panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 dokładnie, Twój avatar dobrze oddaje to co chciałbym mu przekazać xD
16
@FCMichalo w Barcelonie jak wchodził, wyglądał na skromnego chłopaka, a jak kłaniał się w pas Koemanowi za szansę, to naprawdę wierzyłem że to właściwy człowiek na odpowiednim miejscu i będą z niego ludzie. Tutaj już nawet na tym zdjęciu widać gwiazdorstwo i pewność siebie na twarzy. Jeszcze ta wpierdolka jak wielka gwiazda Vinicius po przybyciu do Realu iiii.... nieważne, żegnam, nie będę tęsknić, jego postawa do dla mnie jedno z największych rozczarowań.
2
@barcelonaLM taka sama prawda jak to że Franz miał strzelać do papieża.
8
zysk zyskiem, ale za Emersona zapłacili 9 mln, Betisowi trzeba by dorzucić te 20% czyli ok 6 mln. Jeśli sprzedadzą za max 30 mln to zysk wyniesie 15 mln. Bellerin będzie kosztował pewnie ok 10 mln, warto za tego piętaka to wszystko robić ? Czy te 5 mln będzie aż tak kluczowe w ratowaniu budżetu klubowego ? Sportowo zamiana Bellerina na Emersona - moim zdaniem poziom w dół biorąc pod uwagę wiek i formę.
22
Gerard będzie bardzo dobrym prezesem, jeśli potrafi docenić klasę rywala i wzorować się na nim. Być może, kiedy on usiądzie na stołku nie będzie się czaił i patyczkował z Realem.
1
@arasz1819 ale przyznaj że ziomek tym swoim "hehehe" rodem z Jacka Gmocha zniszczył Cię i wytrącił wszystkie argumenty w dyskusji xD
9
W 80 minucie Pocetino dzwonił do Nassera: "spokojnie, zaraz się rozkręci" xD
0
@Barca1992 spokojnie, zaraz się rozkręci jak film o facecie w łódce czyli "śmierć w Wenecji" xD
0
@Coutinho007 Araujo to traonsfer z Barcelony B, ja bardziej miałem na myśli adaptację zawodników z innych klubów. Właśnie zdałem sobie sprawę, że nie pamiętam jego pierwszych meczów ;)
0
@Rust_Cohle dokładnie, dobrze, że go zarejestrowali, bo wtedy okazałoby się że blokuje go Martin albo Menay
1
@kkbarca zasranym obowiązkiem kibiców jest wsparcie zawodników. Griez nie robi wcale żadnego sabotażu, nie gra też słabo w ramach strajku... po prostu znalazł się nie w tym klubie co trzeba, a klub go chciał. Koeman ma rację.
0
@neymarjr_143 dokładnie takie statystyki jak Roberto xD
9
@HolyGoalie97 ale przy kontuzji Depaya, wreszcie Griezman będzie mógł wyjść z jego cienia i będzie miał więcej miejsca na boisku xD
3
@XBlairrX akurat wejście Minguezy za Griezmana wyglądało jak rozruszanie całej ofensywy xD
8
Sam cisnąłem po Roberto i na boisku wygląda jak wygląda (dzisiaj nie oglądałem pierwszej połowy, nadrobię powtórką), ale prawda jest taka, że gość jest w pierwszych trzech meczach cholernie konkretny: dwie bramki i asysta, miał udział w każdym meczu w bramce i były to ważne gole. Tego niestety wielu znacznie lepiej od niego wyglądającym zawodnikom brakowało w ostatnich latach. Warto to docenić.
0
@amanter @Bogan zgoda, nigdy nie ma gwarancji. Niestety jednak z tego co zauwazyłem, w Barcelonie ostatnio jak ktoś kiepso zaczyna to też kiepsko kończy. Nie kojarzę kogoś, kto potrafiłby odwrócić słabe początki.
27
Żebyśmy tylko nie żałowali odrzucenia tej propozycji. W pierwszych meczach nie rzucał na kolana.
1
@Abominacja no bo taka jest strategia zatrudniania w Barcelonie, nie przychodzą głośne nazwiska trenerskie na ławkę, tylko raczej trenerzy mniej doświadczeni, a związani w przeszłości z klubem jak Rijkard, Guardiola czy Enrique. Koeman i tka przerastał tę trójkę doświadczeniem, bo parę tych klubów prowadził i reprezentację.
2
@cat_r37 nie przesadzaj z tym Malcomem , bo on odszedł za tyle hajsu, za ile trafił do klubu. Willian to byłby transfer ala Pjanic, co można zresztą było zaobserwować podziwiając jego czary mary w Arsenalu i jego to nikt by nie chciał, a znając Barto to kontrakt by dostał raczej sowity.
36
Naprawdę nie rozumiem, jak można kwestionować Koemana na stanowisku Barcelony. Gość został w klubie, gdzie z góry wiadomo, że kolejne lata to będzie posucha i brak wielkich transferów, a w klubie panuje nieprawdopodny burdel, kadra jest przepełniona, a wielu zawodników z wysokimi kontraktami sportowo ma niewiele do zaoferowania. Przecież z taką sytuacją i budżetem to Papuszana by im się nie udało na ten stołek wsadzić. Koeman ma naprawdę Barcelonę w sercu i w obecnej sytuacji właśnie takich ludzi nam potrzeba. Aaa A ja osobiście najbardziej lubię to, że nigdy nie owija w bawełnę.
0
@Gaucho no z tym Pjanicem to już za bardzo pojechałeś... Tego Bosniaka to ja nawet na ławce nie mogę oglądać, a co dopiero na środku obrony. Kiedyś za czasów Romy i Lyonu go bardzo lubiłem ale to co się dzieje w Barcelonie zniechęciło mnie kompletnie do niego.
1
@tytanowyrysiek albo jak Bojan czy Delofeu.
0
@Dojaar kogo masz na myśli ?
0
@DaPidejpi zawsze znajdzie się jakieś miejsce na ziemi, gdzie jest po 12 :D
0
@doc co to studiować. Moriba bierz kalkulator, dodaj wszystkie złotówy, sprawdź gdzie jest więcej i spadaj do bogatszego pana. Tu Cię nikt nie chce, tutaj potrzebujemy takich jak Pedri, a nie budowania drużyny na takich jak ty.
0
@Bobo25 Griezmanna Cou i kogoś tam jeszcze to już chcieli w tym roku sprzedać... generalnie okna i drzwi w klubowych biurach wytrzymały ten napór szturmujących chętnych. Niechcianych piłkarzy z wysokimi pensjami teraz nawet w Chinach nie chcą.
2
@gumaz siedział i odpowiedzialność za ewakuację przerzucił na kolejnego prezydenta xD by nie spijać piwa, które kiedyś nawarzył w Afganistanie Bush. A tak na poważnie, rozsądna wydaje się stopniowa ewakuacja wojsk. Afganistan to kolejny kraj, gdzie jankesi narobili syfu i mykają po zabawie do swojego kraju. Tak już bywało wielokrotnie i tak będzie. Skończyły się interesy jedziemy dalej "walczyć z terroryzmem". Wszystkie ofiary masowych egzekucji, prześladowani ludzie, tej krwi na rękach nie będą mieć talibowie, tylko amerykanie.
17
@Przemek2323 ten gość pogubił się startując na prezydenta.
2
@Kgorecki2500 to może zaoferować im Dzbanele albo rok bodaj młodszego Cou ? Na hasło "pokaż mi swoje towary" Laporta może zaprezentować naprawdę niezły kramik.
0
@kremowka2137 człowieku, jeśli Ty przypisujesz mi nie mój cytat i ty naprawdę nie potrafisz się do tego przyznać tylko kręcisz i kręcisz, to chyba najlepsze świadectwo sobie tym wystawiasz.
Oczywiście, trzeba mieć też strasznie rozdmuchane mniemanie o sobie, by swoje zdanie w kwestii interpretacyjnej określić jako obiektywne (oczywiście mamy tutaj bardzo konkretną liczbę w postaci epitetu: "mało"), a adwersarza jako kontrowersyjne. Tymczasem według Twoich danych to jest 0,86%, niecały 1% ludzi. I człowiek płytki taki jak Ty powie, że to jest mało i jeszcze uzna, że jest "obiektywny". A teraz ja powiem, że to świadczy o tym, że prawie 1% osób na tle narodu było gotowe zaryzykować życie swoje i swojej rodziny, żeby nieść pomoc sąsiadom, znajomym czy anonimowym ludziom spod gwiazdy Dawida. 1 osoba na ok 115 osób była w stanie zaryzykować życie ku temu (podpowiem Ci, że we Francji, Holandii czy Belgii kara śmierci za pomoc Żydom nie groziła). Nie wiem już, jak można do Ciebie pisać, żebyś cokolwiek zrozumiał, chyba, że naprawdę masz ochotę do końca bronić idiotycznej opinii posłanki Jachiry.