panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ciule123 w świetle przepisów karny pewnie słuszny. Ale jeśli chodzi o ducha sportowego, to uważam, że takich jedenastek nie powinno się gwizdać. Dwóch gości walczy o piłkę i to było raczej przypadkowe zagranie, a nie umyślny faul, no to taki faul "ery VAR" i tutaj Chorwacja padła jego ofiarą.
0
@LeoMessi1994 spoko, spoko, to całkiem śmiesznie zabrzmiało :) swoją drogą, weekendzik widzę rozpoczęty ;)
0
@LeoMessi1994 ale przymemiłeś z tym Modricem xD
0
@tobiasson92 biorąc pod uwagę jak zwykle zresztą "turniejową formę" Wojtka, jest to i tak bardzo niski kurs. Przy kursie ok 19 zł rozważyłbym wniesienie zakładu.
1
@Janiama po taktycznym meczu będzie 1:0 dla Chorwacji
0
@Sznejk Ty uwierzyłeś w tę bajkę Bednarka o husarii w obronie ? :)
1
@JimMorrisonFCB Szwedzi jak strzelą to będzie to po stałym fragmencie, najprawdopodobniej po rzucie różnym. Myślę że oni są też na to nastawieni, czyli doskonałość w obronie a z przodu próbować coś wpakować po stałym fragmencie. Pierwsza połowa była dość dobra dla Słowaków i lepiej wyglądali, ale też są z pewnością bardziej zmęczeni, gra Szwedów nie była tak intensywna. Ja podtrzymuje swój typ 1:0 dla Szwecji.
1
@PiotrR xD wcale się nie dziwię, ja non stop walczę żeby nie zasnąć.
8
Arbiter dostał sygnał z wozu VAR , żeby pod żadnym pozorem nie przedłużał tej żenady nawet o minutę...
1
@Janiama zgadzam się z Tobą, będzie 1:0 dla Szwedów.
0
@IbrahimAfellay myśmy już w pierwszym meczu pożegnali się z Euro. Może jeszcze matematyka nie zrobiła swojego, ale to jest kwestia czasu. Za słaba mentalność, żeby wygrywać z najsłabszymi, a co dopiero patrzeć na Szwecje czy Hiszpanię? Przecież Bednarek jutro jak stanie na przeciwko Hiszpanów, momentalnie będzie miał brązowe pory, mimo, że w klubie mierzy się z równie wielkimi gwiazdami. Coś tam jest nie tak, coś siedzi w tych głowach, coś wiąże nogi.
0
@Colon chyba dobrze robią, że zaczynają to budować od nowa. Chatka Puchatka w ostatnich latach stała się raczej kpiną niż schroniskiem, na czele z bardzo nieuprzejmymi ludźmi w których jest rękach. Od schroniska nie oczekuje się komfortu, ale to co jest tam to jawna kpina.
1
@Rust_Cohle czysto subiektywnie, moim zdaniem Puyol był. Zgadzam się, że Carles miał słabą technikę, dużo słabszą niż Ramos, ale równocześnie cechował się ogromnym zaangażowanie w grę, nieustępliwością i do tego bardzo dobrze się ustawiał i trzymał defensywę w ryzach (np Pique). Moim zdaniem czysto jako defensor Puyol był po prostu lepszy niż Ramos. Oczywiście musimy oceniać całą karierę, a przypomnę tylko, że po przejściu do Sevilli, przez parę dobrych sezonów Ramos często kopał się po czole, był przestawiany z lewej obrony na środek, czasami znowu na LO itd.
20
@FC1899Barca jako defensor, wcale jakimś super-wybitnym obrońcą nie był. Jego skille defensywne odstawały od Cannavaro, Nesty, Maldiniego, Puyola, powiedziałbym nawet Chielliniego i Bonucciego. Strzelał natomiast mnóstwo bramek co czyni go jak na obrońcę wyjątkowego, bardzo ważnych bramek dodałbym. Ja zapamiętam go jako wyjątkowego chama i agresora na boisku, dla mnie to raczej wybitny cham.
0
Ten Austriak co teraz wchodził to wygląda jakby w trakcie zmiany płci był.
1
Ten Schlager to wygląda jak Karius grający w polu xD
0
@Rust_Cohle Drągowski, Fabiański, Gikiewicz, w takiej hierarchii uważam. Szczęsny oprócz robienia głupich sucharów, nie daje tej kadrze absolutnie nic.
2
@blaugrana158 i zapomniałeś dodać, że jako pomocnik wyląduje na prawej obronie, ponieważ w Barcelonie wciąż trwają poszukiwania nowego Daniego Alvesa xD
1
Naszym patałachom powinno się pokazać Duńczyków, żeby zobaczyli czym jest motywacja w piłce nożnej.
1
@Lionel_Messi10zapomnij człowieku, nie słyszałeś o polskiej husari w obronie ? XD
1
@Janiama 1:0 Belgia
2
@abram3k nasze marne szanse na remis umarły z tą informacją...
16
Moim zdaniem, stanowisko klubu powinno być twarde:"ani kroku wstecz". To dobry piłkarz i naprawdę się spoko zapowiada... Nie sądzę jednak by miał być nowym Ngolo Kante, a przynajmniej jego zachowanie na to nie wskazuje. Patrząc na żądania zawodników, oczekiwania, roszczenia widać na pierwszy rzut oka, że pod względem osobowości jest w klubie po prostu słabo. Mamy dużą grupę swoistych najemników, dla których kasa jest priorytetem. To też pokazuje, jak szejkowie zepsuli ten sport.
0
@Ghotti w Krakowie obstawiam że będzie to raczej górna granica ;) ale w sumie to człowiekowi się należy w życiu jakaś przyjemność ;)
0
@SaulGoodman eee to nie jest źle, obstawiałem stówkę lub więcej. Jak wrócę do Polski w lipcu to rozważę wizytę. Powiedz jeszcze o jakim mieście mówimy ?
1
@Ghotti nie miło było Cię poznać, nie będziemy tęsknić. Zero szacunku dla piłkarzy, którzy umyślnie chcą zrobić krzywdę rywalowi, a ten pan parę takich akcji mial na koncie, podobnie zresztą jak jego kumple Pepe. Poszedł jeden, teraz idzie drugi... Ja się cieszę. Może być wielkim kapitanem i legendą dla kibiców Realu, ale z punktu widzenia jego rywali to nigdy nie był gentleman, nawet jeśli przez ostatnie 2-3 sezony chciał kreować się na takiego.
0
@SaulGoodman ile taka przyjemność piękny kawalerze ? ,;)
2
@Wilczeq Turcy mordowali Ormian a wiadomo że wróg mojego wroga jest moim psiapsi ;)
1
@Janiama Turcja wygra 2:1
2
Jak słuchałem tego Linettego na konferencji, to zastanawiam się czy pijany czy niespełna rozumu. Na pytanie co zrobiliście źle mówi, że wiedzą co zrobiliście źle. Dziennikarz próbując drążyć dowiedział się, że to co zrobili źle to to, że zabrakło szczęścia. Ten piłkarz intelektem nie grzeszy.