6

@Pogba myślę, że w tej dwójce to jednak Jarosław był tym dominującym. Pamietajmy, że to Lech krzyczał: Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania, po wygranej w wyborach :D melduje się wykonanie zadania swojemu przełożonemu ;)

0

@KibicBarcy123 to jest FC Barcelona... tutaj nawet 3% prawdopodobieństwa kontuzji ziściłoby się w najmniej odpowiednim momencie. Przypominam, że nasza średni kontuzji/mecz wynosi ok 0,965

9

@KrychaFCB no nie wiem... był widziany w Wieczystej na testach, ale Sławek ogrywał go jak chciał i nie przebił się xD

6

@Qlewer pewnie w jury zasiadali @Persyfl z @Comentateiro xD

2

@Harnas2 To znaczy, że ma wyrzec się jakichkolwiek wzmocnień do klubu bo wiedział jaka jest sytuacja ? Dobrze rozumiem ? To że zespół notuje średnio jedna kontuzje na mecz w tym sezonie także nie ma żadnego znaczenia ? Co do młodych, przypominam że regularnie pojawia się Jugtlia j Abde. Jeśli chodzi o Balde, to przepraszam bardzo ale Xavi widzi go na treningach i chyba wie co robi, podobnie jak Puiga. Co jak co ale Anię Koemanowi ani Xaviemu nie można zarzucić, że nie stawiają na młodych- obaj nie mieli/ nie mają wyjścia.

10

- 3:2 przegrana po dogrywce
- dodatkowe 30 minut eksploatacji piłkarzy
- w ciągu tych 30 minut wypada Ansu i Pedri

czego chcieć więcej ? czy to jakieś fatum, czy to po prostu sztab medyczny na poziomie Czuwaju Przemyśl ?

1

@eckov właśnie Jacenty Laskowski mówił, że z dzisiejszym meczem z automatu przedłuża mu się kontrakt, rośnie klauzula. My groszem nie śmierdzimy, a Lapciu chce Hochlanda, więc czarno to widzę. Ale Alemany to czarownik więc who knows...

0

Martin, przybywaj !

1

przynajmniej wielkie wary nie strzeliły i nie pokazywał na herb realu, że ci lepiej płacą xD

3

@barcamember przy fiasku transferu Viniciusa też tak mówili, śmiechu było co niemiara, że Real tyle pieniędzy płaci za jakiegoś no-name'a, a teraz masz. Okazuje się, że można również zapłacić wysokie pieniądze za "pewne" transfery jak Dembele, Cou, Griezz, Andre Gomes itd. i mieć z tego "pewne" niewypały i fiaska. Może jednak młode utalentowane Brazole, Argentyńczycy, Urugwajczycy itd. to jest lepsza droga do przyszłościowego myślenia, niż wielomilionowe, bardzo ryzykowne transfery zawodników, którzy zwykle nie przyswajają się do gry naszego zespołu.

0

@doc jednak Ruediger to trochę wyższa półka niż Christensen.

0

@AllBundy to jest trochę tak jakby powiedzieć, że TVP = TVN bo jedno i drugie sieje propagandę i jest stronnicze, czyli zupełnie bez uwzględnienia proporcji i skali zjawiska.

7

@seba1324 teraz to już prosta droga by zostać ojcem piątki dzieci :D @Ojciec5tkidzieci

1

Mimo wszystko trochę szkoda, że Dembele nie przedłuży tego kontraktu. Po pierwsze ze względów amortyzacyjnych i finansowych- o ile na korzystnych dla klubu warunkach byłoby to korzystne, a po drugie, jeżeli jest zdrowy, to jeden z niewielu w Barcelonie, który potrafi efektywnie dryblować i może w pojedynkę odmienić los meczu. I rozmawianie tutaj, że "jest Abde" nie ma w tym kontekście najmniejszego sensu. Do samego Dembele, mimo że też za nim nie przepadam, to nie miałbym wielkich pretensji jeśli chodzi o absurdalne żądania i prowadzone rozmowy, to prawdopodobnie jego otoczenie robi taki syf wokół tego i chce takich debilnych pieniędzy. Intencje samego piłkarza mogą być zupełnie inne, ale niestety to nie od dba o swoje interesy... mimo wszystko szkoda, ale przy takim nastawieniu agentów, trzeba sobie jasno powiedzieć: out. Szklanka nie jest warta takich pieniędzy.

8

Mundo Deportivo: "Blaugrana będzie walczyła z City, United i PSG, ale nie z Realem, który nie będzie uczestniczył w licytacji. "

Sport: "Florentino Pérez uruchomił potężną ofensywę po norweskiego napastnika z milionową ofertą"

poziom dziennikarstwa w Hiszpanii (Katalonii) < / = poziom sędziowania w Hiszpanii


0

@VegetaPolska bo te Bory, Pole i Podole pamiętają tak jak my wszyscy: 2002, 2006, 2008, 2012, 2016, 2018 i 2021 i pamiętają, że tylko w 2016 byli dumni i turniej kończyli z podniesioną głową. Może i jest to takie myślenie jak wieczne rozważanie mądrości śp. Kazimierza Górskiego, ale tak działają ludzkie głowy.

0

@Bunk420 ok, dzięki za wyjasnienie. Oni tam mają obsesję posiadania kontroli nad wszystkim co dzieje się w kraju i narzucania kursu jedynie słusznego.

0

@Bunk420 żyję ostatnio trochę w innym świecie i się nie orientuje. Co ten geniusz zła ostatnio wymyslił i co ta ustawa wnosi realnie do edukacji ?

2

@AmigoBlancos no i jest jeszcze jedna zasadnicza różnica... w Realu grali wówczas Angel Di Maria, Ozil, Pan Piękny, Benz, Bale, Ramos ... wszyscy w naj;epszym wieku dla swoich karier itd. itd. mógłbym wymieniać... w Barcelonie wczoraj zagrali Nico Gavi, Abde, Araujo, Pedri, Abde, no i z drugiego bieguna wiekowego Luke De Jong i Dani Alves... Podsumowując, zawodnicy o których dwa sezony temu jeszcze niewielu słyszało, lub old-boye którzy powinni już być na emeryturze. Szczególnie to pierwsze grono napawa optymizmem

0

@MeMyselfAndI manitka to lanie, były dwie więc liczba mnoga zasadna, nie widzę niezgodności.

0

@galanonim0008 chodzi o to, że Real w szczycie formy, grając z Barceloną w totalnym dołku i z dzieciakami których rok temu nikt nie znał, męczy 2:2 i wydziera awans w doliczonym czasie, a Barcelona w prime lała Twój klubik manitkami, trzy bramki to bo niemal pewnik :)

7

"Pani mnie pyta o zamieszanie w związku z nowym ładem, a po drugiej stronie są księgowe. Księgowe cieszą się, że nowy system podatkowy generuje bałagan i zamieszanie bo dzięki temu zyskują więcej prywatnych klientów których i tak nie wiedzą jak mają rozliczyć. To jest można powiedzieć taki miecz obosieczny."

0

@Azi skoro ten z Madrytu w zeszłym sezonie nie był w stanie z 5 metrów w stodołę trafić, a w tym sezonie ładuje że heej, to znaczy, że Dembele również może. Warto byłoby poczekać. Niestety Dembele i może jszcze Fati to chyba jedyni zawodnicy, którzy są w stanie w pojedynkę cokolwiek rozstrzygnąć, a zespół też takich graczy potrzebuje. Ferran nie ma dryblingu, Depay jest bez formy, dobrze byłoby jednak tego Usmana ogarnąć.

0

@arasz1819 no ja też nie wierzę w baśni o Hallandzie, chyba że Raiola się przekręci na tym szpitalu. Depay mógłby być lepszym strzelcem tylko ma ten cholerny nawyk dodatkowego dziubnięcia sobie piłki przed strzałem i i wiecznego poprawiania.

0

@Madridistaaa oczywiście, opinię szanuję :) nie zgadzam się ale szanuję ;)

0

@Madridistaaa to nie chodzi o to, kim on będzie, albo że ja mam pretensje. Zauważam grzecznie, że on żadnego serca z bieli nie ma, co najwyżej pieniądze białych go przekonały i tyle. A to co robi na pokaz jest po prostu słabe.
Co do tego kim będzie... moim zdanie drugim Robinho xD przy odrobinie szczęscia Neymarem home edition ;)

1

@arasz1819 dam herba, szczególnie za ostatnie zdanie, a szczególnie tę część o Franciszku. Od początku trąbi się, że jednym z priorytetów Xaviego jest odzyskać Frenkiego z Ajaxu i wkomponować jego najlepszą wersję w zespół. Tymczasem po słabym meczu co druga wypowiedź tutaj wyrzucająca Holendra za burtę.
Co do Depaya: mam wątpliwości, szczególnie, że on już pokazał raz, że w dużym klubie nie czuje czaczy. Trudno właściwie obecną Barcelonę nazywać wielkim klubem, może to i trochę poziom Lyonu, ale Depay jakby przygaszony marką i boję się, że tego poziomu nie przeskoczy.

1

@Madridistaaa Vini ma serce z pieniędzy... wierzysz w te jego gesty pod publiczkę, a wystarczy przypomnieć sobie historię jego transferu do Realu i nagły "zwrot akcji" a przede wszystkim powód dla którego nie znalazł się w Barcelonie. Taka prawda, nawet jak z wyszczerzonymi wielkimi warami będzie całe 90 minut łaził i pokazywał herb nie zmieni to tego jak było i że poleciał nie na biel a na kasę. Dziękuję, dobranoc ;)

1

@DonMajkeL you have my sword ! :)

0

@DonMajkeL Jezuuu, tak czułem że ktoś się znajdzie... xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?