1

Simon zrobił Szczęsnego xD

0

@Vebrol zapomniałeś o Moracie i Wernerze... Silna budowa ciała to jedno ale te instynkty strzeleckie, prawdziwi łowcy bramek xD

0

@Dertinho xD xD mimo wszystko Starachowice dalej kojarzą mi się bardziej z miejscem produkcji Starów i z grupą gangsterską xD

Wiosna ? No to chyba tak się ta partia Biedronia nazywa ?

1

@Dertinho no to jak się Puchar Lewicy nie podoba, no to Puchar Wiosny xD

https://www.pzss.org.pl/kalendarz/puchar-wiosny-1076

3

@Dertinho http://lewica.pl/?id=16603

chciałeś, to masz xD

4

@FC1899Barca Czechom to akurat mogły się włączyć Czechy z 2004 roku (półfinał) lub Czechy z 1996 (finał)... im się Polacy nie muszą włączać. Za to Bońkowi-prezesowi, jakiś czas temu włączył się Boniek-trener.... Dalej pytam... gdzie są zarzuty korupcyjne dla Grzegorza Laty i innych z jego zarządu w PZPN ?

11

Darek właśnie powiedział jedno ze swoich markowych zdań: "pierwsza bramka na pewno otworzyłaby nam to spotkanie" xD

1

@Janiama 2:1 Belgowie

1

@Ojciec5tkidzieci swoją drogą, tak sobie myślę, że to jest tak niesprawiedliwe, że mniejszy od nas kraj, potrafi zmontować drużynę, która odnosi znacznie większe sukcesy niż nasza drużyna a i tak w tym kraju, większość osób ma to w dupie. U nas 38milionowy naród, żyjący piłką nożną, na ME i MŚ czeka jak na przyjście Zbawiciela, z pierwszym gwizdkiem sędziego zaczyna się święto. Każdy się na tym zna, moja matka potrafi zawsze wymienić kogo mamy w grupie i w jakiej kolejności gramy i wiecznie to samo.

1

@Ojciec5tkidzieci ojjj dzieje się... wreszcie można powiedzieć... w bloku naprzeciwko facet wyszedł na balkon i darł się "tivoooleee!!!" po ostatnim gwizdku ;) jak strzelali Czesi bramki a De Ligt wylatywał, to w pubie naprzeciwko gdzie czasami nawadniam się lagerkiem, słychać było gromkie krzyki... cieszą się i fajnie, mają z czego, zasłużyli. Chociaż generalnie, zainteresowanie Euro tutaj jest niewspółmiernie mniejsze niż np. Mistrzostwami Świata w Hokeju, które były parę tygodni temu. Widać było to napięcie w pracy, ludzie czekali... jak Czesi mieli grać to robota przerwana, wszyscy siedzieli i oglądali, podczas gdy był mecz ze Szkocją to oglądałem tylko ja z Honzą i Vladmiri z doskoku, reszta kompletnie niezainteresowana.

3

@Persyfl to nie jest dobra wieść. Dobra byłaby, gdyby dostał 3 lata w górę.

5

głupszego pomysłu dawno tu nie było, chyba ostatni raz jak wieszczyli przyjście Pipity za Suareza... Może od razu jeszcze Pepe bym tutaj ściągnął i na deser Ramosa... ten ostatni nawet pasuje bo mógłby przyjść za darmochę a przypominam, że my to bardzo lubimy ostatnimi czasy.

3

@pluszek panie Pluszek, Barcelona jeśli rozwiąże z nim kontrakt to z pewnością zapłaci zawarte na taką okoliczność pieniądze, co jest oczywiste. A Pan piszesz o Umtitim jakby zwalniali sprzątaczkę zarabiającą najniższą krajową na parę miesięcy przed wejściem w okres ochronny. Poza tym cała sytuacja nie ma miejsce dlatego że jak cytuję: "murzyn zrobił swoje" ... Sytuacja ma miejsce ponieważ właśnie murzyn swojego nie zrobił i tu jest pies pogrzebany.

2

@MesQueUnClub96 Zidane po każdym meczu bez wygranej też powtarzał jak małpa, że jego drużyna zasłużyła na więcej.

3

@VenoM i najlepszy kolega Roberta i taki w sumie trochę śmieszek, choć czasami bardziej wioskowy głupek.

2

@lucca87 faszyzm narodził się we Włoszech jak coś ;)

1

@ranger3120 wbrew pozorom, tu jest całkiem podobnie, może oprócz tego że nagle uświadamiasz sobie że w jakimś kraju i to właściwie pod nosem, administracja potrafi być jeszcze gorsza niż w Polsce. No i różnica jest jeszcze taka, że dziewczyny i kobiety mają ogromne parcie na dziaranie się :D u mnie w robocie nie licząc 60letniej sprzątaczki, tylko jedna na 11 pracujących nie ma tatuażu, a i tak okazało się, że to nie Czeszką tylko Słowaczka :D

1

@Comentateiro pomyśl tylko jaki szok mnie czeka, nie ma nawet okresu przejściowego ;)

3

Dla mnie zaczął się ostatni tydzień życia i pracy w Czechach w pięknym Hradec Kralove. Bardzo cenię sobie, że miałem szansę znakomitą większość Euro spędzić tutaj, gdzie w przerwie meczu mogę skoczy na doskonałego czeskiego Lagera do pubu naprzeciwko hotelu w którym mieszkam, a po meczu odnieść barmanowi szklaneczkę ;) to jest życie, ale jeszcze tydzień i Polska :)

0

@Marcin91fcb w finale naprawdę lepszy od Szpaka byłby Pan trener Andrzej Strejlau. Jeżeli Darek nie potrafi nawet prawidłowo wymawiać nazwisk i przy każdej możliwej sytuacji błądzi z tematem o Lewym to znaczy że on jest po prostu do komentowania nieprzygotowany i nie ma na to usprawiedliwienia nawet wiekiem. Podsumowując Śśśśśświiiiieeeetnnnieeeee>>>okazja

1

@Stagiryta to nie tylko głupio nie brzmi ale to czysta prawda. Martin zasługuje na szacunek za serce i wolę walki, mimo że umiejętności ewidentnie brak. Jestem zwolennikiem jego odejścia do klubu na miarę jego możliwości, ale można powiedzieć że jeszcze bardziej jestem zwolennikiem odejścia tych, którzy umiejętności mają, ale mental, etos pracy i wola walki u nich leży i kwiczy.

0

@ShinobiQWE moim zdaniem nawet w meczu z Belgią pokazali się naprawdę z dobrej strony. Ten naród już tak ma. Kiedy zostali Mistrzem Europy w 92, zostali dowołani w ostatniej chwili na turniej, bo w Jugosławii wybuchła wojna i zajęli miejsce Jugoli. Mieli rozegrać parę meczy i wracać na wakacje, z których zostali ściągnięci. Tutaj w peirwszym meczu stracili najlepszego gracza. Czy historia się niejako powtórzy ?

1

@Janiama Włochy Autria, nie będę oryginalny i rzucę 2:0

1

Nie okradajcie Martina.

0

Moim zdaniem nie ma spalonego

0

kurłaaaa Brejt !!!! cena spadła o 600 000

5

@ZiX śśśśśśśświeeeetnieee

0

@NaFazieHitman wolałbym go widzieć w Realu. Bardzo miło wspominam czas kiedy tam gościł.

1

@Coutinho007 dajemy im reprezentanta Danii jakby nie patrzeć... Moim zdaniem Valencia to idealne miejsce też dla Breita i nie najgorsze dla Alenii. Wiem że pisząc odpad stosujesz pewien skrót myślowy, ale ja bym jednak tak tych zawodników nie określał. To po prostu gracze którym nie wyszło, jeden ze szkółki, drugi z małego klubu którym zainteresowała się wielką Barca więc podjął wyzwanie. Odpad to brzmi trochę jak śmieć i jeśli już bym miał kogoś określić tak to Pjanica, który w wyraźny sposób na drodze jakiegoś wielkiego wałku przyszedł na emeryturę, pasożytować z olbrzymią pensją na klubie.

5

@Abominacja Artykuł który zacytowałeś faktycznie wiele wyjaśnia. Chodzi o to, że policjant dusił go pozostawiając mu pewną możliwość wentylacji, ale niedostateczną by zachować ciągłe czynności życiowe. Dlatego też trwało to wszystko ok 9 minut jak piszesz, a nie jedną czy półtorej, po której straciłby normalnie przytomność. Gość który wisi na szubienicy, a nie złamie karku nie powie ani słowa, ponieważ ma całkowicie odcięty przepływ powietrza.

No jeśli dla Ciebie "niedorzecznym" jest pytanie, na które by odpowiedzieć musisz zacytować artykuł w czasopiśmie z Impact Factorem ponad 16, to gratuluję rozumienia słowa "niedorzeczność"...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?