2

@Kidd no właśnie mi ten diplodok gdzieś tam się świtał tylko, triceratopsa i spinozaura w dzieciństwie też znałem, ale tutaj fachurą jest @Ojciec5tkidzieci ;)

1

@tomek8756 dzięki ! :) tak, na VOD wrzucają w miarę punktualnie ;) to TVP, ale wszyscy, którzy organizują ten teleturniej, TVP nie lubią, ale gdzieś robić trzeba ;) nie bezpośrednio, ale wyczułem, że Przemek Babiarz myśli podobnie ;)

1

@Martwy dziękuję bardzo ;) piękne słowa ! :)

2

@JimMorrisonFCB to jak coś , na VOD są wszystkie odcinki i mozna tam oglądać ;)

1

1

@JimMorrisonFCB oglądaj, ja nie spoiluję ;)

4

@l0Messini Dawid, stanowisko 3 :)
@RobiS odcinek 11, edycja 115, także trochę już temu ;)

33

Drodzy koledzy :)
Gdybyście byli zainteresowani wystepem jednego z "Waszych" to dzisiaj polecam serdecznie odcinek VaBanque o godzinie 18:20 :) Minus jest taki, że trzeba włączyć TVP, ale myślę, że ze względu na emocje i trochę pogadanki o naszym ukochanym klubie warto :)
Kiedyś kibicowaliście mi w odcinku "Jednego z Dziesięciu", za co jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję. Chciałem Was wszystkich serdecznie pozdrowić, ale potraktowano to jako reklamę strony i nie pozwolono ostatecznie :(

0

zobaczyli jego formę na boisku i powiedzieli: "idź chłopcze o tam!" :)

26

"Problemem mogą być kwestie finansowe."

mam wrażenie, że każdy news dotyczący transferów do Barcelony kończy się tą samą sentencją xD

0

@macio_944 @Encore no ja wiem, wiem, rozumiem, że wspomnieć o tym, wyrazić uznanie, ale pisać, że "włączył się tym samym do walki o Złotą Piłkę", albo "że najlepszy na świecie" albo. że "będzie z tego tytułu ból dupy jak przejdzie do Realu" to trochę za wiele. Kazachstan to jednak nie Niemcy, to nawet nie Szwecja, Serbia czy Macedonia Półonocna...
@hoodRich po pierwsze nie pancho tylko panczo ;) a po drugie nie w 5 minut tylko w 3 minuty... minuta na bramkę jest ok, bo jeszcze Kazachom trzeba odebrać piłkę po wznowieniu gry xD

0

Tę złotą piłkę to przyznajecie Mbappe i takie generalnie tutaj spusty dzisiaj nad nim bo strzelił Hat-Tricka Kazachstanowi czy jest jeszcze jakiś inny powód ?

10

@Herato szczególnie wtedy, kiedy Benzema grał takie buły w klubie, że co okno transferowe był jedną nogą w Arsenalu. Francuzi nie mają co narzekać, zdobyli MŚ w 2018 bez niego, a Deschamp pokazał wszystkim, że ma wielkie jaja.

1

@qzinho ale pieniędzy poważny niedobór xD

10

ja czekam na info, że po pierwszych treningach i zapoznaniu się z kondycją fizyczną drużyny, Xavi postanowił przywdziać do końca sezonu trykocik i zostać grającym trenerem.

1

@Krokodil Dno to jest w Barcelonie już od paru lat, Guardiola nie musi niczego odpalać.

0

@Rhaan forum jest jak najbardziej po to by wyrażać swoje zdanie, dlatego właśnie wyraziłem swoje zdanie, w tym przypadku o tendencjach w komentowaniu i robienia z siebie fachowca na podstawie powtarzania tego co wszyscy mówią. Ja już kilka tygodni temu wyraziłem swoje zdanie o Demirze bardzo krytyczne zresztą. Zostałem zjechany, ponieważ Demir podobno nie dostał tyłu szans, czasu, jest młody jeszcze, piekielnie utalentowany (wtf?!?) itd.

Co do mitycznego ogrywania się. Często jest tak jak piszesz, ale to nie reguła. Taki Xavi który wszedł na top w stosunkowo późnym wieku jest choćby najlepszym tego dowodem. :)

2

śmiać mi się chce, jak widzę fachowców Rambli. Barto podpisał Trincao i nagle, co drugi oglądał go w Bradze, każdy dostrzegał jego potencjał i talent, wszyscy podkreślali jaka to przyszłość stoi przed nami, w przyszłości czołowy gracz itd. Nagle się okazuje, że po sezonie dostaje wypożyczenie, a gdy Xavi chce coś z nim zrobić, to Ci sami fachowcy, krzyczą "a nie ma kogo lepszego", "a dlaczego nie Collado". Nie mówiąc już o tym, że teraz na etacie zdolnego skrzydłowego w Barcelonie znalazł się Demir, na którego na obecną chwilę złego słowa nie można powiedziec, ale po bułowatym sezonie będzie obśmiewany i wypychany. Po co z siebie na okrągło robić jakiegoś wielkiego fachowca, szczególnie gdy się powiela na okrągło jedynie mainstreamowe opinie.

0

@Bykunn dla Ciebie to nie jest obrona granic i zagrożenie bezpieczeństwa ? seriously ?
które zasady prawa międzynarodowego rozwiazałoby ten problem ? wydalenie ambasadora Białorusi skutkowałoby zwinięciem się tych tłumów spod granicy ? xD to jest dopiero prawdziwa kpina xD

4

@Kgorecki2500 @Chaoss no ale naprawdę, człowiek się zaczyna zastanawiać, co by było, gdyby np zamiast imigrantami zostalibyśmy zaatakowani siłami wojskowymi przez Białoruś przy wsparciu Rosji, a polskie wojsko stanęło by oporem. Czy wtedy naprzeciwko rządu Donald Tusk i opozycja wołaliby, by poddać wschodnie rubieże i zrobić odwrót za Wisłe, bo np. jest to Polska klasy C i są tam strefy wolne od LGBT, ludzie mało zaszczepieni i historycznie te tereny nam się nie należą ? Oczywiście tak tylko po to, by stać w opozycji do rządu ? Gdzie jest jakaś granica tych podziałów politycznych, jeśli nie jest nią bezpieczeństwo kraju ? Paranoja... a na tej sytuacji tak naprawdę opozycja mogła nawet nie tyle co nie stracić ale też sporo zyskać.

0

@Rewolucja123 a gdzie zapis ze spotkania z Lukiem De Jongiem ? xD

8

Zachowanie opozycji w związku z sytuacją na granicy to jest kompletne kuriozum i gra na modłę rządu. Każdy zdrowo myślący człowiek wie, że szczelne granice to jest gwarancja bezpieczeństwa państwa, że są przejścia graniczne, gdzie można bezpiecznie przejść, a coś takiego jak status uchodźcy istnieje i można się o niego ubiegać. Wie to nawet dziecko, czy przeciętny zdrowo myślący obywatel niezależnie od tego jak bardzo sympatyzuje czy nie sympatyzuje z rządem. Tymczasem zamiast wsparcia straży granicznej, opozycja i tacy celebryci jak Kurdej Szatan czy Stuhr jadą po służbach broniących wschodnich granic. Opozycja jest na tyle zaślepiona i antyrządowa, że bezpieczeństwo kraju stało się dla nich polem do gry politycznej. W tej jednej sprawie, zamiast podjąć rozsądną współpracę, albo po prostu ostrożnie milczeć grają na emocjach, manipulują. Przy czym nie chodzi tutaj już tylko o granice Polski, ale Unii Europejskiej, gdzie nawet rząd austriacki, który absolutnie prorzadowy nie jest wspiera polskie działania, bo zdają sobie sprawę, co to dla nich również oznacza.

Wczoraj przecierałem uszy ze zdumienia, jak mój kolega z pracy, który jest gejem i normalnie Morawieckiemu naplułby w twarz, powiedział, że "opozycję i tych wszystkich grających na jej modłę dosłownie p*****o". Obawiam się, że w tym momencie opozycja strzeliła sobie nawet nie w kolano ale w plecy i zapewniła na kolejnych wyborach zwycięstwo rządowi. Tym bardziej, że nagle okazało się, że nawet Wojska Obrony Terytorialnej, zostały w słusznym celu powołane i w zapewnieniu bezpieczeństwa kraju odgrywają pełną rolę. Donald kilka lat temu mam wrażenie, że wiedziałby co z tą sytuacją zrobić. Teraz chyba naprawdę się zestarzał i przez tych kilka lat w Europie zatracił całkowicie zmysł i intuicję polityczną, którą kiedyś rozgrywałby tak słaby rząd jak dziecko.

0

@FCBurnley no właśnie niekoniecznie. Zauważ, że zarówno City, jak i PSG, zanim ropzoczęły w miarę zracjonalizowane projekty sportowe, ściągały kogo popadnie z innych klubów, w City był Robinho, Adebayor i jeszcze paru innych orłów z niezłymi nazwiskami, ale wypychanych z klubów z różnych powodów, a PSG ściagało między innymi Pastore, Lukasa czy Di Marie, który w United zawodził. Liczę, że trochę od nas jednak też ściągną, a Filipa to już na bank ;)

4

Raul de Tomas, to piłkarz który z powodzeniem mógłby grać w pierwszym składzie Barcelony. Obecnie, jest podejrzewam jakieś dwa razy tyle warty co Filipek Coutinho.

1

@Abominacja zastanawiam się, kto jest bardziej pi****ęty, Ci piszący komentarze o otwieraniu ognia do imigrantów, czy Ty na poważnie i w ten sposób to komentujący.

11

Podsumowując, Victor Font miał rację mówiąc mało elegancko, że jeśli zostanie sternikiem pierwsze co zrobi to zwolni Koemana i zatrduni Xaviego. Dzisiaj nawet Laporta się z nim zgadza, robiąc to co on zrobiłby już kilka miesięcy temu. Oczywiście nie jest to zarzut w stronę Laporty, ale Font już kilka miesięcy temu proponował takie rozwiązanie. To naprawdę i tak cud że ktoś tutaj chciała przyjść, a klub w tej kondycji mógł liczyć tylko na dawne sentymenty a nie na trenera z dobrym CV z zewnątrz.

0

@sylweste.r ja czytałem, że tam jest opcja nieobowiązkowego wykupu piłkarza, ale że jest "gentlemańska" umowa między klubami, że Atleti go wykupi po sezonie.

1

Do Newcastl to powinien z Barcelony wycharterowany statek popłynąć, wypchany Coutinhami, Longletami, Umititimi, Ter Stegenami Griezmanami (Atleti pewnie nie wykupi), Dembelami, być może niestety De Jongami również (i nie mówię tu tylko o Luku, chociaż we Franciszka mimo wszystko wciąż wierzę).

1

@Mr8lack xD przecież napisałem że się mało znam :D

0

Ja się generalnie słabo znam, ale wydaje mi sie, że wczoraj całkiem fajną zmianę dał ten Ezzalzouli, o którym przyznam szczerze wczesniej wiedziałem tylko tyle że jest. W zestawieniu do np Demira moim zdaniem dawał dużo więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?