panczo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Przemyśl
17 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Ojciecpijo nie, ja nic nie sugeruję, tylko wszystko co chcę Ci przekazać piszę wprost. Piszę Ci, że to jest portal dla kibiców FC Barcelony i takie tematy powinny być tutaj tematami wiodącymi i wywoływać najgorętsze dyskusje. Ponad 90% ludzi tutaj, ma na tyle oleju w głowie, że nie ma problemu z osobami ze społeczności LGBTQ+, a 99,99% ludzi tutaj nie atakuje i nigdy nie atakowała ich w sposób fizyczny, brutalny. Inaczej rzecz ujmując, nie uważam, żeby brakowało tutaj minimalnej dozy tolerancji, która jednak czyni to miejsce cywilizowanym normalnym i przyjaznym dla wszystkich. Ty ze swoja nachalną działalnością, jak również kilka innych kont podobnych do twojego, kapelusze i inni, jesteście tutaj po to, żeby chyba odwrócić tę sytuację i zniechęcić na siłę ludzi do tej społeczności i pokazać, że "patrzcie, chciałem umieścić flagę w logo portalu i mi nie dali, toż to faszyści nietolerancyjni". Nawet patrząc na twój nick, gdzie przekręcasz imię osoby ważnej dla wielu tutaj użytkowników świadczy o twojej prowokacyjnej roli. Patrząc z drugiej strony, ja tutaj nie spotkałem dotychczas użytkownika z nickiem "LGsrebete" tudzież innego z prowokacyjnym avatarem z tęczą i kupą w środku, może taki istnieje to go proszę wskaż.
Na koniec powiem, ja nie mam z Tobą problemu... tacy jak ty, anonimowi na forum zawsze będą się pojawiać od czasu do czasu. Problem mam z moderacją, która nie zrobi z Tobą porządku, ale to ich wybór. Ja tu przychodzę bo chcę czytać o klubie, dyskutować o tym co się dzieje, a takie nieraz wartościowe zaczątki dyskusji po prostu giną w czeluściach gównoburz, które wszczynasz. @Moderacja ma prawo robić z tym to co chce, jak widać regulamin może być interpretowany na różne sposoby (moim zdaniem Twoje konta go łamią, ale to moja tylko opinia), tyle że ja jasno wyraziłem się, że za tak prowadzoną robotę na tym forum nie zapłacę ani złotówki. Mam nadzieję, że jasno zrozumiałeś przekaz. A dla społeczności LGBTQ+: szacunek.
4
@Ojciecpijo jakbyś przeczytał uważnie, to byś zrozumiał, zakładam, że to minimum inteligencji do zrozumienia w miarę jasno sformułowanego przekazu posiadasz.
54
@Cochise i właśnie dlatego, nie zapłacę na tę stronę ani grosza... moderacja przyzwala na to, nie reaguje na obecność użytkowników, chociaż lepiej powiedzieć użytkownika, którzy nie zamienili o FC Barcelonie tutaj ani słowa, a istnieją tylko po to by notorycznie wszczynać światopoglądowe dymy. Na dodatek, kasują kolejne posty w których wspominam o tym, że to jest niezdrowe i szkodzi tej stronie. Ten post też raczej długo nie zagości... chcecie pieniędzy ? proszę bardzo, ale najpierw zróbcie coś od siebie i posprzątajcie tę stronę, żeby w gorących znów była kłótnia o sprowadzenie Wijnalduma czy wypożyczenie/sprzedaż Puiga, a nie jedno z multikont Czaki.
0
@masq ano stąd, że Laporta groszem nie śmierdzi i nie po drodze mu z jakimikolwiek transferami, za które trzeba coś zapłacić. Generalnie wchodzi tam gdzie jest darmocha i mówi: "pokaż mi swoje towary"
4
@Quavosk to Czaka jest kobietą ?
1
@Szreko i to rozumiem, ale większość ludzi jednak ciśnie jej za to, że nie zaśpiewała zgodnie z partyrutą ;)
0
Duch Jerzego dalej tańczy w bramce ;)
0
@Szreko finalnie tak wyszło i wylało się na nią szambo, a Edi tak naprawdę zrobiła to co w USA robią od lat, tzn. przedstawiają swoje interpretacje i propozycje hymnu amerykańskiego. Tam nikt się nie obraża, nikt nie wywleka, nawet jeśli to jest hip-hopowa czy jazzowa wersja... ja osobiście żałuję, że u nas to tak negatywnie odebrano, ale nawet Olek nie był na to gotowy.
14
Jeśli Laporta zatrudni też Laporte z Manchesteru City, to już będzie szczyt nepotyzmu i na taczkach go wywieźć !
14
@GeneralXavi wszystkie konta czaki już idą po ciebie
0
@BorzyKrzys dokładnie, ja się pytam: gdzie jest rodzina takiego? Że za fraki nie weźmie i do pracy albo nauki nie zagoni xD
5
Komentarz usunięty
3
@arasz1819 Puig też próbował z córką Koemana i niewiele minut dzięki temu zyskał :/
0
może po prostu oprócz krótkodystansowych celów, które są zdecydowanie najważniejsze w życiu i budują naszą postawę, osobowość i czynią nas lepszymi, postaw sobie jakiś specjalny cel długoterminowy, taki na całe życie. Spróbuj pomyśleć o czymś, dzięki czemu ludzie Ci na długo zapamiętają, oczywiście w dobrym świetle widząc Cię. Mi to pomaga, wyznaczyłem sobie taki cel, bardzo trudny, ale nie zrażam się.
1
@PatrychoO tak, zgadzam się, chociaż dla mnie wydarzenia sportowe dnia to ćwierćfinały mistrzostw świata w hokeju na lodzie, a tam takie pojedynki jak Kanada Rosja czy Czechy z Finlandią... mniam ;)
0
@Rastafarnianin kiedyś też nie wierzyłem, że trafię na drugą stronę lustra xd
czas uciekał, a człowiek jakimś cudem nie stawał się młodszy...
1
@Comentateiro Pjanic absolutnie nie wydawał się być dobrym transferem ani przez moment, szczególnie jeśli ktoś ogarnia chociaż trochę ligę włoską i śledził jego totalny brak formy i słabość w sezonie poprzedzającym jego przyjście. On przychodził jako rezerwowy gracz Juventusu, na dodatek w sile wieku.
65
Laporta w tym tygodniu serwuje kibicom program: "transfer na dziś". Ciekawe kogo jutro nam sprowadzi :D
0
Jugoingdałn to już chyba nawet na poziom Kasia się nie daje, dla tego gościa to już chyba trzeba Najmana z emerytury ściągnąć, ewentualnie Jacka Murańskiego.
0
Artur znowu zdecydował się robić gardę z głowy...
2
Jugoingdałn po dwóch minutach dwa razy na deskach
0
Jugoingdałn już w ringu :D
4
@Jakchcesz i teraz zasiadam w pierwszym rzędzie z popcornem i czekam ilu nie zalapie ironii z Twojego komentarza :D
0
@Hosh no właśnie nie rozumiem po co w takim razie grają z tymi trzynastkami na koszulkach, jeśli to różne rozgrywki. Ktoś powinien im na to zwrócić uwagę xD
0
@Hosh ok, to rozumiem, że Real ma 7 jeśli dobrze liczę ?
0
@Hosh ty to weź się z google lepiej zapoznaj...
2
@Jacu327 Douglas ma więcej trypletów niż Real Madryt, boli ?
0
@Mroziu sporo było takich, Inter Bayern również, dawniej Juventus z Milanem, ten zeszłoroczny właściwie to też słaby był.
0
Zwycięzca wyłoniony, finał bez historii, do zapomnienia, ot zwyczajny mecz jakich wiele w PL
Tuchel pożarł taktycznie Guardiole
1
Mateusz dzisiaj jak ryba w wodzie ;) Ja go w sumie lubię, nawet jak cyrki odstawia, to nigdy nie wiesz w którą stronę one pójdą.