panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chakalaka z tym pytaniem o "idiotyzm" Jachiry, to mam nadzieję że Ty trollujesz a nie pytasz poważnie.
11
@masq " z kolei Ronaldo jak ma wygrać Euro to musi rozjechać Włochy, Anglię, Francję, Hiszpanię, Niemcy, Holandię, Belgię itp xD Raczej trochę ma gorzej niż Ameryka Łacińska"
nieeee... wystarczy zremisować z Islandią, Austrią, Węgrami, Chorwacją (w regulaminowym czasie), Polską, Francją (w regulaminowym czasie) i wygrać z Walią... xD nie jest wcale tak źle jak piszesz xD
4
@Rastafarnianin to zdjęcie zawsze będzie mi się kojarzyło z fotografią:
https://www.reddit.com/r/pics/comments/1q0sca/last_week_two_engineers_died_when_the_windmill/
ostatnie chwile dwóch inżynierów uwięzionych na płonącym szczycie turbiny wiatrowej. Ciało jednego z mechaników zostanie odnalezione na górze, drugiego na ziemi. Tuż przed śmiercią, wiedząc że umrą dodawali sobie otuchy ściskając się ... przerażające...
0
@tristan87 daj spokój, ten biedronkowy to się następnego dnia tak kruszy, że ukroić się nie da. A mój młody jak mu jakimś cudem kanapkę zrobię z nim, to pokazuje że się do podniebienia przykleja. Fajny jest też ten z Lidla na maślance po 2,99, chociaż już mi się trochę przejadł i teraz poszliśmy właśnie w baltonowski ;)
1
@Kacper1432 Kukiz naprawdę mocno szuka dna. I kiedy Tobie wydaje się, że już jest, że już je ma, on idzie do Mazurka i Pan Robert mam wrażenie bez najmniejszego wysiłku i wkładu własnego do tego robi z niego idiotę jak chce. Rob mu chyba nawet współczuł w pewnym momencie. Kukiz to mem.
1
@Jakchcesz zapomniałeś dodać, że to jest tzw. miecz obosieczny xD (WTF ?!?!)
1
@Chakalaka baltonowski w Lidlu 1,79, osobiście bardzo go lubię.
0
skąd wiecie, że wraca Alves a nie Douglas ?
4
@Barca1992 ja myślę, że oni tak naprawdę myślą tak jak Bet Szydło powiedziała: "że te pieniądze im się po prostu należą", niezależnie ile by ukradli xd
1
@puyol_presidend5 Shit xD ciągle mi się myli z moim ziomkiem z liceum Tomkiem Fryczem xD
1
@FC1899Barca Aktorzy: Bogusław Linda, Cezary Pazura i Janusz Gajos/Tomasz Frycz
aktorki: Agata Kulesza i jakoś nikt mi więcej nie przychodzi do głowy, kogo bym specjalnie wyróżnił.
1
@masq trzeba wziąć pod uwagę, że Messi na kontynencie nie ma San Marino, Andory i Gibraltaru, żeby wyzywać się i pakować po 3-4 bramki razy dwa w każdych jednych elemiminacjach. :)
1
@Rastafarnianin wciąż chce byc z Tobą :)
0
@Woland10 porównywanie przyjścia młodego, perspektywicznego piłkarza za 30 mln, który ma się w zamierzeniu rozwinąć w klubie i stanowic o sile w przyszłości do wypożyczonego oldboya za darmo, któremu poprzedni klub opłaca część pensji i ma być rezerwowym napastnikiem który ma walczyć w powietrzu przy stałych fragmentach gry... G
Rzeczywiście bardzo nietrafne.
0
@JurnyGerwazy ale on grał głównie jako rezerwowy.
0
Tak sobie myślę o tym wszystkim, to nie rozumiem jak można dać Atletico opcje pierwokupu za 40 mln za takiego zawodnika ? Z drugiej strony, ja bym z nimi nie robił żadnych interesów jeśli oni nie chcą współpracować przy wymianie np. na Saula czy Felixa. To jest trochę w tym momencie dawanie się ruchać i to bez wazeliny, ponieważ ten sam Griez teraz będzie sila przeciwko nam. Ogółem jestem zwolennikiem poprawienia stabilności finansowej, nawet kosztem spadku poziomu sportowego, ale nie na zasadzie frajerstwa i brania co "materac" da.
0
Po prostu boli was wielki Dr Jong i tyle.
3
cieee szmyyy sięęęe z małyyych rzeczyyy bo wzór na szczęście w nich zaaaapisany jest xD
2
Laporta stwierdził, że będzie kontynuował z sukcesem politykę wdrożoną za czasów Bartomeu, która przyniosła sukces już w pierwszym roku: będzie wzmacniał Atletico tak, by Real nie został mistrzem, kiedy Barcelona sama mistrzem nie może zostać xD
0
@Ronmes i c*** ** * ***ę , wolę tonąć z Barcą i Luukiem de Jongiem na pokładzie, niż być na pierwszym miejscu w tabeli z Mapetem w składzie.
0
@sergio5 no i git. Ja jestem za, a Fe Jong to idealny napastnik na ławkę.
6
Wdowy po Emersonie się włączyły i płacz jak na pogrzebie. Oglądając go w Betisie moim zdaniem wyglądał tam słabiej niż Firpo w sezonie poprzedzającym przejście do Barcelony. Został w trzech meczach sprawdzony, na kolana nie rzucił. Oczywiście, trzy mecze to za mało żeby coś powiedzieć. Ale ostatnimi czasy tak naprawdę w Barcelonie, kiedy ktoś zaczynał źle to zwykle nie wylatywał już na wyższe poziomy. Emersona potraktowano jako wielką niewiadomą, z małą podpowiedzią uzyskaną po trzech meczach, która rekomendowała: "sprzedaj". Ja te decyzje rozumiem. Chcieli zmniejszyć kadrę i to zrobili. A że tego było się łatwiej pozbyć niż Szamana czy Bosniaka to padło na Emersona.
0
Podobno przedstawiciele Arsenalu już pytali o możliwość wypożyczenia Camavingi na przyszły sezon xD
5
suchar na ostatni dzień okienka transferowego:
Złodziej włamał się do mieszkania w środku dnia. Związał kobietę i grożąc nożem zażądał od mężczyzny wydania wszystkich kosztowności z domu.
-bierz co chcesz, tylko błagam Cię wypuść ją - ze łzami w oczach odparł mężczyzna i sam zaczął pośpiesznie pakować złodziejowi całą biżuterię, pieniądze, a na końcu jeszcze włożył swój zegarek, zdjął spinki z koszuli i przypinkę z krawata...
Złodziej stał mocno zdziwiony, ponieważ nigdy jeszcze nie widział takiej woli współpracy i zapału u okradanego
-musisz strasznie kochać swoją żonkę, co ?
-nieee, to żona sąsiada, ale moja będzie tu za 15 minut
1
@clyde no wyszedł na kłamce w tej kwestii, ale potrafię go zrozumieć. Liczył na to, że liga nie pozwoli na utratę głównej persony napędzającej zyski również dla LaLigi. Przeliczył się...
0
@Mixtape może wyjść z tego Ngolo Kante, ale może też Renato Sanchez.
9
@clyde przecież Laporta wyjaśniał, że sytuacja rzeczywista w klubie która zastał, była znacznie gorsza niż tą którą oficjalnie mu przedstawiono. On miał jakiś plan nawet na transfery, ale nie wiedział jakie trupy w szafie poukrywał Bartomeu
1
@MesQueUnClub96 niczyja wina ;) Piłkarze też w takim klubie jak Lipsk nie dadzą sobie narzucić wysokich klauzul, bo nie chodzi o to, żeby w Lipsku utknąć na 5 lat. To ma być tylko trampolina do ...Bayernu czy innego Manchesteru City lub PSG
1
@MesQueUnClub96 @Kgorecki2500 z punktu widzenia Lipska- oczywiście, ale z punktu widzenia Bayernu: wszystko się zgadza. Wzięli bardzo tanio to co najlepsze u największego rywala... pozostaje bić brawo bo to bardzo rozsądna strategia. Nieprawdopodobnie wkurzająca, ja ich za to bardzo nie lubię jako kibic, ale z punktu widzenia klubu bardzo skuteczna i w gruncie rzeczy chyba to się liczy. Ale nazywając rzeczy po imieniu, rozkupują głównych rywali i to bardzo tanio. Takie są fakty.
2
@MesQueUnClub96 no to tak po prawdzie, nie wiem co Cię tu śmieszy. Taki obrońca jak Upamecano, poziom albo i poziom wyżej obecnie niż Varane, który kosztował niewspółmiernie więcej i ma też rok kontraktu. Sabitzer, też klasowy pomocnik, jeden z najlepszych w Bundeslidze na tej pozycji. Lipsk - bez trenera i dwóch zawodników podstawy, główny rywal do tytułu jest w totalnej dupie. Podsumowując: tanio wykupili rywala, więc co w tym zabawnego ?