2

@DarkShen do tej pięknej wypowiedzi z którą się zgadzam dodam jeszcze, że podobną miernotę trenerską reprezentował Zidane, pudrowaną jednak przez to wszystko co napisałeś. Trzeba oddać Francuzowi że miał autorytet i zdolności do motywowania, ale warsztat trenerski miał ubogi.

0

@Elro1987 no własnie ciekawe jest to, że Alemany nie rekomendował Sterlinga ze względu na jego charakter i nastawienie, a jednoczesnie tak ciężko do końca pracował nad Aubameyangiem.

2

@FC1899Barca to też chyba jednak weryfikacja Paryża jako toksycznego miejsca dla trenerów. Kolejny zostanie w tym sezonie zweryfikowany jak wcześniej poprzednicy. To jest po prostu twór obrzydzajacy piłkę nożną. Współczuję dzieciakom które teraz zaczynają się interesować footballem i muszą na początku przygody "zachwycać" się takimi wzorcami.

21

@Tomek54321 powiązania z faszystami Franco, na czele z niejakim Santiago Bernabeu. Wsparcie faszystowskirgo rządu dzięki któremu trafiła do Realu największą legenda klubu czyli Alfredo di Stefano. Puchary wygrywane w cieniu skandali politycznych jak ten 11:1 z Barceloną, albo po koszmarnych błędach sędziowskich jak 1:0 z Juve po ogromnym spalonym Mijatovica. Ty h ostatnich mógłbym parę wyliczyc, ale nie chce mi się już chyba :)

0

@mikokarla tak sobie myślę, że nie chciałabym żeby Auba grał aż tak słabo jak Depay, a z drugiej strony liczby są takie a nie inne.

8

Jeśli Endrick czytał historię Realu Madryt i jets nią zachwycony, to chyba czytał niezbyt uważnie , co innego, kompletnie nie zrozumiał albo wcześniej z kolegami z gimnazjum wypił browara.

1

@Tollusiek eeee tam, ludzie chcą się trochę pośmiać. Sporo tego jest naprawdę zabawne... miałem tak przewalony poniedziałek, że chętnie czytam takie pierdoły i dyrdymały.

10

Jak Alemany zapala papierosa, to papieros dostaje raka xD

0

@Kondziubarca czytałem gdzieś całkiem niedawno, że mają długoterminową, bardzo korzystną umowę z Rosją i bodaj najtańszy gaz w Europie (albo prawie najtańszy).

0

@kkbarca jak źrodło ma trójkę, to jest wiarygodne czy nie ?

0

@TheNekro94 poczekajcie na mój kolejny występ xD postaram się, żeby znowu Rambla zapłonęła :D

2

@Kondziubarca i dzięki temu cena gazu nie wzrosła na Węgrzech

3

@DonAndrzejos darmowe badania, zawsze na propsie :D przynajmniej Arsenal się upewni, że mają w składzie zdrowego konia xD

0

@Bagsik88 dobrze, dobrze xD xD

0

@Bagsik88 bo wynikają z twojego problemu xD i tak w kółko :D

0

@Bagsik88 rozumiem doskonale twój problem xD

0

@Bagsik88 może nie uczyli, ale z pewnością nauczyli mnie, żeby nie dyskutować z kontrargumentami niepsującymi do dyskusji xD taki adwersarz zwykle jest niepoważny xD

0

@Bagsik88 coś w tym jest, a właściwie sporo w tym racji, tyle, że my rozmawialiśmy o Valverde i jego angażowaniu młodych, a raczej braku takiego zaangażowania w projekt sportowy ;) tak czy inaczej, chyba więcej z tej dyskusji nie wyciągniemy więc pozdrawiam i życzę udanego wieczoru (już bez pocisków i złych emocji ;) ) !

0

@Bagsik88
"Tłumaczysz ich trudną sytuacja finansowa, a ja podałem fakt, że kupili młodego za małą kasę."
tylko że kupili go wtedy, kiedy jeszcze nie mieli nałożonych limitów na pensje i sytuacja finansowa klubu pozwalała na takie zakupy. Rzeczywiście "trafny" czy raczej "trefny" argument w tej dyskusji, wiele wnoszący do dyskusji.

Ja ci wcale nie pociskam xD pociski to sobie sam sprzedajesz wypowiedziami i argumentami z nazwiskami kompletnie niepasującymi do tezy którą chcesz uzasadnić.

0

@Bagsik88

yyyy tak dla przypomnienia: rozmawiamy o tym, czy to Valverde stawiał na młodych i odświeżał drużynę, czy też ją zakisił i dlatego wszystko dupnęło "Sherlocku". Więc jak jednym krótkim zdaniem w całej wypowiedzi piszesz "Pedri mówi Ci to coś?" to się zastanawiam, co on ma do Valverde... Nie jest niestety moją winą, że nie potrafisz skonstruować w miarę prostego i zrozumiałego zdania, twoją może też nie... zawalili pewnie nauczyciele wczesnych lat szkolnych. Cóż zrobić, taki poziom w szkołach.

"o napisałeś jak to teraz jest źle itd." owszem napisałem, odnosząc się do sytuacji sportowej i przede wszystkim finansowej, ale Pedri zostął kupiony, jak jeszcze Barcelona trzeszczała, ale się trzymała. Obostrzenia nałożono później.

0

@Bagsik88 to po co pytasz czy Pedri coś mi mówi. ? XD

0

@Bagsik88 a Valverde sprowadzał Pedriego i Fatiego xD ?

naprawdę, nie wierzę, że można tak na serio...

0

@Bagsik88 Nie jestem ekspertem, bazuej na faktach i po prostu trudno mi uwierzyć, że Ty to wszystko piszesz na serio a nie trollujesz... właściwie to chyba nawet w to nie wierzę, to nawet jak na Ciebie zbyt oderwane

0

@Bagsik88 "Parejo czy William" byli lub są?

byliby, gdyby zarząd spełnił oczekiwania Valverde. Każdy z nich, będąc w sile wieku miał kosztować sporo ponad 50 mln Euro. A Ty to porównujesz do sytuacji, kiedy klub celuje tylko w piłkarzy którym kończy się kontrakt. No brawo, naprawdę trafne porównania i sytuacja w toczkę jeden do jednego.

Chce Ci wmówić, że za małą kase lub bez kontraktu i przede wszystkim z ogromnymi limitami wynagrodzeń nie zatrudnisz wschodzących gwiazd i młodych talentów, a nawet jak to jakimś cudem zrobisz, to nikogo z nich nie zarejestrujesz. Nie wspominając juz o tym, że Barcelona przestała być atrakcyjnym projektem sportowym, również przez tę sytuację.

0

@Bagsik88 proszę Cię skończ... I nie porównuj tego co było wtedy do tego co jest teraz, bo finansowo obecnie klub i wtedy gdy był Vlverde to jest przepaść. No i nie wspomnę o tym, że Moraty w klubie nie ma.
@ShawnC nie muszę bo sam ich wymieniłeś już xD

0

@ShawnC przepraszam Cię bardzo, ale Valverde to chciał Parejo i Williana za grube pieniądze sprowadzać do klubu. Dostawał zdolnych graczy, z którymi nie miał pojęcia co robić , taka prawda.

28

Valverde nie dołożył ani pół cegiełki do przyszłości Barcelony. Był tylko skupiony na tym by dusić 110 procent ze starszych zawodników którzy stanowili jakiś tam samograj . Żaden praktycznie transfer nie został przez niego wkomponowany do zespołu. No i te dwa blamaże. Dla mnie ten Trener jest symbolem początku końca, zatrzymał rozwój i przemianę pokoleniowa, która powinna się rozpocząć właśnie za jego kadencji.

0

@Kacper1432 kontuzjogenny to przy swojej atletycznej budowie ciała akurat Traore jest raczej lata świetlne przed Dembele xD

1

@VamosRakieta a powrót Neymara w wieku 38 lat za darmo ? xD

6

Nie podoba mi się pomysł ściągnięcia Kessie. To gracz, który bardzo długo wchodził do Milanu, zanim faktycznie wkomponował się w zespół. Jeśli ma to być zawodnik do zadań specjalnych to ok, ale nie widzę w nim następcy Busquetsa. Moim zdaniem będzie kolejnym, któremu nawet słaby Busi pokaże miejsce na ławce rezerwowych, a tutaj będzie standardowy scenariusz: najpierw gadka, że potrzebuje czasu żeby wkomponować się w zespół, po dwóch słabych miesiącach pierwsi wątpiący i rozczarowani a pół roku później chóralne "sprzedać i zapomnieć".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?