panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@doc duży błąd to odpuszczenie go, mam trochę wrażenie że bez walki. Piłkarze jego pokroju lubią jednak Borussie, by później zostawać bohaterami dużo większych transferów bo nabraniu piłkarskiej ogłady. Jest tylko ryzyko, że się trochę zborussieją i nagle się okaże, że poza Dortmundem już nie wyglądają jak solidni gracze, tak było z licznymi jak Sahin, Goetze, Kagawa, Dembele, Mkhitarian, Pulisic itd.
5
Tak jak kiedyś obiecał nam to @maroon , Ilaix "jeszcze nieraz pozamyka usta hejterom". Także skończcie trollować i czekajcie ... może to już w niedzielę nastąpi, w końcu tak się pięknie rozwinął w tej Bundeslidze, tak jak to zapowiadał @kingJAMES xD
2
@Compadre World od Tanks ;) jedynie słuszną gra ;)
1
@Kinginiesta dzięki. Ja mam dokładnie takie same przemyślenia. Generalnie dużo staram się pomagać, przede wszystkim dzieciakom, a losy niektórych śledzę też na facebooku. Robię to właśnie po to, by z jednej strony mieć świadomość, że za każdą minutę w zdrowiu, tutaj ponad powierzchnią ziemi mogę być wdzięczny, niezaleznie czy mi dobrze idzie praca, czy właśnie wtopiła Barcelona, czy pokłóciłem się itd. To naprawdę dużo daje do myślenia i uczy pokory, bo jednoczesnie wszystko może szybko zniknąć. Dzięki jeszcze raz za pomoc ;)
4
Panowie, odłóżcie Korwina, PiS, Unię na bok na chwilę. Jeden z nas potrzebuje pilnej pomocy, by wreszcie przestać cierpieć. Kto może, niech pomoże, kto nie może, niech chociaż udostępni na swoich mediach społecznościowych.
Brakuje niby niewiele, a jednak tak wiele...
https://www.siepomaga.pl/aleksander-bielecki?utm_medium=email&utm_source=newsletter
0
Wstyd mi za kibiców gwiżdżących na sowiego zawodnika. Nie powinno tak być mimo sytuacji.
0
@norbi77 Oczywiście.
5
Ale pieprzenie z tym że karny niezasłużony. Ile razy przeciwko Barcelonie na samym Longlecie takich karnych się nagwizdali i wszyscy na Francuzie psy wieszali. Ręka poza ciałem, w wymachu, koniec dyskusji.
3
A mi się podoba nasza gra. Podoba mi się również dzisija Ferran Torres mimo że nie byłem fanem tego transferu. Stworzyliśmy okazję do gola, Napoli wykorzystalo chyba jedyną - nie od dziś mamy dziurawą obronę.
5
Przydałoby się tutaj zadzwonić po szambiarke bo nieźle na Rambli wybiło xD
20
Ter Stegen, Eric i Mingueza w trójkę to brzmi jak gwarancja wora bramek ... obym się mylił.
1
@BART97 miał być nieoczywisty... więc powiem Gylfi Sigurdsson :)
0
@AxelF tak, już uderzyłem się w pierś za to post wyżej :)
natomiast cały czas podtrzymuję, że jego późniejsze dokonania potwierdzają, że to jednak był kumaty i łebski dzieciak.
"Co gościu który studiuje pierwszy rok administracji, może doradzać ministrowi obrony?"
do tego też się odniosłem piszać , że jego zakres obowiazków w doradzaniu to była dziedzina "managing the minister's online presence".
Zanlazłem również w sieci info , że on zarabiał 3500 zł brutto, a kancelaria w żaden sposób nie płaciła za jego uposażenie czy podróże
"wyglądał dokładnie mało poważnie, dziecinnie, a to co innego, bo wiek, a raczej jego tak widoczny niedostatek, zdradza brak kompetencji."
ale o czym Ty mówisz... był nazywany swego czasu łagdodnie "ministrantem " a prze co ostrzejszych "lachociągiem MAcierewicza" W wieku 19 lat można wyglądać tak jak on, a można jak np Justin Bieber w tym wieku. I to dokładnie było w tym wytykane . Nepotyzm również oczywiście .
0
Salah poholował jak Riczi Pudź xD
2
ooo ja pierdziu... oni dalej klęczą xD
0
@JohnnyBarca też myślę, że to trochę jeździec bez głowy. Nawet ten drybling to często taki trochę toporny ma, no i wybiera pojedynki 1:1 w 90% sytuacji, przez co jest strasznie przewidywalny. Mam nadzieję, że się mylę i że Xavi coś w nim jednak widzi więcej niż gracza drugiej drużyny z odświętnym graniem w pierwszej.
2
@Pablit ok, rzeczywiście masz rację, on był wówczas studentem ;) Natomiast z pewnością był studentem bardzo dobrym lub też na swój sposób jednostką wybitną, skoro dostał się i studiował na tak renomowanej uczelni i gość ma łeb na karku. Został też doradcą, którego zakres obowiązków obejmował: "managing the minister's online presence", czyli wyobrażam sobie całkiem spoko stanowisko dla raczej młodego człowieka. Oczywiście, to że nie skończył studiów tylko był wciąż studentem umniejsza randze jego CV, ale też nie rozmawiamy o posiadzie takiej jakiej obejmuje Brinton ;) Natomiast hejt z nim związany dotyczył głównie jego wyglądu, nikt nie patrzył na to, że to może jest po prostu mądry, kumaty chłopak ;)
9
@tomek8756 to jest chyba normalne zjawisko, kiedy ktoś ma tak kontrowersyjną prezencję.
Kiedy doradcą Macierewicza został niejaki Edmund Janniger, też wszyscy się zbijali i nie zostawiali na nim suchej nitki. TVN piętnował tego łepka, nazywali go ministrantem itd. Tymczasem Jannger jest absolwentem Rutgers University School of Public Affairs and Administration, też bardzo wysoko rankingowanej w amerykańskich szkołach zarządzania (według niektórych rankingów pierwsza dziesiątka. No a łebka w sieci i mediach zajechali, aż w końcu usunął się w cień. Wtedy również nikt nie patrzyła na wykształcenie i skilla, ludzie piętnowali jego wygląd i zarzucali nepotyzm. Tak to juz jest i w środowiskach lewicowych i prawicowych.
0
@Rafalloxfcb w odniesieniu do tamtego komentarza, chciałem zwrócić uwagę, ile klasowy, w tym momencie pewnie największy fachowiec na tej pozycji na świecie daje drużynie. To jest to co rozróżnia bramkarzy: ci najlepsi potrafią dać coś ekstra. Z pewnością w przypadku Ter Stegena wiele sytuacji w których ludzie go obwiniają wynika z tego, że oczekują przy nich tego czegoś "ekstra", a on tego po prostu nie daje. Czy stawianie takich wymagań przed naszym bramkarzem to hejtowanie ? W wielu przypadkach pewnie tak... ale ludzie oczekują w klubie jednak klasowego bramkarza, a nie takiego, który nie dość że nie nic super od siebie, to jeszcze często notuje klasyczne wtopy.
0
@Rafalloxfcb ja polecam dzisiejszy mecz i refleksje: ile Real przewalilby to gdyby na bramce mieli MATSa ? 3-4:0?
1
@norbi77 Na trzeźwo czy było coś pite ?
3
Debiliusz junior jest tak słaby, że turla się zanim straci piłkę xD
0
@Kluivert_P miałem na myśli MATSa dzisiaj w Realu ;)
5
Polecam refleksje. Wyobraźcie sobie, że na budzie w Realu stoi nasz MATS i jakie mamy obecnie wynik? Dla mnie minimum 2:0
0
@Coutinho007 na ŚPD z nazwisk które się przewijały wybrałbym Brozovica :) Kessie na pewno bym jednak nie sprowadzał, ponieważ obserwują rozwój tego gościa od kiedy pojawił się w Milanie i uważam, że jednym dobrym sezonem maskuje się długie czasy słabej gry. Haaland kosztuje ogromne pieniądze, przed wydaniem takiej kwoty w kondycji naszego klubu zastanowiłbym się nie trzy a trzydzieści razy. Sportowo nie ma zastrzeżeń, są tylko zachwyty, ale obserwowałbym jego zdrowie. Wiem, że po Dembele zrobi się wakat w szpitalu, ale nie wiem czy trzeba go koniecznie zapełniać. Myśle, że Ansu poradzi sobie bez towarzystwa. No więc kto inny ? Nie wiem... inni nam pouciekali jak Vlahovic czy Cabral. Może poszukałbym kogoś w Ameryce Południowej ?
2
@fart to Rosja chce ewidentnie pokoju bo gromadzi dużo wojska na granicy z Ukrainą szykując się do wojny xD
0
@Emhyr trochę trudno Kessie uznać w tym porównaniu za "lepszą pracę" szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę jak długo klimatyzował się w Milanie (parę sezonów grał tam naprawdę słabo lub co najwyżej przeciętnie) i jak wyglądał jego ostatni sezon. Ja bym został przy samym zdaniu "mądry Polak po szkodzie" i stał przy tym, że ostrożność w wyborze Haalanda i Kessiego to właśnie wynika z chęci uniknięcia tej szkody.
0
@RosjaninBut no jak co ma jedno do drugiego. Jeśli się okaże drugim Dembele, to nie ma szans, a raczej czasu na to by wstrzelić się do drużyny i zapisać jako udany transfer. Trudno taki transfer nazwać pewniakiem biorąc pod uwagę, że ewidentnie końskiego zdrowia to on nie posiada.
3
@Emhyr przez rok Kessie zleciał z formą na mocną przeciętność, a Halland zrobił się szklanka. Nic dziwnego, akurat kibice Barcy mają prawo bać się nowych transferów. Szczególnie tych najdroższych.
0
@RosjaninBut "Nie ma szans" "Nie jest powiedziane, że ..."
wybierz jedno :)