panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sau_Ron dokładnie, i Arteta xD
0
Barcelona na tym etapie, moim zdaniem potrzebuje trenera, który zrobi porządek. I tu mam na myśli typowy, niemiecki ordnung. Uważam, że niemiecki szkoleniowiec, który weźmie to wszystko za pysk, który podziękuje nierokującym, dobierze taktykę i ustawienie do ludzi których ma. Szkoda, że Nagelsmana nie udało się sprowadzić przed sezonem, ale Ragnick, wydaje się najlepszą dostępną opcją.
0
@Dani13 zależało mi na L4
0
@NaFazieHitman no właśnie chodzi o to, że zakładając że gość wszystkich kieruje na testy wysłał mnie, to mogę pojechać i zrobić, ale w momencie kiedy mam wysoką gorączkę i wysypkę na stopach która utrudnia chodzenie, to naprawdę jest problematyczne. Dzień wczesniej żona dokładnie z tym samym, bez testu COVIDowego została zdiagnozowana jako bostonka.
0
COVIDowa "logika". Wczoraj żona z synem byli u lekarza, ponieważ młody złapał bostonkę i zaraził małżonkę. Wczoraj wieczorem zanotowałem identyczny zjazd jak żona, z wysoką gorączką i bolącym gardłem. Dzwonię dzisiaj na teleporade (do innego lekarza z przychodni, tego do którego mam zaufanie nie było dziś), a ten mówi oficjalnym tonem: "kieruję pana na wymaz w kierunku COVID i informuję, że od teraz przebywa pan na kwarantannie. I dawaj na test, kiedy ja ledwo żyję i mam wysoką temperaturę. A ja tylko liczyłem na L4 na dwa dni, bo bostonkę się objawowo leczy...
5
nawet Luch już zrozumiał, że Sergi Roberto to nie jest wysokolotnych gracz
1
Jeśli za Koemana miałby przyjść Pirlo czy Arteta, to ja wolę pozostać z Holendrem i liczyć na jego "plan przebudowy".
1
Najlepsze: dopiero przed nami (chodź nie prędko).
2
podobno Barcelona płaci tylko część pensji Luka De Jonga... czy drugą część płaci może Florentino Perez ? :)
1
@Matuszi_ znam kilka większych...
0
Trener Strejlau widać że nie ogląda regularnie Barcelony, jeśli dalej przeżywa wysryw Pique przy utracie bramki... Nas to już tutaj nie dziwi xD
1
@Ratamahatta może nie o tego De Jonga im chodzi co Tobie xD
0
ja pierdziuuu tu się drugi Bayern kroi ... i nie mówię tu o tym 0:3 ...
0
Alba gra teraz w Benfice ?
0
dzisiaj mecz otworzy Luke De Jong, koło 30 minuty ze łba... nie dziękujcie i sorry za spoiler ;)
1
Był spokój na Rambli, Ronald podał składy i takie szambo wysrywu tu wybiło. Dobrze że to nie jest codzienny poziom Rambli, tylko od składu do składu.
1
Niby Levante to nie ten kaliber co Benfica, ale trochę mnie boli brak dwójki Nico-Gavi.
3
@MarioVeB! ponoć technicznym na SB jest dzisiaj @AmigoBlancos xD
0
mocna reakcja sędziego na bramkę Szeryfa: doliczone 6 minut xD
0
Szeryf Chudy i Buzz Astral !!!
0
@Bagsik88
weź już skończ pisać pierdoły i może sprawdź te liczby o których piszesz, podpowiem tylko, że Valverde został zwolniony 13. stycznia i sam się wreszcie doinformuj, zamiast mesjańskim tonem.
https://www.transfermarkt.pl/ansu-fati/leistungsdaten/spieler/466810/plus/0?saison=2019
1
@eydeem nawet bym się nie zastnawiał, to i tak będzie bardzo tanio w tej sytuacji... od nowych bym brał nawet 60 za godzinę
0
@Bagsik88 po pierwsze, ja nie sugeruję, ja piszę wprost, że Fati nie został rozwinięty przez Valverde.
Fati przyszedł do drużyny z EV, ponieważ brakowało mu ludzi do grania z przodu, a nie dlatego, że nagle po dwóch latach postanowił stawiać na zdolną młodzież w klubie. Do czasu wyrzucenia z Barcelony, rozegrał w pierwszej drużynie łącznie 333 minut, w których strzelił 2 bramki i raz asystował (w lidze). Po odejściu EV za Setiena już zaczął grać więcej i strzelił łącznie 5 bramek. I jeszcze jedno, właśnie dlatego, że oglądam Barcelonę to widziałem, że Fati od pierwszego meczu do wyrzucenia EV z klubu nie notował progresu, a wręcz przeciwnie, grał coraz słabiej. Prawda jest taka, że już u Setiena notował większy progres. Można próbować udowadniać absurdy w stylu, że kupa pachnie, śnieg jest czarny czy Valverde stawiał na młodzież, tylko po co narażać się na śmieszność ?
1
@eydeem to zależy czy dopiero zaczynasz czy jest to któryś rok z kolei, czy osoba z polecenia, czy masz dużo chętnych itd. itd.
studenci korepetytują nawet za 30 zł za godzinę. Ja będąc nauczycielem akademickim i przygotowując do matury (dwa lata temu ostatni raz korepetytowałem kogoś po znajomości) brałem 120 zł za 1,5 godziny.
0
@MarioVeB! Ok czaję, dzięki za wyjaśnienie.
0
@Bagsik88 dokładnie tak jak piszesz...
13
@Pilka_jest_okragla nie rozwinął nikogo to Valverde. Jak chcesz Koemana rozliczać, to rób to uczciwie, a nie ciśnij za dosłownie wszystko.
1
mówiąc krótko, dobrze, że podnieśli kary, ale uważam, że przesadzili z wysokościami. W moim odczuciu cały czas jednak najlepszą formą byłyby mandaty uzależnione od dochodów, ale tutaj też wiadomo jak jest, masa Polaków dochodów nie wykazuje, żeby omijać to i tamto.
25
@Persyfl czy to wywłaszczenie mieszkań jest samo w sobie uczciwe ? To jest trochę podejście, deweloper wybudował mieszanie, więc deweloper może sobie iść (parafrazując powiedzenie o murzynie)... Dlaczego w takim razie miasta gdy był czas ku temu nie budowały tych mieszań tylko czekały, aż zrobi to deweloper, a teraz zmuszają do odsprzedaży. W moim odczuciu jest to nie fair, i walka z nieuczciwością, przy pomocy nieuczciwości.
0
Paco Lopez dzisiaj trochę w tej stylówce jak Jacek Murański wygląda xd