1

Puig daje więcej niż Roberto w pomocy, sorki Ronald, takie są fakty.

19

Dest dośrodkowuje tak, jakby De Jong miał stać na De Jongu, a i wciąz nie wiadomo czy by sięgnął...

0

W 60 minucie kontaktuje Cou, w 68 minucie po stałym fragmencie wyprowadza na prowadzenie Araujo, a w 88 minucie dobija Luke... nie dziękujcie i sorry za spoiler, róbcie screeny i ... nie wiem co się jeszcze przy takim pieprzeniu pisze ;)

0

@BulaKG marzenie: Setiene, realnie: Jordi Cruyff

0

kładłem spadź młodego z avatara ;) Kto był winny stracie pierwszej bramy ?

2

Jeden z dziesięciu zakończony, czekam z niecierpliwością na wiadomości, czuję, że po dzisiejszej karze dla Polski, będzie grubo xD

1

@Herato nie można tego przyznać. Karim trzyma poziom od kiedy odszedł Ronaldo. Wcześniej był notorycznie wymieniany jako kandydat do odejścia i obśmiewany przez kibiców... Parę razy jedną nogą był w Arsenalu.

0

Komentarz usunięty

1

@michal26 mnie też można liczyć do malkontentów. Dla mnie jako "niedzielnego" kibica siatkówki liczą się tylko Igrzyska Olimpijskie i tu czekam na sukces. Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy- fajnie wygrać, ale to już dla mnie turnieje kategorii B w tym sporcie. Natomiast za drużynę oczywiście trzymam kciuki zawsze ( z wyjątkiem Kubiaka, zawsze mi się lepiej ogląda i łatwiej kibicuje bez tego prostaka).

4

Dziś Ajax 7:0 więc od jutra Ten Haag będzie głównym faworytem Rambli do zastąpienia pięknego Ronalda.

3

Mistrzostwa Europy w siatkówce, to taki turniej o pluszowego misia i chyba za bardzo jest i było to wszystko pompowane. Prawdziwa drama rozegrała się na IO, gdzie od złota Wagnera nie otarli się nawet o brąz, nawet w czasach, gdy wydawało się że są nie do powstrzymania. Siatkówka jest sportem niszowym, a w takich sportach w świat idzie sukces na IO, a po takim zwycięstwie nad Polską to podejrzewam że niewielu Słoweńców się nawet rajcuje. Oczywiście fajnie że ludzie w kraju siadają przed TV kibicują i miło spędzają czas, ale prawda jest taka, że taki turniej ma znaczenie głównie na naszym lokalnym podwórku.

6

@Chakalaka takimi postami jak ten, to się chłopie sam złomujesz...

14

@Mandriell żeby tylko za chwilę nie obowiązywał nas slogan: "wierni po porażce, zdziwieni po zwycięstwie" xD

2

@Janiama gość przyszedł jako rezerwowy napastnik, by przy niekorzystnym wyniku wchodzić na końcówkę podwyższając atak i dawać szansę, że bezproduktywne wrzutki w końcu zaskoczą. Tylko tyle. Przyszedł za darmo a Sevilla płaci część pensji, Koeman go zna, grał razem z Depayem kiedyś w PSV. Dzisiaj wyszedł, bo nie było komu grać, chociaż i tak wydaje mi się, że lepiej było zagrać bez dziewiątki.

1

@puyol_presidend5 tak, przez "mają dużo pieniedzy" rozumiem nie tylko na wydawanie ale gwarancje stabilności finansowej.

7

Króciutki przewodnik dla "kibiców":
PSG - mają dużo pieniędzy, jest tam Messi,
City - mają dużo pieniędzy, jest tam Pep,
Chelsea - mają dużo pieniędzy, jest tam Tuchel, ale nigdy nie wiesz, kiedy zaczną gorzej grać
Bayern - mają dużo pieniędzy, dobre zarządzanie, jest Ordnung, pewność siebie, rozkupują rywali i jest tam Robert
Real Madryt - mają dużo pieniędzy, jest tam Vini, a będzie Mbappe i Halland

Unikać: Barcelony, Barcelony, Barcelony, Juventusu, Interu, Arsenalu, Rayo Vallecano i Sherifa Tiraspol

No to wybierzcie sobie jakiś inny klub i zawijajcie, tam trawa jest bardziej zielona, są sukcesy, pieniądze transfery. Trochę przewietrzenia w gronie kibiców Barcelony i na tej stronie siłą rzeczy się przyda, sądząc po tym, co tutaj się dzisiaj dzieje.

22

a najgorsze jest to, że to wszystko się dzieje, kiedy na boisku nawet nie ma Lengleta...

6

wchodzi Balde, ale Koeman najchętniej to by Roberto pomalował czarną farbą, żeby tylko go jakoś przemycić na boisko.

0

@clyde wolę Araujo niż Sule ;)

2

komentator doszedł ?

1

Roberto to wygląda jak naprawdę człowiek z zupełnie innej ligi wzięty. Tak nie chce kopać leżącego, ale to jest taka druga liga albańska.

0

@Kubsoleon jak Ferguson zaczynał ( i nie mówimy to o pierwszych meczach tylko sezonach), niedowiarki też tak mówiły, jak miał kiepskie początki, ludzie też wywozili go taczkami... reszta to już historia.

4

@tobiasson92 nie zmuszaj mnie, bym musiał się z czymś z Czarnkiem zgodzić

43

dlatego Christo ma mój dozgonny szacunek ... bierzcie z niego przykład jako kibice.

24

Ostatnio rzadko tu bywam, ale jak wszedłem teraz na stronkę, to aż mi j****o smrodem defetyzmu w twarz. Jeśli ludzie w takiej atmosferze i z takim nastawieniem zasiadacie dzisiaj do meczu, a raczej do przykrego obowiązku który trzeba odbębnić, to współczuje "emocji". Realia są jakie są, ale uważam, że nasza młodzież, duet Frenkie-Memphis, skała Araujo na środku, waleczny Oskar "piłka może przejść, gracznie" Mingueza czy wypoczęty Pedri pozwalają jednak mieć jakieś oczekiwania i nadzieję na dzisiaj. Ja dzisiaj jadę z tymi pewnymi siebie Niemcami i głęboko w d***e mam co mówią zasiadające tam dziadki. Moje Visca el Barca jeszcze nie zginęło...

2

@abram3k na 88 lat, a może nawet zaokrąglij do 100 lat, a najlepiej to weź dopij wódkę i idź spać, jutro będzie lepiej ;)

0

@draxidox Autopsja Jane Doe ?

1

@MesQueUnClub_87 można na raz. D rozpuszczalne w tłuszczach, B w wodzie, zupełnie różne wchłanianie, nie będą wchodziły w interakcje :)

5

@AxelF w sumie nie chciałem zatapiać @masq bo to dobry, porządny obywatel, ale tak jak te potęgi europejskie zaczął wymieniać, które trzeba zgromić, żeby wygrać Euro, to coś mi nie zagrało xD Takiej autostrady jaka trafiała się Portugalii w 2016 i to jeszcze tak męczonej, mordowanej siermiężnie, to chyba żaden tego kalibru turniej nie widział nigdy. Oni mieli wtedy więcej szczęścia niż umiejętności, a i tych umiejętności, to moim zdaniem paru innych grajków dostarczyło wówczas więcej niż CR.

0

@AmigoBlancos będzie dzisiaj debiut Mbappe ? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?