1

@Kwiatek67 Moriba... weź ty już sp*****j

1

@blodziakk napisał mi na privie, że za usunięcie tego posta coś mi odpali, ale jak nie usunę to będzie mnie szantażował jak Valbuene xD

3

W całej Hiszpanii jest z pewnością jedna persona, która najbardziej cieszy się z odejścia Leo... to wielki Karym, który nareszcie ma realne szanse zostać pichichi i on to czuje, on to wie... ale zapomina, że w Atletico wciąż gryzie Louis Suarez, o którym Paryż zapomniał.

0

@Bykunn Louis Salvano ? Był kiedyś taki ktoś, ale to konto już tu chyba nie istnieje xD

2

@agaFCB tak, długo się wstrzymywałem, ale stwierdziłem że nie będę robił kibicom próżnych nadziei xD

7

Ja też już pożegnałem Messiego na Instagramie, teraz to już naprawdę koniec...

0

z tego zestawu tylko Pique się nadaje mentalnie, tyle że on prawdopodobnie będzie mało grał, więc może jednak rozsądnie byłoby wybrać MATSa. W Barcelonie powinni zrozumieć wreszcie, że rola kapitana nie ogranicza się tylko do wymiany proporców i wygrania rzutu monetą na początku. Busquets to żaden lider, Roberto również.

2

@MesQueUnClub96 zapomniałeś jeszcze, że gdzieś na emeryturze jest Anatolij Tymoszczuk i pewnie chętnie też i po niego ruszymy xD

0

kiedyś odchodził Ronaldinho, dzisiaj odchodzi Messi, na każdego piłkarza przyjdzie koniec w klubie, a klub musi istnieć dalej... Bertomeu by w to brnął nie dbając o przyszłość, a Laporta rozsądnie nie strzela nam dzisiaj w kolano, żeby na 3-4 lata zapewnić Messiego nie skreśla kolejnych 50 lat... niezależnie od tego, że co innego mówił i w oczach wielu jest kłamcą, słusznie zresztą.

9

Barcelona jest finansowym wrakiem a ten wypierdek co parę meczy zagrał i raz sprezentował piłkę napastnikowi drużyny przeciwnej rząda trzykrotnej podwyżki, podczas gdy nie ma pieniędzy na zakontraktowanie najlepszego piłkarza w dziejach. Za morde złapać, na progu wystawić, kopnąć w dupę i drzwi zamknąć gnojkowi na zawsze.

4

To jest najsmutniejszy wieczór dla mnie jako kibica i jeden z najgorszych w historii tego klubu, ale on musiał kiedyś nastąpić i teraz będzie nowe rozdanie. Teraz kilku innych będzie musiało dźwigać na barkach ten klub i zobaczą dopiero, że jest to naprawdę kolosalny ciężar. Jest kilku naprawdę dobrych młodych zawodników, bezczelni, nic nie muszą- wszystko mogą. Jest kilku "nieodpalonych" jak Cou Griezz czy Dembele - być może któryś weźmie ciężar na siebie. Jest wreszcie Depay, który sporo umie. Na moje oko, ten klub dalej powinien walczyć o sukces w La Liga, skład nie będzie miał gwiazdora, ale dzięki temu będzie może większy balans. Jeśli się nie uda, trzeba będzie czekać kolejne lata. Czas będzie mijał, a okręt będzie płynął. Messi był w nim tylko na chwilę, teraz wyleciał, ale łajba dalej walczy. Tak trzeba, takie koleje losu.

0

@KapiFCB a zapłaciłeś za Patronite że ma być fajnie ? xD

0

@qbuteq no te głupoty w porównaniu do Bartomeu. Bartomeu zostawił klub w takim stanie, że Laporta próbuje to wszystko sklecić do kupy, zatrzymać Messiego, sprowadzić piłkarzy za darmochę, namawiać do zejścia z pensji gwiazdy, żebrać po sponsorach itd. To Bartomeu jest winny temu, że Barcelona na dzień dzisiejszy to wrak i trup finansowy, a Ty piszesz, że Laporta który próbuje to jakoś poskładać i dostał tego trupa któremu ma przywrócić oddech jest większym klaunem. Ja rozumiem emocje, sam czasami jak się nakręcę to też tak p****ę, ale zawsze dobrze w pewnym momencie ochłonąć.

2

@qbuteq za przeproszeniem, strasznie p*****sz głupoty. Ochłoń i zastanów się na spokojnie.

1

@betonito Kubiak to debil i odpowiednik Spirydonowa. Tym bardziej nie rozumiem takiego podniecania się i oburzania każdym tweetem Ruskiego, kiedy we własnej kadrze jako KAPITANA, ma się takiego chama i prostaka.

5

patrz Moriba Ty chytra babo z Radomia... miał się od kogo uczyć postawy, wystarczyło podglądać tych, co bywali na szczycie szczytów, mistrzami Świata, mistrzami Europy, wygrywali tryplety, ligi mistrzów, mistrzostwa, złote piłki... ale on woli szybki zysk i tej próby na przywiązanie do barw klubowych nie przeszedł w związku z tym mam nadzieję, że Pan Alemany pokaże mu drzwi, a Pan Laporta wykopie odpowiednio daleko, by więcej wokół Barcelony się nie kręcił.

1

@Dojaar Panie, zrozum Pan wreszcie, że siatkówka jest sportem niszowym w porównaniu do piłki noznej. W piłę rżną wszyscy i prawie wszystkim na tym zależy, w siatkę kilka krajów, dlatego oglądasz non-stop te same mecze. Mistrzostwa Świata i Europy nikogo tutaj nie interesują z wyjątkiem amatorów dyscypliny. To wynik z igrzysk olimpijskich idzie w świat i ludzie na to patrzą i dowiadują się, że to Polska jest właśnie liderem, potęgą itd. Igrzyska Olimpijskie to jest największy prestiż akurat w siatkówce, nie w piłce nożnej, nie w tenisie, ale w siatkówce tak i tu regularnie nasi dają dupy.

0

@AmigoBlancos baby tak mają, drą się nie tylko przy sportach zespołowych, w indywidualnych również i w rywalizacji 1 na 1 z mężczyznami także xD

0

@KapiFCB ok, no to dobra wiadomość. Ciekawe jakie będą losy Markanena. Moim zdaniem powinni się go pozbyć, dla dobra klubu i samego piłkarza. Nigdy Fin nie rozbłysł w Chicago i się raczej na to nie zapowiada.

1

@DonAndrzejos czy to już pewne, że DeRozan tam zostanie a nie będzie wytransferowany dalej ? Ja słyszałem, że Bulls to tylko stacja pośrednia.

0

@Pawlak1992 powiem tak, jedni mają Spirydonowa, który przynajmniej na dzień dzisiejszy w kadrze się nie pojawia i mu to nie grozi, a inni mają Kubiaka, który wyzywa inny naród od leszczy, tylko dlatego, że ma zatarg z kilkoma jego reprezentantami, uderzając jednocześnie w jego dumę narodową. Jeśli to my jesteśmy atakowani, to wtedy buuu beee, ale jeśli już nasz bohatejro kogoś atakuje, to wtedy to jest "słuszne", "taki zawodnik jest charakterny", "to jest kapitan". Przy czym Spirydonow tak jak napisałem był niszowym zawodnikiem ruskiej kadry i obecnie w niej nie istnieje, a Kubiak jest kapitanem.

0

@LeoMessi1994 masz mój miecz !

1

Leon to nie Kubańczyk, to jest maszyna.

0

Francuz kiwnął jak kiedyś Pablo Zagumny zwykł czynić ;)

1

obiecywali Polacy dzisiaj manitę...

4

@Rust_Cohle Calvin zdecydowanie, nie ma żadnej gatki :)

0

Kubiak chyba powinien uruchomić gadanę i zaczepki, bo to mu lepiej idzie niż gra w siatkówkę.

0

@Messibestplayerintheworld Cou za Koemana do czasu kontuzji wyglądał naprawdę obiecująco. Ja rozumiem ten wybór.

0

@PolskiBarcelonista10 myślę, że realnie byliby w stanie walczyć o ligę no i ten puchar króla. Na LM, przy Bayernach, PSG, City itd. to nie wymagałbym, że młokosi dowodzeni przez Leo to pociągną. Chociaż jak to mawiał Pan Kazimierze: "piłka jest okrągła, a bramki są dwie".

3

@doc w jego przypadku to pensja nie powinna być tylko obcięta, ona powinna być podzielona przez całkowitą liczbę większą lub równą trzem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?