0

@Jankes94 potwierdzam ING, odradzam PKO BP i PKO SA

0

@arasz1819 już nieaktualne pytanie, sprawdziłem już który z pajaców tak się zachował. W sumie to się sam sobie dziwię ze nie skojarzyłem że chodzi o hipisa xD

0

@arasz1819 kto to jest Buatpren ?

0

@verdant tak tak, ale ja zupełnie nie o tym o czym piszesz. Tu nie chodzi o krytykę, a już na pewno konstruktywną krytykę, za którą Koeman dostawał zasłużone negatywne opinie (argumenty które wymieniłeś składają się na to) tu chodzi o takie pospolite wyzywanie hasłami typu "rudy knur", czerwony grubas itd., które biorą się właśnie z takie oczekiwania cudów, trypletu za trypletem. Ja jestem umiarkowanym obrońca Ronalda, ponieważ uważam, że przejmował Barcelona w najgorszych możliwych czasach, cześć rzeczy zrobił dobrze, cześć zrobił źle. Ale powtarzam jeszcze raz, konstruktywna krytyka zawsze na propsie.

4

Zapamiętajcie sobie obraz drużyny na ten moment i rozliczajcie Xaviego uwzględniając to co zastał traktując go jak trenera a nie cudotwórcę i pamiętając, że nie każdy jest nowym Guardiolą. Obawiam się jednak, że prędzej czy później znowu zacznie się wycieranie mordy jak Koemanem, nie patrząc jakie gówno Ronald zastał po Setienie w klubie.

50

Najlepsze: Ter Stegen znów wyglądał jak Ter Stegen.

8

no i Busi znowu zmienia się w pusi ...

2

FATIstycznie !!!!

0

jest źle, a na boisku nie ma jeszcze ani Roberto ani Coutinho... boję się...

1

@LionelM95 trzeba ewidentnie zmienić lekarza,

0

@LionelM95 osobiście i z obserwacji z czasów, kiedy jeszcze pracowałem w aptece, to powiedziałbym, że pić wodę. Inozyna czyli substancja aktywna działa, stymulując odporność w organizmie, a kiedy już jest infekcja, to raczej pomaga to niewiele. Niby badania są niejednoznaczne, ale ja bym to używał jak coś to tylko profilaktycznie.

1

@LionelM95 Neosine można popijać browarem, nie będzie ani gorzej działał anic Ci nie zaszkodzi, pozdro od farmaceuty

1

@arasz1819 nic dodać nic ująć... Może tylko amen.

0

@D10SLEO to się chłopy po odejściu Messiego odblokowały i wyszły z cienia, nie ma co ...

4

Tylko utwierdza to w przekonaniu, że Koeman dobrze robił że tą miernotę ignorował i nie stawiał na niego. FK Sarajevo już czeka.

0

@LS 6/10 (15 liter)

1

@catalanian09 pierwsz wtopa - będą krzyczeć że trzeba dać czas, bo sprzątanie po Koemanie trwa
druga wtopa - będą krzyczeć, że czas się kończy, ale sprzątanie po Koemanie musi trwać bo sajgon jest większy niż się wydawało
trzecia wtopa - Xavi zostanie WFistą

0

@Wojcio Czy Ty nie rozumiesz, że on siedział na stołku bo ma Szefa, który najpierw go zatrudnił, a później utrzymywał na tym stołku ? Porzucił reprezentację swojego kraju, żeby przyjść trenować ten grajdół. Trochę obiektywizmu, chyba sam gdzieś pracujesz i rozumiesz ja wygląda hierarchia w pracy i kto kim rządzi.

@!34RC3!_0N4 a co jeśli nie widział i wierzył w sens swojej pracy i wytyczony kierunek, tylko efektów spodziewał się później np. w przyszłym sezonie ? To do prezesa należy ocena jego efektów, człowiek sam siebie nigdy obiektywnie nie oceni.

14

Mam nadzieję, że jeśli Xaviemu nie będzie tak szło to "kibice" a raczej dzikusy z mentalnością gimbazy odpuszczą mu wyzwiska i takie rzucanie mięsem jak w Koemana, że względu na to że jest legendą. Ludzie zapominają, że Koeman ma bardzo ważne miejsce w historii klubu, jest w niej jednym z najlepszych obrońców w historii Barcelony, o ile nie najważniejszym, absolutnie kluczową postacią teamu Cruyffa i zdobywcą jedynego gola w meczu dającego pierwszą LM w historii. Wiem że teraźniejszośc jest ważniejsza niż przeszłość, ale ze względu na to kim jest należy mu się szacunek, nawet jeśli kompletnie mu nie poszło w klubie. Poza tym to kwestia sternika klubu jak długo go trzyma na stołku i ile dał mu odprawy w razie zerwania kontraktu. Możecie sobie dalej wycierać nim gęby, ale ona ma dalej czerwono niebieskie serce. Poza tym ja widzę pewne pozytywy z jego przywództwa jak wskazanie następcy pewnych młodych zawodników, na których można coś budować. No i zły jestem na Laporte za to jak go traktował od początku. Takie mam odczucia.

1

No i niech mi ktoś wyjaśni, czym się różni wejście Demira od wejścia De Jonga ? I jeden i drugi jest tak samo bezużyteczny i do odesłania. Raz na rok to i kura pierdnie, ale De Jong przynajmniej z Levante trafił, a Demir to kopie się po czole bezlitośnie i beznamiętnie. Ale hejtowany jest tylko De jong

1

nawet jako umiarkowany zwolennik Ronalda Koemana, powoli przestaję wierzyć, że jest on w stanie iść drogą swojego nauczyciela Johana Cruffa.

3

kolejny kosmiczny występ Coutinho przechodzi do historii xD

1

@Janiama 1:3 Barcelona :)

0

@Zoker podąża niemal tą samą drogą co wcześniej Kagawa, Sahin, Dembele i jeszcze paru by się znalazło. NIektórzy po prostu jak trafią do Borussi to powinni tam już siedzieć i nosa nie wyścibić, szczególnie do innej Ligi bo z Borussi do Bayernu jeszcze niektóre transfery się przyjmowały ;)

1

@pax o czym Ty piszesz... przecież wiadomo, że teraz to już naprawdę :D

0

@Azi no ja nie oceniam pracy trenera tylko patrząc na to, że skoro wynik był 2:1 to Carlo zjadł Ronalda, ale fakt, ja nie jestem taki level expert jak Ty :)

12

@Commandement to zjedzenie taktyczne, to polega na tym, że Dest spudłował 100%ową patelnię, a Alabie wyszedł strzał życia ? Jeśli taka była taktyka Carleto, to tylko mu gratulować kunsztu xD

0

i bardzo dobrze. Te same osoby tutaj mówią o sezonie przejściowym, a za chwilę drą japę bo przegrany taki mecz, bo zremisowany taki mecz itd. W składzie pojawił się Gavi, często wchodzi Nico, Destowi znalazł miejsce na boisku, na okrągło ktoś wypada mu ze składu. Coutinho powoli przestaje kopać się po czole, Busquets przypomina sobie stare dobre czasy, Garcia zaczyna jakoś wyglądać... jeszcze tylko niech z Holendrami coś zrobi i może zacznie to jakoś trybić

1

@tomek8756 z tej strony wasz Vateusz :) obmyślam nowe podatki, rozważam "meczowe" :D

1

Pani mnie pyta o wynik El Clasico, a tymczasem po drugiej stronie są kibice Realu. Kibice Realu cieszą się może z wyjątkiem bramki Aguerro, że Real strzelił dwie bramki i wygrał mecz. To jest taki można powiedzieć miecz obosieczny. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?