0

Wystarczyły dwie bramki, a trener może swobodnie wystawić Luka w pierwszym składzie i w komentarzach próżno szukać głosów podważających tę decyzję , tudzież latających po forum kobiet lekkich obyczajów :D na Rambli jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz

1

@VamosRakieta a pamiętasz Ivan jak wtedy prułeś między szpalerem Marcelów i Kovaciciów srodeczkiem ? To były czasy :D

3

Inne kluby sprawdziły statystyki Ousmana, a Newcastle spada -> inne kluby już nie chcą Ousmana -> Sir Alemany już nadjeżdża z identyczną kopią umowy jak w przypadku Big Sama ;) ->Ousman dziękuję całując rączki i przeprasza za drobne nieporozumienie

1

Jorge Mendes, agent CRa szuka już nowego klubu dla Ronaldo i chodzą informacje, że może zaoferować go w Barcelonie. Chcielibyście CRa w Barcelonie a jeśli tak to dlaczego nie, natomiast jeśli nie, to dlaczego nie ?

2

Jezu, jak to brzmi, "Luke De Jong takich sytuacji nie marnuje!" ...prawdziwy Sky Walker ;)

0

I wy chcecie się go pozbyć ? Ja nigdy nie zapomnę, kiedy Mikołaj przyniósł mi koszulkę Luka jeszcze w barwach PSV, to było spełnienie dziecięcych marzeń.

0

Bez śmiechania, naprawdę zastanawiam się czy dziś n a Granadę, nie byłby lepszy wysoki i drewniany Luke niż wracający po dłuższej absencji Memphis.

0

@FanBarcy22 przesada była zamiana Suareza na De Jonga, bo niestety na to w obecnym rozrachunku wyszło.

3

@martin3131 wypadałoby kolegę @Janiama oznaczyć kiedy o nim coś piszesz.

2

@bolinho89 powiem szczerze, że byłem za tym transferem, ale za ok połowę tego co zapłaciliśmy. Uważałem, że to zajebisty zawodnik, ale nie taki top by płacić tak ogromne pieniądze i brać go niemal za wszelką cenę. Lampkę zapalało mi trochę to, że sobie nie poradził poza Liverpoolem w Europie, pamiętałem go z Interu i z Espanyolu i troszeczkę obawiałem się, że to moze być zawodnik, który jest ułożony w jednym klubie i znalazł swoje miejsce na ziemi. Kiedyś nawet o tym pisałem, ale koledzy mnie uświadomili tutaj, że on dojrzał piłkarsko, że to jest top i że generalnie pieprzę głupoty xD

1

@PatrychoO Stary Raptors jest super Grizzlies też straszyli fajnym logiem. Podobał mi się też Pistons, ale jako fan Chicago tego bym nie zakładał :)

0

@BartqRKO Steph albo DeRozan na chwilę obecną.

0

@Woland10 jescze Cię trzyma od wczoraj %%%?

0

@Szklaner płacą najniższą krajową na tych stołkach czy cosik więcej ?

2

Romero podawał, że z tym się gra normalnie, najwyzej kilka dni przerwy i orteza na palec.

0

@MysticCat przeczytaj raz jeszcze co napisałeś... Piszesz że faktem jest coś co Ty uważasz za prawdopodobne. Otóż nie jest to fakt, a jedynie Twoje przewidywanie, a prawda jest taka, że Umtitiego i Cou raczej łatwo się nie pozbędziemy. Szanuje optymizm, ale ich odejście jest raczej mało prawdopodobne.

0

@MysticCat no ja się wciąż śmieję z osób, które nie rozumieją, że nawet jak sobie kupią Hallanda w lecie, w zimę, na wiosnę, czy nawet późną jesienią, to ciekawe jak zarejestrują jego wysoką pensję. Na chwilę obecną to nie jest możliwe, a patrząc na to z jaką werwą odchodzą najlepiej zarabiający a nie rokujący, to nie wygląda by to się miało zmienić. Kamyczkiem do ogródka jest brak przedłużenia kontraktu z Dembele i zamortyzowania tego transferu. Ale to przecież szczegóły bo są plotki transferowe.

8

@MysticCat ja się dalej z tego śmieje i nikogo nie klepie po plecach. Szczególnie jak widzę, że Barcelona ma problem z rejestrowaniem piłkarzy i co ważniejsze sprzedażą niechcianych i zalegających na półce.

0

@El dominatore I pomyśleć, że Rakietą przez tyle lat wycierano sobie tutaj mordy bez ogródek, a teraz gość pokazuje w Sevilli, że wciąż może. Podobnie zresztą Suarez.

1

Moim zdaniem Breita ze składu nie wygryzie.

0

@DonAndrzejos to już sie zrobiło nudne przy tego typu komentarzach, ale co tam: "gdzie podpisać?" :D

0

@Colon wygrają Schody do Nieba Led Zeppelin ? :)

2

@Pawel13sz No to największy gołodupiec rusza na zakupy xD ciekaw co z tego wyniknie

7

Potrafię ich zrozumieć.

1

@Michael24 pamiętam jak grało pryz ogłoszeniu Coutinho. Niejedna łezka poszła, do dzisiaj zresztą łezki idą ja sobie pomyślę o tym transferze.

1

Moim zdaniem pomysł z Moratą ma pewne uzasadnienie i nie jest efektem ulicznej łapanki. Wspominałem już dzisiaj żartując, że Laporta chce by Barcelonę trenował Lucho, dlatego sprowadza kolejnych reprezentantów Hiszpanii. I myślę że coś w tym może być, że zapowiada się w reprezentacji w bliskiej przyszłości Torres, Ansu i Morata, a za nimi jeszcze Gavi i być może nawet Nico. Oczywiście nie chodzi tutaj o Lucho, ale o samo zgranie zarówno w repce jak i klubie, jak to kiedyś bywało. To jednak zawsze spaja zespół, tych kilka meczy w reprezentacji oczywiście nie wpłyną na to że się zaczną lepiej rozumieć, ale myślę że dobrze zrobi atmosferze i zespołowi.

2

rozumiem brak entuzjazmu, rozczarowanie, bo przed nim na tych pozycjach grały takie nazwiska jak Samuel Eto, David Villa i król, półbóg Louis Suarez, ale przy każdy narzekającym poście proszę pokusić się o nazwisko klasycznej dziewiątki, do wyjęcia za symboliczną opłatą lub za darmo, która jest w realnym zasięgu naszego klubu będącego w takiej sytuacji finansowej jak jest.

0

@KibicBarcy123 to moim zdaniem sprowadzanie zawodnika, który "może zagrać" na tej pozycji, nie ma najmniejszego sensu, co pokazały już wczesniejsze doświadczenia. Jak sprowadzać to tylko fachowca na swojej pozycji i tam go przerzucić. Takie wrzucanie na obce pozycje nie służy nikomu, może tak od święta zagrać, ale myślę, że kupować celowo, to trochę mija się z celem.

13

@KibicBarcy123 a Fekir to nie jest raczej środkowy, ofensywny pomocnik, albo fałszywy napastnik ? Tak go z Lyonu kojarzę.

1

@Kamyk37 oczywiście, ale w ocenie roku przynajmniej dla mnie liczy się bilans ;)
@mrboom to tym bardziej życzę lepszego kolejnego... Tyle tragedii, nie może być gorzej. Mój znajomy nauczyciel mawiał, że nie ważne czy jest obecnie dobrze czy źle, ważne, że wszystko się zmienia. Dzisiaj może jest słabo, ale za chwilę wiatr będzie wiał w plecy. Trzymaj się !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?