panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kurłaaaa Brejt !!!! cena spadła o 600 000
5
@ZiX śśśśśśśświeeeetnieee
0
@NaFazieHitman wolałbym go widzieć w Realu. Bardzo miło wspominam czas kiedy tam gościł.
1
@Coutinho007 dajemy im reprezentanta Danii jakby nie patrzeć... Moim zdaniem Valencia to idealne miejsce też dla Breita i nie najgorsze dla Alenii. Wiem że pisząc odpad stosujesz pewien skrót myślowy, ale ja bym jednak tak tych zawodników nie określał. To po prostu gracze którym nie wyszło, jeden ze szkółki, drugi z małego klubu którym zainteresowała się wielką Barca więc podjął wyzwanie. Odpad to brzmi trochę jak śmieć i jeśli już bym miał kogoś określić tak to Pjanica, który w wyraźny sposób na drodze jakiegoś wielkiego wałku przyszedł na emeryturę, pasożytować z olbrzymią pensją na klubie.
5
@Abominacja Artykuł który zacytowałeś faktycznie wiele wyjaśnia. Chodzi o to, że policjant dusił go pozostawiając mu pewną możliwość wentylacji, ale niedostateczną by zachować ciągłe czynności życiowe. Dlatego też trwało to wszystko ok 9 minut jak piszesz, a nie jedną czy półtorej, po której straciłby normalnie przytomność. Gość który wisi na szubienicy, a nie złamie karku nie powie ani słowa, ponieważ ma całkowicie odcięty przepływ powietrza.
No jeśli dla Ciebie "niedorzecznym" jest pytanie, na które by odpowiedzieć musisz zacytować artykuł w czasopiśmie z Impact Factorem ponad 16, to gratuluję rozumienia słowa "niedorzeczność"...
3
@Abominacja
"I dlatego trzymał tę nogę na jego szyi przez, o ile dobrze pamiętam, ok. 9 minut? Nawet gdy Floyd mówił, że nie może oddychać?"
Jak mógł mówić, skoro policjant go dusił ? duszenie lub mówienie ... wybierz jedno.
1
@Yosemite ta porażka z Holandią to był dla mnie szok (10 lat wówczas miałem). Szli jak burza, dla mnie kierunek na majstra. Ogólnie, to były najpiękniejsze mistrzostwa jak dla mnie. Pierwsze które pamiętam w całości i najpiękniejsze jednocześnie.
0
@Criss18Barca za bardzo plastikowa, daję 5 z sympatii do męża
0
@Nyskaaa No tak, Scarlett momentami jest aż wkurzająca z tym swoim uporem i co do końcówki również się zgadzam... Scarlett krzycząca, że na pewno go odzyskam, ale jednocześnie kapitan Butler tak pewny swego i zdecydowany odejść, w drugiej części gdyby potencjalnie powstała mogłoby się dziać.
Sto Lat Samotności - na pewno bardzo dobrym wybór. Ja wahałem się jeszcze czy w trójce nie umieścić "Na Wschód od Edenu" Johna Steibecka, ale jednak uznałem, że mistrza Zafona w moim rankingu nie może zabraknąć ;)
2
@Senyer
1. "Przeminęło z Wiatrem" Margaret Mitchell
2. "Quo Vadis" Henryk Sienkiewicz
3. "Gra Anioła" Carlos Ruiz Zafon
Jeśli ktoś uważa, że pozycja numer 1. to jakiś tandetny romans, to powinien najpierw przeczytać tę przepiękną amerykańską epopeję. Wspaniali bohaterowie, wspaniałe losy, zostaje jeszcze na długo w pamięci... Chętnie wracam, do filmu również.
0
@tristan87 ja jestem w Hradec Kralove i nas to tylko musnęło, ale i tak było ostro.
0
@Janas11224 ale ciekawe, że w przypadku tej publikacji, całe lewe skrzydło siedzi pod miotłą i nie kusi się o komentarz... to już chyba naprawdę świadczy o zidioceniu onetu, jeśli nawet koledzy ze skrajnie lewej strony odmawiają wzięcia tego "czegoś" w obronę.
1
Mateusz w centurm fleszy ! Zaraz dojdzie ! :)
0
@damian16161212 tak to sobie można tłumaczyć, jakby Ci walnęli w końcówce bramkę, a Ty zapierdzielasz przez 70 minut jak motorynka i w końcówce brakuje Ci siły... Jeśli tracisz w drugiej minucie, to nie masz prawa się tłumaczyć zmęczeniem.
7
To Morata miał równać do Lewego, a nie Lewy do Moraty...
13
najlepszy dueta napastników jaki możesz sobie wyobrazić ?
...
Morata - Werner
0
Kubiak oczywiście musi swoim wieśniactwem emanować.
0
@Armandi Czy Ty sobie zdajesz sprawę, że Dania na tym turnieju zagra max 4 mecze i że to jest Dania a nie stukający po trzy bramki na mecz Włosi? Wystarczy spojrzeć na to, ile Breit kreował ataków czy zaliczył udanych dryblingów. ME miały być oknem wystawowym i on z pewnością, o ile nie zyskał, to na pewno nie stracił na wartości, w przeciwieństwie np do Dembele. II na EURO nie ma tak mnóstwo takich wyróżniających się. Przepraszam bardzo, ale patrząc tylko na jego grupę i na pozostałych średniaków czyli Finów i Rosjan, ja tam nie znajduję tej ogromnej liczby "wyróżniających się" o których piszesz. O Belgach nie wspominam bo to konstelacja gwiazd i zupełnie inny poziom, którego Brejt nawet nie dotyka.
3
@martin86 w dupie byłeś, gówno widziałeś... sorry, ale najpierw jak piszesz opinie to obejrzyj mecz. Breit jest bardzo wyróżniającym się zawodnikiem w reprezentacji Danii.
1
@PatrychoO czas karencji rośnie z godziny na godzinę... Ciekawe czy stuknie pół roku.
6
@Leooo mentalny kapitan tej kadry, szkoda że nie ma opaski. Ten co nosi opaskę nie ma zadatków na bycie kapitanem, a tak się utarło, że to najlepszy gracz musi być kapitanem zespołu. Podobnie zresztą jest u nas w Barcelonie, opaski nie nosi ten kto powinien być kapitanem.
3
@cchesterr43 obsrałem zbroje zanim przeczytałem że to żart :)
5
Belgio, nie szczylaj więcej bo 2:0 dałem równiutkie xD
0
@Chaoss on ma chyba jakieś papiery na wszystkich. To niemożliwe, żeby ludzie w TVP od lat już nie zauważali, jaki on jest fatalny.
0
@BorzyKrzys boli Cię "potężny Bór"? xD
0
Ciekawe czy w ruskiej szatni są już jacyś ranni. Podejrzewa, że Stachu Czerczesow to tam jeńców specjalnie nie bierze i załatwia sprawę po "stalinowemu".
10
Brejt to jednak przykład piłkarza, który dzięki temu Euro na pewno nie stanieje i powinno być nim jakieś zainteresowanie. W obliczu tego co się dzieje, np z Dzbanele, to naprawdę dobra wiadomość, oczywiście 30 mln nikt za niego nie da, ale być może uda się odzyskać to co zainwestowano, tudzież prawie odzyskać (15 mln brzmi rozsądnie).
0
Tak na "pocieszenie" to Araujo też się wykoleił. Jeszcze nie zaczęliśmy przyszłego sezonu, a już gra i buczy,.
1
@Criss18Barca gdy widzę, ile w USA niewinnych ludzi poszło na krzesło elektryczne, w tym także dzieciaków (np. 14 letni chłopak w 1944 roku), to mam w dupie karę śmierci i wolę karę absolutnego dożywocia dla nich. Z drugiej strony, jeśli jest ktoś taki jak Komenda i za niewinność idzie siedzieć, to przeżywa 20 letnie piekło, czy to jest lepsze niż życie ? sam nie wiem... jestem raczej zwolennikiem odpowiedzialności karnej dla organów ścigania i sądów, które ferują pochopne i nierzetelne wyroki. Sądy mogą być surowe, ale w pierwszej kolejności mają być sprawiedliwe.
0
nie wierzę, że to powiedział, nie wierzę że Eto dołączył do klubu "wdowy po Ramosie"