserwować bacznie rynek w kolejnym sezonie ? Dziewiątek na rynku jest zdecydowanie niedobór. Ewentualnie tak jak pisałem, pójść bo kogoś młodego i zdolnego z Ameryki Południowej. Ja się naprawdę boje już tych przepłaconych transferów, szczególnie z Dortmundu.
0
@Gall za młody jestem żeby pamiętać, dopiero wygooglowalem kto to. Rzeczywiście ciekawa historia i mam nadzieję, że po prostu wyjątek potwierdzający regułę ;)
0
Nieeee no tylleee to niee xD
0
Fajnie że coś się rusza w kwestii młodych talentów z Brazylii i są obserwowani, zapewne na radarze klubu. Moim zdanie, po stracie Viniciusa i Rodrygo, obowiązkiem klubu jest zażarta walka o podpisanie Endricka jak najszybciej, byle tylko ubiec Pereza, który jak wiadomo ma obsesje na punkcie młodych Brazylijczyków. Nawet jeśli mają kosztować sporszawe sumy, warto w to inwestować, ponieważ jak się okazuje, obecnie nie ma czegoś takiego jak gwarancja udanego transferu. Nawet sprowadzając super-stara za ponad 100 baniek, można otrzymać jedynie kiepskiego rezerwowego, a za takie pieniądze klub będzie cierpiał i odbijał czkawką przez następne lata. To ogromne ryzyko, więc lepiej ponosić je za mniejsze pieniądze, sprowadzając talenty z Brazylii, ARgentyny czy Urugwaju. Dlatego będę powtarzał jak mantrę: nie dla Haalanda za takie koszty, jakie ma to pochłonąć. Ryzyko jest zbyt wysokie, o czym już się nieraz przekonali nabywcy piłkarzy z Borussi, z nami na czele.
1
@JimMorrisonFCB Azpi, bo wtedy dostanie się pod skrzydła duetu trenerskiego Xavi-Lucho :)
26
Trzeba było się włączyć do walki o Moribę, albo płacić z Ousmane. Gavi to człowiek z klubu, człowieku klubu, prawdziwy Cule. Do Liverpoolu to można co najwyżej Coutinho odesłać i na tym poprzestańmy.,
2
@Kamyk37 to nie dorabianie własnego widzimisię, tylko interpretacja. Kolega @Rastafarnianin wrzuca zdjęcia, które nie są jakimiś selfiaczkami z wakacji na Krecie, tylko dziełami sztuki, które sam próbuje przy tym interpretować i wyciągać co autor miał na myśli. W tym przypadku logiczne jest, że Jezus na krzyżu nie wziął i nie odwrócił sobie głowy bo mu trup śmierdział, tylko tak zostało skadrowane zdjęcie, by BYĆ MOŻE pokazać, że nawet dla sił niebieskich cierpienie które urządził na ziemi człowiek to zbyt wiele.
28
Teraz to już ta Złota Piłka dla Marco to czysta formalność.
0
@Maciek069 w sumie to przedstawiłeś tak mocne argumenty, że kolega chyba zakopie się ze swoją tezą i nie wyjdzie z jaskini do końca weekendu xD taka wypowiedź trochę na poziomie Bravo Sport.
0
@NicoGonzalez i to bardzo cieszy. To jest bardzo utalentowany zawodnik i mam nadzieje ze Xavi będzie wiedziała jak do niego dotrzeć.
5
Xavi robi w zespole świetną robotę i to widać z meczu na mecz, nawet jeśli jest on nudny wymęczony czy zremisowany. Mam nadzieję że jeszcze nie wszystko stracone jeśli chodzi o niektórych zawodników jak FDJ czy Depay i będzie umiał także ogarnąć ich głowy i wkomponować w zespół.
0
@FioletoweOczy Kessie to kolejny zawodnik jednego sezonu, a przynajmniej wszystko na to wskazuje. Zamiast sprowadzać drogich w utrzymaniu wypaleńców, lepiej szukać talentów, głównie w Ameryce Południowej, ale i nie tylko.